esmaspäev, 25. jaanuar 2016

Tubli, Martin Helme! Ehk kas homod on heterotega võrdsed või mitte

Kohvik kiidab Martin Helmet vapra võitluse eest kooseluseaduse vastu! Martin Helme on kindlasti very high energy ja see, et ta Heljo Pikhofi vastu kuriteoteadet esitada soovib, ainult kinnitab seda. Tõesti. Aitab nalja tegemisest. Kaua võib. Rakendusaktide vägisi läbi surumine on totaalselt out ja tuleks lõpetada.

Üleüldse on Kohviku arvates äärmiselt totter juba seaduse nimi - no mis kooseluseadus??? Kui homod tahetakse heterotega võrdseteks teha, siis muudetagu perekonnaseadust ja tunnustatagu legaalseks ABIELU nii eri- kui samasooliste vahel. Poolikud lahendused on nõmedad. Nii et kas abielu või mitte midagi.

Inimesi ilmselt häiribki kõige rohkem just see, et asjadest ei juleta rääkida ausalt. Ja mõeldakse välja selliseid ümbernurgalahendusi. Mis ei lahenda tegelikult mitte kui midagi. Tekitavad ainult rohkem vimma. Sest inimesed ei taha, et neile loor silmade peale tõmmatakse.

Räägime ausalt ja otsekoheselt. Ehk: kas tunnistada homod heterotega võrdeks või mitte? Kui nad on heterotega võrdsed ehk ka inimesed, siis tuleb neile anda ka abiellumise õigus. Nagu teistele inimestele. Ja kui ei ole võrdsed, no siis tuleks kaaluda neilt ka teiste inimõiguste ära võtmist.

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Homod võivad ka praegu abielluda nagu kõik teised. Leidku endale vaid vastassoost partner ja andku minna.

Irja ütles ...

Armastust ei saa sundida. Homodele abiellumise õiguse andmine ei ole minu meelest probleem. Kui tegemist on kahe täiskasvanud inimesega. Probleem on alaealiste ärakasutamine, seda nii heterote kui homode seas. Sellele tuleks piir panna.