teisipäev, 1. detsember 2009

Alustame paksude naispeatoimetajate nädalaga!

Kohvik kuulutab välja paksude ja erakordselt paksude naispeatoimetajate nädala, mille patrooniks on Arteri peatoimetaja Ingrid Tähismaa. Soovime juhtida tähelepanu tervislikule toitumisele ning ebatervisliku toitumisega kaasnevatele ihulistele ja vaimsetele hädadele. Näiteks Ingridi kohta on teada, et ta lõugab Postimehe ja eriti Arteri töötajate peale. Tal on tõsine vaimne häda ning selle põhjust ei tasu kaugelt otsida - needsamad friikartulid ja burksid, mida ta oma töölaua taga päev otsa õgib.

Kohviku loogika on: kui sa ei ole rase ja sul on kõht ees, siis sa oled PAKS. Ja aeg on midagi ette võtta. Kajastame paksude naispeatoimetajate tegemisi, arutleme, kuidas võis juhtuda, et nad nii paksuks läksid, ja anname neile soovitusi, kuidas tervislikumalt toituda. Vastake ka küsitlusele, kes on naispeatoimetajatest kõige paksem!

28 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Terves kehas terve vaim!

Käed eemale ebatervislikust toidust!

Kräpp ajakirjanduse taga peitub kräpp toit!

Anonüümne ütles ...

aga Inno,
sa oled ise ka suur ja suure kõhuga mees.
mis sa siin naisi kirud.
paksud karvased mehed on sama koledad kui paksud naised.

taavi.minnik ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
Anonüümne ütles ...

Mis siin salata, me kõik oleme siin süüdi pekinduse viljelemises. Kus on näiteks minu enda six pack kõht?

See oli mul viimati siis kui olin 21 aastane.

Kes süüta visaku esimene kivi.

Inno ja Irja on hulljulged, et sedasi lõdva randmega kivisi loobivad. Mina vaat ei söendaks.

Olen vist liiga self aware.

Anonüümne ütles ...

Inno, kas seda Ingrid Sulle kõik need aastad kokku jahvataski, et tal on selline keha, et ainult kõht on rasvane?

Anonüümne ütles ...

19:45
mina olen 42 ja 6pack naeratab peeglist vastu. aga mitte see pole peamine - tervet ja tugevat keha tuleb ehitada ja selleks on regulaarne treening ja õige toitumine. igasugu dieedid on keha lõhkujad. nälgimine aga lausa self-cannibalism. rasvad/valgud/süsivesikud peaks olema tasakaalus, midagi ei tohiks välja jätta.

ken taur

Anonüümne ütles ...

Retsept nende tädide jaoks on lihtne - lugegu neid samu ajakirju ka ise, mida nad välja annavad. Kõik naisteajakirjad nõretavad ju kõikvõimalikest lugudest ja nippidest, kuidas sale ja ilus välja näha.

Anonüümne ütles ...

Kuulsite mis Tiger Woodsiga juhtus? Naine ajas meest golfi kepiga taga. Inno ja Ingridi lugu ei olegi kõige dramaatilisem siin maailmas? Wtf?

Muahahah.

Anonüümne ütles ...

Kuulsite mis Tiger Woodsiga juhtus? Naine ajas meest golfi kepiga taga. Inno ja Ingridi lugu ei olegi kõige dramaatilisem siin maailmas? Wtf?

Muahahah.

Anonüümne ütles ...

Urro ja türja blogi kõige paksem naispeatoimetaja on konkurentsitult Türja. Konkurentsi puudumise tõttu.

Anonüümne ütles ...

Noo...selle kirjatükiga te Ingridi ja muude paksukeste kaalust allavötmisel ei aita. Pigem vastupidi, tekib suurem depressioon ja vitsutatakse igasugust magusat veel peale.
Tuleb sporti teha, värskes öhus jala liikuda, isegi siis kui väsinud ja tuju tegelikult ei ole. Küll siis köht vähem vabiseb ja tagumik läheb prinki.

Anonüümne ütles ...

Seks aitab ka kaloreid põletada!
iluspoiss

Anonüümne ütles ...

hmmm... miks küll meenuvad viienda klassi poisid, kes lemmikumat tüdrukut patsist tirivad?
Irja, watch out!

Anonüümne ütles ...

Pilusilme, lombakas, rinnatu, hõreda kardulakoorevärvi hiiresabaga, pardihäälne, laisk ja viljatu naisolevus, kelle suurim saavutus pealt kolmekümnesena on ta enda arvates tema saledus... No selle õnnetu nurgasvigiseja elus peab ikka küll tühjus valitsema, mida siis oma eelkäija friikartulite ja kakukeste kokkulugemise ja tema vööümbermõõdu kallal irisemisega täita!

Anonüümne ütles ...

Kõrvutage Irja ja Ingridi pilte, mõlemad on kuunäod, Inksul on ilusad suured silmad vähemalt.

Anonüümne ütles ...

