kolmapäev, 26. august 2009

Inno: litsakas naine ei sobi Postimehe Arteri peatoimetajaks


Ingrid Veidenberg (vasakul).

Ma ei tea, kas Postimehe peatoimetaja Merit Kopli lööb ka litsi või kuidas, Postimehe juhi Mart Kadastiku kohta olen kuulnud, et ta on litsakas mees ja magab oma naise kõrvalt teiste naistega, oma alluvatega.

Aga mina TEAN, et Ingrid Veidenberg (end. Tähismaa) on lits naine, kes magatas meie abielu kõrvalt tuntud koolitajat ja peresõbralikuma ettevõtte juhti PEEP VAIN'u, ajal kui Vainu enda naine ootas last. Ma võin seda kinnitada ja vanduda kusiganes ja misiganes võimalikul viisil, kasvõi käsi piiblil. Ja seda võivad tunnistada ka Ingridi õde ja õemees, kellele ma näitasin kirjavahetust Ingridi ja Peep Vainu vahel, kust tuli välja, et nad on minu seljataga seksinud, seejuures väitis Ingrid, et käis koolitusel.

Asi tuli ilmsiks, kui Ingrid käis koos Vainuga 2001. aasta lõpus Kanaaridel nädalapikkusel reisil, mulle rääkis, et läheb sinna koos Urve Paloga, toonase "pandavaima" mineraalvilla maaletooja, hilisema tuntud "sotsi" ja rahvastikuministriga. Ingrid rääkis mulle, ja ka lapsele kodus, et läheb koos sõbrannaga reisile Kanaaridele, kuna sõbranna sai soodsa reisi. Niimoodi põhjendas ta asjaolu, miks ta ei taha minna reisile koos oma perega, vaid eelistab sõbrannat. See oli puhas vale. Tegelikkuses kutsus teda reisile tuntud koolitaja Peep Vain, kelle abikaasa Jane ootas tol ajal last. Reisil oli kaasas ka Urmas Purde, samuti Vainu firmast, kes siis mehkeldas Urve Paloga. Samal ajal Urve mees kodus ei teadnud sellest midagi. Urve oli Ingridile rääkinud, et pole oma mehega saanud aastaid last, seetõttu proovib teistega.

Ingrid ei võtnud reisil olles kordagi telefoni vastu, kuigi mees ja laps tahtsid temaga rääkida ja küsida, kas kõik on korras. Ingridi telefon oli kogu selle aja postkastis. Ingridi ja Vainu suhte avastasingi niimoodi, et hakkasin Ingridi meilboksist vaatama infot tema reisi kohta, et mis hotellis ta peatub. Et siis hotelli helistada. Muretsesin, et naisega on midagi juhtunud.

Kui meilboksi avasin, siis pidin esimese hooga toolilt maha kukkuma. Sealt vaatas vastu sadakond kirja Peep Vainult, seda ligi aastase perioodi, peaaegu terve 2001. aasta jooksul. Kirjades kirjutas Peep Vain kuiväga ta Ingridit armastab ja jumaldab, kuiväga ta teda endale tahab. Vain oli kirjeldanud oma tundeid Ingridiga seksides, temast fantaseerides. Kirjadest tuli välja, et nad olid juba kuskil Viimsis käinud omale uut kodu vaatamas. Ja käinud sisustuskaupade poes sisustust vaatamas. Tuletan meelde, seda kõike ajal, kui Vainu enda naine ootas last.

Ingrid tunnistas mulle ise, et on seksinud Peep Vainuga, pärast seda, kui näitasin talle tema ja Peep Vainu vahelist kirjavahetust. Ja ka reisi koos Peep Vainuga tunnistas ta üles. Ja selle, et kaasas olid Urmas Purde ja Urve Palo.

Jäin pärast seda Ingridiga kokku vaid seetõttu, et ta lubas, minu ees põlvitades olla truu ja armastav kaasa. Ma uskusin ja usaldasin teda, me isegi saime teise lapse, ent sellele vaatamata Ingrid kuritarvitas taas usaldust.

