neljapäev, 3. märts 2016

Kas homoseadus muutis homode olukorra veel hullemaks?

Väljavõte Delfi veebist.

Pärast homoseaduse arutamist Riigikogus on tulnud ridamisi teateid selle kohta, kuidas homosid taga kiusatakse. Kas see tähendab, et ühiskonnas on vint üle keeratud ning homoseaduse arutamine on teinud kasu asemel hoopis kahju?

Nii nagu ka pagulaste teema puhul, kus valitsuse soov hakata Eestisse vägisi immigrante tooma on muutnud probleemseks kõigi immigrantide, eriti teist värvi inimeste olukorra.

Tekib küsimus, miks valitsus immigrantide ja homode vastu tolmu üles keerutab? Milleks või kellele on see kasulik?

3 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Kohutav primaatide ühiskond lihtsalt.

Anonüümne ütles ...

Miks pede huuled on lillad ?
Viirusest mida varjab ravimitoostus...otsigem rohtu pedeviiruse vastu.

Ravimitoostus varjab pede viiruse olemasolu. On vaja leida korrumpeerumata arste ja teadlasi kes tooksid maailmale ravimi pede viiruse vastu.

Yks mees pani oma suhu teise mehe suguti ja ei imenud seda aga kraapis hammastega. Ta ei otsinud naudingut ja pakkunud samuti,ta oli vihane ja nuttis samal ajal,oli ahastuses. Lahkudes ytles,et nyyd said sinagi selle kylge. M6ne p2eva p2rast ilmnesid pede viiruse symptomid. Arstid koputasid otsa ette ja soovitasid kontrollida vaimset tervist...

Arge kunagi jooge ennast kooma...

Teie
elektritsaabtasuta.blogspot.ie

Anonüümne ütles ...

Viirus...paneb zestikuleerima pede moodi ja halvab normalse k6nev6ime,hoiab huuled naerukrampis,ning tekitab vastiku 6nnetunde...