neljapäev, 18. aprill 2013

Tahtmine saada neegriks

Lisaks nahavärvile eristab valget meest mustast karvakasv. Valgel mehel kasvavad karvad, mustal mehel mitte. Või ütleme siis nii, et musta mehe ja ka naise karvakasv on tagasihoidlik. Eriti "seal all".

Mis on üllatav, et olukorras kus näiteks Eestis armastatakse neegreid halvustada ja solvata, tahetakse samal ajal olla nagu neegrid. Suur osa meestest ajab ära oma karvad, ja mitte ainult pealaelt, nii et eesti mehed näevad välja nagu Abdul Turay (no offence). Sama lugu on naistega, kes ajavad end isegi Eesti kliimavööndis siledaks nagu neegrid, kuigi karvad kaitsevad keha jahtumise eest.

Vanades kultuurides nagu näiteks Ameerika põlisrahvaste juures tähendasid juuksed mehe puhul ürgset elujõudu ja vaenlase alistamisel võeti kaasa juuksed koos peanahaga. Sama oli see viikingite juures, kus pead pöeti paljaks orjadel või vangidel. Suur pügamise komme tuli vanast Egiptusest, kus on esiteks väga soe ja teiseks olid paljud Egiptuse kultuuri üle võtnud vanad kreeklased ja roomlased homoseksuaalsed. Homokalduvustega väejuht ja tänapäeva meeste eeskuju Julius Caesar olevat oma karvad lausa ükshaaval välja kitkunud. Habet (barba) kandvaid mehi hakati halvustavalt kutsuma barbariteks. Nüüd käivad pooled mehed ringi nagu homod, neegrid või vangid ja on selle üle veel uhked. Ja siis imestatakse, miks eesti mehe tervis on kehv- elujõud jäetakse juuksurisse või vannituppa.

3 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

eee..., mida selle postitusega nüid sis öölda taheti???

Anonüümne ütles ...

Seda, et see eestis laiutav kiilaseade kultuur ja mood on yle igasuguse m6istuse.

Anonüümne ütles ...

Kas tänapäevanaised, kes trennis käivad ja saledad tahavad olla, tahavad siis välja näha nagu vaesed? Keskajal näitas jämedus ju jõukust! Lisaks kunagi olid ikka hinnas ju võimalikult koguka kehaehitusega naised, kes ikka talutööd jaksasid teha. Kas selle loogika järgi tahavad naised olla tahtmatute seas? Ajaloost võib väga palju näiteid tuua, kuidas trendid on ajas muutunud. See artikkel siin oli küll allpool selle blogi taset. HÄBI!