Ma leian, et selline kokkuleppeid eitav, petis ja litsakas naine nagu Ingrid Veidenberg ei sobi Postimehe Arteri peatoimetajaks. Pealegi kannab Postimees endas konservatiivseid pereväärtusi. Ingrid Veidenberg ei lähe nendega kuidagi kokku. Ja tema nn väärikus, kus ta oma suhete kohta midagi ei räägi, tuleneb ainult sellest, et ta ei julge tõtt tunnistada. Ta on oma valedest nii läbi imbunud.

25 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

kaua võib, jäta juba see ingrid rahule ja ela oma elu! Kui sa Postimehe kontsernile niikuinii halba soovid, siis las see ingrid möllab seal ja lammutab, mis häda sul veel siin takka on kaagutada? See on lapsik ja haletsusväärne kuidas sa tümitad oma laste ema. Sina temaga koos ei ela, aga sinu lapsed peavad temaga koos elama, miks sa selle neile raskemaks teed? Tead ütlemist - ela ise ja lase teistel ka elada. Seda soovitaks sullegi.

Morgie ütles ...

kle mine sae pekki, inno!
esiteks, inimesed muutuvad ja see, et ingrid sind kunagi pettis, ei tähenda, nagu peaks ta praegu tingimata samasugune olema.
teiseks, mis kuradi mood saavad elukombed mõjutada inimese pädevust ajalehe toimetajana - kui need elukombed just ei sisalda üüratutes kogustes aju kahjustavaid aineid?
sa oled ise esimene mees kinnitama, et seks on tervi-
las siis ingrid ka seksib, teenib raha ja kasvatab teie lapsed selle raha eest üles.
praegu üritad sa ingridile auku kaevates omaenda laste huve kahjustada

Anonüümne ütles ...

Irja,aeg oleks aru saada,et elad pöördumatult lolli sitaloopijaga.

Anonüümne ütles ...

Sul on hobi vaja. Hääädaaaastiiii...

Anonüümne ütles ...

inno ju pettis kah inksut, käis litsimajas ja puha.

Anonüümne ütles ...

:D Saa üle juba oma Ingridist, ta pidi sulle küll väga tähtis olema, et ta on tänaselgi päeval su ELU. Ja muud elu sul ju ei olegi, istud oma jõleda morsanäoga naisega kuskil maal ja elad päevast päeva teiste inimeste elu:D Nii kurba saatust nagu sul ei tahaks küll kellegile, vaenlasele ka mitte. Haletsusväärne eksistents:D Aga in all fairness- nalja saab ja sellepärast siin enamus inimesi lugemas ju käibki.

Anonüümne ütles ...

haige vend! Ükski naine pole sellepärast lits, et ta sinusuguse mehe kõrval mõnd targemat ja paremat tahab.
Ma arvan, et sa kujutad endale ette, et sa sihuke mees oled, keda naised põlvili paluvad.
Kõige selle jama valguses, mida sa kokku oled kirjutanud ja pärast valeks ja kirjanduseks seletanud, ei usu mitte keegi sinu jutte traagilisest abielust.
Sa olid juba abielus olles sitapea, kes kogu aeg nuga ihus, kõik asjad üles kirjutas ja naise järel luuras, et siis hiljem see oma fantaasiamängudes koos uue naisega ära kasutada.
Tegele oma poliitiliste pugemistega ja jäta eks rahule.

Anonüümne ütles ...

Inno, kirjutasid õige kirjatüki. Vaata kuidas saapaga saanud koerad uluvad!

Ära pane neid tähele.

Rahval on õigus teada, kes on kes.

Anonüümne ütles ...

Tundub jah et osad daamid tunnevad hirmu, et ka nende mehed võivad oma eksnaiste tõelist olemust paljastama hakata.

Arter on oma olemuselt kultuurileht. Tundub, et Ingrid Tähismaa pole siiani kultuurist just liiga huvitatud olnud? Miks peaks ta siis kultuurilehe peatoimetaja olema? Ta sobiks pigem Nelli Teatajat toimetama. Seal on seda kollast temaatikat pisut rohkem, kui Arteris.

Anonüümne ütles ...

kallis Morgie

Ma ei tea palju sul endal lapsi ja mehi on, kuid olles suhtes kellegagi, sa üldjuhul kõrvalt "terviseseksi" ning usaldust ei kurutarvitaks? See jutt siin Innol rihib rohkem usalduse auku, kui Ingridi viimase aja seksielule, millest suht pohhui!
Niiet, sae sa ka pekki edasi...)

