reede, 20. detsember 2013

Soomlased ongi pervarid

Väljavõte Huffingtonpost.com veebist.

Kohvikus on juba varem juttu olnud sellest, et soomlased on parajad pervarid- NB! hoiatus eriti neile, kes kavandavad Soome tööle või elama minekut- et teaksite, kuhu satute ja millega arvestada. Ja tegemist pole sellise süütu asja nagu saunalaval suspedes käimine, mida Sami Lotila eestlastele ühtelugu ette heidab.

Nagu saate vaadata juuresolevalt graafikult (mida vahendab portaal Global Internet Porn Habits), on soomlaste seas kõige otsitumas seksisõnad veebis "mature" ehk vana, "granny" ehk vanaema ja "male ejaculation (gay)" ehk siis homomeeste seemnepurse.

Mis siis tähendab, et soomlased unistavad seksist vanaema või homomehega. Võehh!!

Pole need soomlased ühti nii süütud kui paistavad. Pervarlus paistab olema lausa soomlaste rahvuslik omapära, kus süütu fassaadi taga peidavad end pehmelt öeldes imelikud tegelased. Nii see sageli ka on, näiteks pedofiilid on enamasti väga ontlikud ning ühiskonnas lugupeetud mehed ja naised.

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Vaidlen vastu, eestis kus eesti naise jaoks on seks ainult laste saamiseks näibki soomlaste seksi lembus pervessusena, aga ainult kinnises ja väär arenenud eestis suhtutakse seksi kui mingisse pahelisse. Koolis kunagi õpetaja rääkis et seks on järglaste saamiseks ja ongi kõik, aga et mingid patused inimesed olevat teinud sellest lõbu - eesti kooliõpetajast vanatüdruk täies hiilguses peegeldamas eesti ühiskonna suhtumist seksi.

Nii et soomlastega on kõik ok.

Anonüümne ütles ...

Eelmisele

Täitsa nõus, soomes pole üldse tabu kui mõni 40 aastane naine "kontrollib" kas noormees on ikka tema tütrele piisavalt hea.