laupäev, 19. jaanuar 2008

Kadri Paas polegi vanamutt

Kuigi pildi järgi võiks seda arvata. Kirusin mitu päeva järjestikku, et see vastik Õhtulehe vanamutt, paks Kadri Paas on Mailis Repsist sapise loo treinud (Titt tissi otsa ja parlamenti!). Ega teadnud, et toosama paks Paas on minust minust kogunisti viis aastat noorem, "Ajakirjanduse 1550 võtmeisikut" -raamatu andmetel sündinud 08. 05. 1982. Tähtkujult sõnn nagu mina. Ja kaalub pildi järgi otsustades vähemalt 100 kilo, kui mitte rohkem. Sündinud Tartus, aga koolis käinud Türil. Väikelinna plika, küllap seepärast kompleksid. Väikeste linnade naised on lollakad, kui tsiteerida elavat klassikut Aapo Ilvest. 2001-aastast Õhtulehe uudistetoimetuse reporter. Huvialadeks lugemine ja vabas õhus tegutsemine.

Mida teeb Kadri Paas vabas õhus, aru ma ei saa. Lebotab murul? Minu hinnang: riietus karjuvalt maitsetu. Ei mingit stiilitaju. Kaltsukast ostsid riided vä? Või Kopli turult? Issand, kui nõme ta välja näeb. Näeks palju parem välja alasti.

4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Mis sa sest Aapost tsiteerid. Peab isecparajalt loll olema, et nii rumalat juttu suust välja ajada. Ja üldse, mis on väike. Warssaviga võrreldes on kõik Eesti linnade tüdrukud lollakad.
Ületähtsustatud "kulturnik".

muti ütles ...

Huvitav, et suu on tal ka täpselt tagurpidi. Siin pilte vaadates hakkab see legend et "paksud on õnnelikud ja rõõmsad" küll murenema.

Anonüümne ütles ...

Kadri Paas on Äripäeva ajakirjanik.

http://www.aripaev.ee/mod/rep/index.html?ID=210110&leht_id=3468

Anonüümne ütles ...

ja sellega seoses, et ta õhtulehest äripäeva üle kolis on ka äripäeva artiklite tase kõvasti kannatanud. Masuaja järeleandmised kvaliteedis on tinginud selle, et viimase aastaga on käibele tulnud fraas "äripäev oma tuntud 'headuses'". Igatahes on nad oma ajakirjanike valikuga endale karuteene teinud, sest seda mainet enam parandada ei anna. Nagu ei õnnestu Õhtulehel ennast positsioneerida kvaliteetajakirjanduseks, ei saa see õnnestuma enam ka Äripäeva puhul.