teisipäev, 18. oktoober 2016

Kas Oudekki Loone on varas?Mina seda ei usu, sest miks peaks kõrgepalgaline Riigikogu liige saja euro (või oli see 114 eurot?) pärast sellise riski võtma. Kui ta just kleptomaan pole? Aga naljakas on see, et Oudekki nüüd selle asja pärast niimoodi närvi läheb ja Päevalehte kohtusse ähvardab kaevata. See kohtuga ähvardamine on, kuidas nüüd öeldagi, väga savisaarelik lähenemine.

Ja siis see oma advokaatide ähvarduskirjaga vehkimine. What is the point? Selge see, Aadu tahab Oudekkile käru keerata, sest Oudekki oma tema tütre, Kadri Simsoni rivaal. Kõik saavad sellest aru. Oudekki oleks võinud rahulikuks jääda ja lihtsalt naerda selliste süüdistuste peale. Kõik oleksid mõelnud: vaene Oudekki, Aadu tahab talle käru keerata.

Aga nüüd, kus ta savisaarelikult laiab ja kohtuga ähvardab, on kuidagi imelik talle kaasa tunda. Mõtled: äkki tõesti. Sest miks ta muidu niimoodi närvi läks. Selline laiav ja ähvardav kõrgepalgaline Riigikogu liige on kuidagi eriti ebameeldiv. Millegipärast.

Pildil Oudekki Loone täna AKs, pildistatud teleekraanilt.

4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Irja sina läksid ka närvi, kui Toomas Lepp seda 2000 eurot tagasi tahtis, mis te süüdimatult laiaks lõite. Kirjutasid titeblogis pika nutuloo. Miks sina siis närvi läksid kui süüdi polnud?

Irja ütles ...

Mina ei ole kummatigi kõrgepalgaline Riigikogu liige ja võin endale selliseid emotsioone lubada.

margus kiis ütles ...

Laimu peale mitte reageerimine soodustab laimamist ja valetamist, see risustab ühiskonda igasugu jamaga. Kui laimajad saavad vähemalt mingi hoiatuse siis teine kord teavad.
Savisaar on küll väga rahulik olnud, igasugu Muulid, Samostid, Kochid ja Karpad, nagu ka Innojairja on tema kohta igasugu paska kirjutanud ja ta pole iitsatanudki. Mina küll oleks kohe algusest peale selle vastu protesteerinud.

Anonüümne ütles ...

Ma kaebaks ka kohtusse, kui keegi alusetult varguses süüdistaks, olgu või 10 euro varguses. Oudekki teeb õigesti, et oma väärikuse eest seisab. Laimajad andku vastust oma valede eest või siis tõestagu vargust.