Anonüümne ütles ...

mina ei saa ka aru, miks ingrid peatoimetajaks pandi. kohati tundub, et osades väljaannetes elab veel buumiaegne bling-eufooria edasi. pukki pannakse "energiast pakatav" sehkendaja ja mitte valdkonnapõhist kompetentsi omav inimene. kopp on ees tühjast butafooriast.

Anonüümne ütles ...

Inimene on ainus loomariigi esindaja, kes sööb ja joob , ka siis, kui kõht täis ning kepib aastaringselt. Saa Inno sellest prouast ükskord üle ! Keera Irjal puus õigeks ja tee iha ja tungi !

Anonüümne ütles ...

Inno võiks ometi aru saada, millise käki ta omale selle vingumisega kokku keerab. Ok oleks 1-2 postitust sellel teemal aga nagu näha on asi läinud palju kaugemale. Eks ta olem muidugi raske taluda, kui ise elad mingis kolkalinnas ja oled blogijast wannabe ''arvamusliider'' ja eks samal ajal elab pealinnas edasi ja saab norm tööpakkumisi.

Anonüümne ütles ...

Aga äkki tegi Ingrid kõrvalehüppeid sellepärast, et Inno polnud voodis tasemel? Äkki oli Innol juba sel ajal, piima-, liha ja mineteamisveel-talumatus? Kujuta ette, kui sind üritab kabistada paistes mees, kes pidevalt peeretab ja higistab!

Anonüümne ütles ...

braavo! 12,19

Anonüümne ütles ...

Järelikult ei sobiks ei sina ega ka Irja sellistele ametikohtadele. Sellise vabaduse eest võitletegi?

www.thezeitgeistmovement.com ütles ...

Sellised nõmedad asjad juhtuvad sellest,et juudid on meile peale surunud monetarismi,
nihilismi,sadismi,
liberalismi,kapitalismi jpms.
Selliseid nõmedaid asju ei toimuks kui üheskoos ajaksime asja:
TASUTA ELEKTER IGALE EESTI KODANIKULE-see on kirjas
postituse "Peeter Võsa Rakvere linnapeaks!" kommentaarides...
Elagu konkurents!

Anonüümne ütles ...

TEMA ON TUHVEL,SABA. ISTUS INGRITI SABA PEAL KUI SEE TEENIS PLEKKI KROONIKAS JA NÜÜD ISTUB TEMAKESE USA DOLLARITEST PUNGIL TENGELPUNGA PEAL JA NÄMMUTAB JUSSIKESE SEITSME SÕBRA KOHVIKUS IGA PÄEV SUSHIT. ISTUB ARVUTI TAGA JA MÄNGIB SUURT AJAKIRJANIKKU. KUI TOHIB KÜSIDA KELLE JA MILLE RAHA EEST SA POJUKE ELAD?

VABADUS EBASEADUSLIKULT VANGISTATUD VANGIDELE!

ELAGU IRA.

Inno ütles ...

Mul on see, et, psühholoogiline kramp, või kuidas selle kohta öeldi, ma kohe ei saa muud moodi.

Anonüümne ütles ...

tead, mine perse..IRA...mida sa luurad Inno järgi...??? Ahh, muud teha pole vä? Näib et tolkned samades kohtades ringi...ahh???
Hakka ise ka oma elu elama, lpx!

Anonüümne ütles ...

tra, see morgi on ka ikka mingi eriti ajukas krõhva. ma arvan, et elu on eestis perses tänu lollakatele aga ülbetele naistele. kuna rahva keskmine intelligents on madal, siis pääsevad sihukeste inxu ja morgi suguste väljaütlemised mõjule. ma ise kasutaks nende peal henri 8-nda meetodit.

Torg(i)e ütles ...

Morgie variserlikkust näitab ta enda üks sissekanne, lugege:


Friday, March 27, 2009
Piirid
Inimese iseloom ei ole virtuaalselt suheldes teine kui reaalis või kasõi iseenda peas - sa võid virtuaalis küll mängida mõnda teist persooni, ent mitte teistsugust iseloomu. Võid ette lükata ja esile tõsta tavapäraselt varju jäävaid iseloomuomadusi, ent mitte neid, mida sul tegelikult ei ole. Ja kui sa siiralt arvad, et sul õnnestub virtuaalis kedagi täiesti teist mängida, siis oled sa lihtsalt reaalis kah osav teeskleja.

