reede, 21. november 2008

Saagem tuttavaks: Paavo Nõgene - meie homo-adonis


Väljavõte homoportaalist Gaydar.

Kuivõrd meil on käimas Reformierakonna aasta, siis jätkame tuntud reformierakondlaste kohvikututvuse-rubriiki.

Jutustasime siin mõni aeg tagasi, kuidas Reformierakonna liige Kadri Kiilas saatis oma erakonnakaaslastele huvitava sisuga kirju. Muu hulgas oli üks tema "lemmikutest" Paavo Nõgene, poisiohtu Vanemuise teatri direktor, samuti Reformierakonna liige. Kelle kohta on olnud kuuldusi, et ta on Eesti kõige rajum ja samas ka ihaldatum homo, kelle ümber on koondunud Tartus päris korralik noor-reformierakondlaste homopunt (mille juht oli mõni aeg tagasi Joel Hirv, praegune europarlamendi saadiku Toomas Savi nõunik) ja kelle pärast kandideeris Tartus isegi Silver Meikar, kes on tuntud kui bi-seksuaalne noormees. Nõgese homolembusele viitas ka Kadri Kiilas, kes pandi pärast seda kohe hullumajja. Umbes nii, et ta oli oma erakonnakaaslasi pahatahtlikult oma kirjadega rünnanud ja laimanud.

Ent siiski, kui veidi tausta uurida, näiteks heita pilk tuntud homoportaali Gaydar (seal asjade vaatamiseks peab end eelnevalt kasutajaks registreerima, ent see pole keeruline), siis võib sealt leida ühe huvitava kasutaja man909, kes on 28aastane, resideerub Tartus/Tallinnas. Ja kes nimetab end "always horny boy", mis tõlkes tähendab "alati kiimas poiss".

Vat siis. Huvitav, eksole. Tema pilt on profiili esilehel hägustatud:


Ent teine pilt juba päris klaar:


Millel siis on Nõgene-poiss kuskil Prantsusmaal.

Ja päris huvitav on vaadata kogu Nõgese profiili Gaydaris:


Kõigepealt, pildi kõrval on toodud tema nö strateegilised andmed (suuremalt vaatamiseks kliki pildil):

Ehk ta ütleb, et on üksik geimees, kes otsib teist üksikut geimeest, geipaari või koguni gruppi (!!!). ja on siis huvitatud seksist kas ühe geimehega või grupiseksist, vanuses 20-35. Ta paistab olevat tõesti kiimas. Ja eelistab nooremaid.

Sodiaagimärk on tal kalad (Paavo on sündinud 13. märtsil), pikkus 183 cm, saleda kehaehitusega, silmad ja juuksed pruunid, kehal on vähe karvu, eelistab seksides rolli "bottom/versatile", mis peaks tähendama, et talle meeldib olla saaja pool, keda siis pannakse kas pealt või tagant. Eelistab kondoomi, ei suitseta ja joob seltskonnas. Ja teda on 14 korda esitatud Gaydar Factor (see on portaali-sisene konkurss) nominendiks.

Kui siis edasi vaadata...:


... siis näeme, et talle meeldivad reisimine, muusika, teater ja töö. Ning et tema fetišid (ehk stiilid, milles talle meeldib seksida) on chaps (poiss), denim (teksa), hoods & masks (kapuutsid, maskid), leather (nahk), muscle (musklid), rubber/PVC (kumm, plastik), speedos (ujumistrikoo), sportswear (spordiriided), suits (ülikonnad), underwear (aluspesu).

Keeltest valdab Paavo inglise ja soome keelt, talle meeldib jalgrattasõit, golf, ujumine, tennis. Vabal ajal meeldib käia klubides, teha süüa, või käia väljas söömas, käia kinos, teatris, reisimas, vaadata telekat, jalutada, degusteerida veine.

Siis edasi:

Edasi ütleb, et seks on alati hea. Et talle meeldib 70-80ndate muusika, lemmik reisisihtkohad on Saksamaa, Holland, Hispaania, lemmiklinnad on Amsterdam, Berliin, Kopenhaagen, Riia, lemmikriigid Saksamaa, Holland, Hispaania, Soome.

Vaat siis kui armas profiil. Ja saame inimese kohta kohe palju rohkem teada, palju ausamat ja avameelsemat infot kui näiteks ajalehe-intervjuudest, kus ilmub valdavalt üks suur mull.

19 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

no said siis juba hommikul rahulduse kätte, pervo? milline töövõit - tuhnida nagu siga künas teiste inimeste eraelus.

Pärisorjastamise ennetustöö ütles ...

Need pederastid on kõik sellised nõrgukesed,neil puuduvad lihased
ja peenis ei kõvastu,too jääbki poolvedelasse olekusse...sellise vorstiga pole naise peal midagi peale hakata...
Üks lugu käib ringi,et pederast kes oli kümme aastast elanud pede elu loobus pede elust ja hakkas elama normaalset ja inimese kommete kohast elu.
Millal pederastia kuulutatakse amoraalseks ja karistatavaks?

virgokruve ütles ...

