laupäev, 8. oktoober 2016

Üks aus seriaal minu ja Ingridi suhtest: Divorce


Sarja nimi on Divorce (Lahutus) ja peaosas Sarah Jessica Parker (tuttav sarjast Seks ja linn). Ainult et mina olin leebem mees. :)

Sarnaneb sarjaga The Affair, ainult et natuke teise nurga alt.

10 kommentaari:

r sa ütles ...

Kas sa saatsid gollivuudile käsikirja, vöi varastasid nad idee sinu elust blogipostitustest?

Anonüümne ütles ...

Innukene, ära sa seda kalamaksaõli enam peale võta !

Inno ütles ...

Ei kommentaari! :)

Anonüümne ütles ...

Kuule saa üle, palun. Selle Ingridi ümber soigumisega teed sa ainult iseendale halba, see mõjub ju täiesti naeruväärselt. Sul on ammu uus elu, püüad seda aeg-ajalt kiita, vahel isegi ülistada - aga ikka on nagu lõppematu refrään Ingrid ja Ingrid ja Ingrid. Kas poleks aeg oma eluga päriselt ka edasi minna, mitte songida aina ühe ja sama koha peal - see ei muuda ju mitte midagi paremaks, ainult sind ennast sätib veidrasse valgusesse. Oleks see juhtunud aasta-kahe eest, võiks veel mehe murtud südamest aru saada, oleksid sa üksi, siis ka - aga praegu nullid sa selle ikka ja jälle alustamisega ära võimaluse su praegust väidetavat rahulolu oma eluga tõe pähe võtta. Mees, kes on oma uue naise ja perega rahul, ei pöördu ikka ja jälle minevikku tagasi, ei püüa kogu aeg mingit mõistmist, kaastunnet ja lahendust otsida - aga just sellena need teemapüstitused mõjuvad.

Inno ütles ...

Mulle meeldib analüüsida asju.

Anonüümne ütles ...

Miks sa siis ei analüüsi kas seks on parem Irja või praeguste silmarõõmudega. Ole ikka moodne ja räägi mis praegu on. Mida sa seal minevikus tuhnid?

Inno ütles ...

Kes minevikku ei mäleta, see elab tulevikuta, või kuidas see ütlus oligi?

Anonüümne ütles ...

Miks sa küsimusele ei vasta? Kummaga on siis seks parem?

Anonüümne ütles ...

Ja mina tean ka sellist vanasõna, et kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja!
Loodetavasti ei pea sulle tõlkima hakkama mida selle silmaga mõeldud on, aga tõetera on asjal sees: mitte keegi saa kasu vanade asjade väljakaevamisest (peale arheoloogi). Ingrid om aaaammmuuuu su unustanud ja läheb edasi, sina istud ikka augus ja karjud avause poole selmet sealt august välja ronida. Ja ennetades su küsimust - miks Ingridil siis ei ole kedagi kõrval? - vastan naisena mitmes versioonis:

* ta on piisavalt iseseisev ja tugev inimene, kes saab üksi hästi hakkama (loe: ei vaja vee pähekallajat)
* ta sai ebameeldiva kogemuse ja valib nüüd paremini
* tal on ammuilma keegi, keda sinusugune ei saagi näha, kuna elad oma umbses urkas ja põed agorafoobiat, st. ei käi enam väljas, ega suhtle enam inimestega

Ainult Irja on see, kes on suhtesõltlane ja sina see, kes arvab, et naine ei võiks ilma meheta toimida.

Anonüümne ütles ...

Ingridil ei ole meest avalikult. Ega ta rumal ole, et kellaks oma eraelu kõigile. Ingrid teab mis on meedia ja kuidas ta eksmees pole temast üle saanud. Lastel ka rõve kui isa emast halvasti kirjutab. Aga Inno pole kunagi poisse kaitsnud ja halvast eemal hoidnud.