Virtuaalmaailmas suhtlemine samamoodi ei erine reaalis suhtlemisest.
Siin kehtivad täpselt samad reeglid.
Lihtsalt, virtuaalis on inimesel suhtluse käigus võimalik toetuda palju vähematele andmetele kui reaalis - puudu jäävad kehakeel, võõra blogi lugedes ka taustateadmised, tutvuste ring, jne. Kui andmeid jääb väheks, kipub inimese aju tühikut täitma oma eelhoiakute kohaselt.
Sellest tulevad paljud virtuaalsed tülid. Tülisid annaks vältida või lahendada, kui kirjutamata suhtlusreegleid ka virtuaalis silmas peetaks.
Näiteks: ära mine võõra õuele õpetama, kui sind pole palutud. Blogi on nagu võõras õu. Näha kõigile, aga kuulub siiski omanikule. Kui keegi oma õuele ka aluspesu kuivama riputab, pole naabri asi teda õpetada seda nõeluma.
Ära pea ennast teise inimese elu eksperdiks. Igaüks on seda endale ise.
Või: ära pisenda teise inimese muret. Selline pisendamine ei aita mitte kedagi. Teeb ainult asja hullemaks.

-------------
Ja nüüd tuli ta Inno õuele õpetama, missuguste sõnadega ja mil viisil epab Inno laulma.

Anonüümne ütles ...

no ju siis kadastikule meeldib koondada enda alluvusse aktiivseid tibinaid, kes ise erilise ajukapatsiteediga ei hiilga, aga samas poevad nahast välja, et ülemusele meeldida. ses mõttes on ju postimehe "peatoimetaja" samasugune tegelane. ega ma ajakirjanduses ise tegev ei ole, et ma võiks midagi isiklikest kogemustest öelda, aga kunagine "kukul külas" kakstund merit kopliga oli ikka päris piinlikkust ja masendust tekitav. aga nagu võib arvata, siis kadastik sisulistes küsimustes oma tibinatele liigset sõnaõigust ei anna, seega pole ehk ka muretsemiseks põhjust. ega arterit enam palju nõmedamaks teha ei anna ka, ses mõttes ei maksa innol väga muretseda, maapind hüppab uuele toimetajale peatselt näkku kinni.

www.thezeitgeistmovement.com ütles ...

Morgiele ja 19:37-le
Noh kui Morgie nõnda kirjutas siis kirjutas hästi...ega jah ennast varjata ei suuda ja polegi vaja...aga mis puutub endale barjääride loomisest:))) Milleks luua endale barjääre?(nagu sa Morgie väidad,et Ära tee seda ja toda)...virtuaal maailm just ongi selle poolest hea,et see aitab saada vabaks iseendas olevatest barjääridest,oma hirmust...aitab areneda...aitab kasvada paremaks ja ilusamaks:)))
Virtuaalmaailm aitab ületada neid piire milliseid sa tavaelus ei söendaks...s.o. nii nagu lõvi eest põgenev inimene on võimeline hüppama üle kolme meetri kõrguse aia...nii ka virtuaal maailm aitab hüpata üle katuste ja pilvelõhkujate:)))
Noh,need virtuaalmängudki on mõned päris harivad...paraku nagu selle hea ja kurja võitlusega on...pooled või enamgi mänge on viletsa sisuga...
Noh,teil seal Eestis muidugi ei lasta inimestel ka virtuaalmaailmas areneda sest värdjad saadetakse ukse taha kui iitsatad pisut valjemalt...
Kustutate kommentaare...no mida te kardate? Oma ahnust ja saamatust kaitsete kommentaaride kustutamisega...
Elagu konkurents!

Anonüümne ütles ...

Täpselt nii- Ingrid lihtsalt pidi Inno kõrvalt endale teise mehe otsima- sellise paistes naiseliku elukaga ei oleks küll millegiks tahtmist...Kahju naisest lausa, mida ta pidi sinuga läbi elama. See, kes sul praegu on,sobib küll ideaalselt- täpselt sama madal tase...