Mina oleks järelduste tegemisel veidi ettevaatlikum.
Tegemist on meedias üsna hästi kirjeldatud inimesega, kelle pilte on laialt saadaval ja seetõttu poleks mõnel pahatahtlikul vaenlasel ka selline identiteedi kaaperdamine raske.
Mul endal on taoline halb kogemus isamaaliitlastega, kes vaatavad internetis loomapornot ja mõtlesid, et on naljakas ka minu nimi sellele lehele linkida. Seejuures ei saa kuritarvitatud nimega inimene midagi eriti teha. Ameerika teenusepakkuja ütles mulle, et võtku ma advokaat, kaevaku nemad USAs kohtusse (läbi Kentmanni saatkonna) ja positiivse otsuse korral võtavad nad selle lehe siis lõpuks maha. Kulusid ja selleks kuluvat aega ma ei taha oletadagi.
Tuletage kasvõi meelde eelmisel nädalal puhkenud hispaanlanna juhtumit Rate keskkonnas kus kasutati poiste võrgutamiseks must-valgeid fotokoopia pilte.

Pärisorjastamise ennetustöö ütles ...

anole 9.27
Kogu kuritegelik maailm käitub sedasi,et tuhnib teiste inimeste eraelus...
Kurjategijate elu näidatakse heas valguses hollywoodi filmides...
Üks selline siga kes tuhnib teiste inimeste eraelus on James Bond...

Anonüümne ütles ...

no nii, et siis kõige-suurem-sõber-pervo ka ninakese urust välja pistnud. A kuidas sina, ennetaja kaugel Iirimaal, nii hästi seda "pedepeenise" teemat valdad, käid "pededega" ühes litsimajas ja siis võrdlete omavahel või mis?

Anonüümne ütles ...

õige, ma olen ka alati arvanud, et see mida Tähismaapaar teb on kuritegelik

Anonüümne ütles ...

innoirja tyhismaad ei ole mitte ainult kurjategid vaid ka haiged, lausa vaimuhaiged h2lvikud. h2bi nende p2rast isegi kuidagi endalgi :S

Inno ütles ...

Tabasime vist märki.

Anonüümne ütles ...

ei usu et tabasite, mind see paavo nt ei puuduta, ega huvita, lihtsalt kummaline, kui haiged te olete ja endal elu ei ole:D sad pathetic nerds;)

Anonüümne ütles ...

jätkake vennad tähismaad your disco need you!

Anonüümne ütles ...

Tubli töö Inno, et Nõgese kapist välja tirisid! Kõik teavad juba ammuilma mis sorti mees ta on aga näe, sitsib oma pimedas kapinurgas edasi ja korraldab mingite rumalate tibide peal näidispoomisi, et endast normaalse inimese muljet jätta. Kamoon, Paavo! Tule välja juba ometi! Kui julged olla, siis julge ka tunnistada! Ja sinusugseid on ju terve ilm täis, vaata kasvõi juuresolevat pilti! Normaalne inimene ju sellise uudise peale raevu ei satuks..:)

Anonüümne ütles ...

to 18.07 no mis tubli töö on tuua välja see, et keegi, kelle kohta kõik teavad , et ta on homo, on homo??? Mis siis nüüd sellest tuleneb?
Mis homoviha õhutamine siin blogis käib. Kas on äkki Innol endal mingid sellised harrastused? Hitler oli ka teatavasti omasoohuviline ja see tõttu tappis viimaseid hirmsasti.Innol ka kogu aeg sügeleb miski.

Anonüümne ütles ...

to 19.52 Vaata, üks asi on see mida kõik räägivad, teine asi on see ära tõestada. Me kõik teame, et Savisaar on suli aga mitte keegi ei ole suutnud seda ära tõestada. Kui keegi ükskord suudab seda teha, siis on see tubli töö! Või kuidas?

Haiti und Cristian ütles ...

saadeti see link ja oleks võinud saatmata jätta. kahju kohe kirjutatust. no ja nüüd teavad inimesed, and so? pisike eestiküla. kelle asi see on kellega kus ja kuidas ja see eiole seotud ju avalikuelutegemistega. saa kirjutaja nii prohviks kui tema. milline odav kuulsusejanu. kas kirjatüki valmimis isu oli saada allapoole vööd kommentaare?

Anonüümne ütles ...

2008a dets Angeli sünnipäevapilt. http://upload.buduaar.ee/Articles/Gallery/IMG_0826.jpg

mrt ütles ...

see postitus oli kind-of armas hoopis. no so what, et homo.
ja kellelei ei meeldiks siis seks.

laupäevane blogikülastus on alati selline väga värskendav. hea vaheldus peavoolumeediale.

Anonüümne ütles ...

ta on oma kasutaja ära kustutanud!!!!!!!!!

Roheline Andres ütles ...

Kuulge,mina sain siit hea idee ja tegin ka omale konto Gaydari.:-)Sest põhimõtteliselt,miks mitte olla homo.Aga kui keegi nii väga hakkab tõestama vastupidist,võib olla kindel,et tegu on kapipedega.:-)

Anonüümne ütles ...

AK spordiuudistest selgus,et Anett Kontaveidi turniirivõitu tähistasid Enn Pant ja Paavo Nõgene igatahes koos.Kas noortel midagi susiseb ?