Mina tahaks nende mõlema varbaid kõrvuti näha, selle põhjal otsustaks paljutki. Irja omi olen näinud, need kenad, aga Ingridi varbapilte pole...
iluspoiss

Anonüümne ütles ...

http://docs.google.com/View?id=dhx283f_1gcxws3cp
Argo

Irja ütles ...

18:32, mina olen Irja siiski :)

Irja ütles ...

Ken Tauril on täielik õigus. Meie Innoga näiteks käime päevas maha oma kümme kilomeetrit. Ja jälgime kogu aeg oma toitumist.

Irja ütles ...

22:57, tnx komplimendi eest, ei ole ammu nii heasti naerda saanud :)))

Anonüümne ütles ...

PS! Ärge juuresolevat pilti (roosa taustaga) kõrvutage, sellel ma olen veel paks, kümme kilo raskem kui praegu. Pean selle vist ära vahetama :)

Anonüümne ütles ...

Lugege 1. mai kepilugu...
Siis hakkas Irja rääkima, et olen tema suline sõber, tibu-tibu. Ja küsis, kas õrs on parajal
kõrgusel...Ei olnud veel...
http://homepage.mac.com/innott/kodukas/paevik/files/29-april-2007.html
iluspoiss

Anonüümne ütles ...

Vaheta see roosa pilt välja jah, sest 1. näeb see erakordselt jõle välja üleüldiselt 2. näed sa seal erakordselt paks välja.
Ja kui uue pildi paned, siis vaheta see iga kord välja, kui oled järjekordsed kümme kilo alla saand.
Aga jah, kui mõtelda seda 1. mai kepilugu - seal ju Inno keetis pastat ((võeh, mis jõle jahutoit) ja käis vahepeal Irjakesele keelekat tegemas - ja paarikese suguelu muudkui õitses ja õilmitses. Nüüd pole pasta- ega muid koletoite ja suguelust ka Tähismaad enam ila tilkudes ei kirjuta. Mida sellest järeldama peaks? Küllap vist seda, et kõhnus nõuab ohvreid.

Inno ütles ...

22:38:
kirjutasime Tom of Estland'ist, ja ennäe, mees jättis joomise ja nüüd pakatab tervisest. OLI küll kasu. Eveliniga oli sama lugu.

Nii et ka Ingrid, jalad perse alt välja! Mul on omakasu ka sees. Kui end vormi saab, siis leiab endale ka lõpuks elukaaslase, mis ta üksi ikka kopitab ja noori homosid taga ajab, kes tema üle seljataga ainult irvitavad. Aitab sellest naerualuse staatusest, aeg hakata elama! Siis on mul lootust ka temaga kokkuleppele jõuda, praegu sisiseb nagu tige uss, kedagi ligi ei lase.

Inno ütles ...

2:05le:
Eks me kunagi kirjuta jälle. Tunda oli, et seda sai eestimaise lugeja jaoks liiga palju, mis varem kirjutasime. Las tekib väike defitsiit, eesti inimene on harjunud nälgima, ja siis rõõmustab, kui miskit näpuotsaga antakse. Kui ta millegagi üle kuhajata, ja veel tasuta, siis ajab see teda vihale.

Kusjuures, mis selgub, et teatud kohtunike puhul on blogi kui ilukirjanduslik tekst samaväärne tõend, ütleme, vande all antud ütlustega. Samuti ajakirjanduse jaoks. Ühiskonnal on keskaja lastehaigused veel läbi põdemata. Nii et selline jutustamine siin võib päris kalliks maksma minna, ja osutuda äärmiselt ebatervislikuks. Oleme oma sõnumi edastanud ja las ta nüüd laagerdub vähe. Ülejäänu oleks igapidi selge overkill.

Anonüümne ütles ...

Et siis nagu teile on kõik lubatud,aga teistele ---vaadake ette?Muhahaaa!

Anonüümne ütles ...

Need, kes teiste kehade kallal ilguvad, kannatavad imho tõsise alaväärsuskompleksi all. Kui ikka ise midagi ei tee ja midagi ei saavuta, siis üks asi tõesti, mida kerge muuta, on oma kehakaal. Ja kui sellega korras, siis aitab head enesetunnet hoida pidev võrdlus teistega. Aga iga keha lõpuks kõduneb ja mädaneb, olgu ta paks või peenike.
Ennetamaks kommentaare: ise olen heas sportlikus vormis, aga ei pea seda oma cv-s just eriti oluliseks. 3-4 korda nädalas sporti teha ei ole just eriline pingutus, võrreldes näiteks toredate laste üles kasvatamisega või tunnustatud spetsialistina töötamisega.

Anonüümne ütles ...

Tubli, 13.26!
Ootaks selle peale Irja järjekordset kommentaari. "Kõik, kes söövad, on lollid" või "ah, küll ma sain selle peale naerda" stiilis kirjamisega ei tasu proual vaeva näha, seda teame niigi.
(ka mina pole ülekaalus, aga ometi ei sõima kõiki neid, kes väga erinevatel põhjustel seda on)