neljapäev, 23. veebruar 2017

Kas tema ongi see Tartu Ülikooli seksiskandaali professor?


Mart Loog, Tartu Ülikooli molekulaarse süsteemibioloogia professor, kujutis LOOG LAB'i koduleheküljelt. 

Paistab selline lustakas professor olema, Facebookis on temast selline kujutis:

11 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

seksika professori seksikas õde
http://kroonika.ohtuleht.ee/614112/seksisubjektist-jankutudruk

margus kiis ütles ...

Ainuke probleem, et mingi nõmeda ja kurja naisega hakkas sebima.

Irja ütles ...

Jah, ta tegi sellega suure vea. Sellepärast tasub enne suhtesse astumist alati järele mõelda, et ei lõppeks nagu Fatal Attraction.

Anonüümne ütles ...

tundub, et tippteadlaste seas ongi palju skisosid ega see mõiste põrunud professor ka laest võetud pole http://www.uttv.ee/naita?id=20277

aga nüüd tuli uus uudis mingi eesti töll üritas usas alaealist neegrineidu ära kasutada
http://www.postimees.ee/4025355/kadunuks-jaeaenud-usa-neiu-on-leitud-eestlane-sai-sueuedistuse-seksuaalkuriteos?_ga=1.7833266.1820255050.1480881052

Anonüümne ütles ...

Kas mart loog ja anna iofik on pada ja katel, kes üksteist mustavad? Ilmselt küll, teisi skandaali-kandidaate TÜs pole.

Anonüümne ütles ...

aga seal kirjutati, et doktorikraad jäi saamata samas näitab, et anna iofik on meditsiinis mag lõpetanud https://www.uttv.ee/naita?id=17326 ja et juuni 2013 lõpetas. ta saaks ju tlüs või ttüs doktori ära kaitsta kui tal juba nii palju valmis oli.

Anonüümne ütles ...

Kuule, sellised inimesed, kes ähvardavad oma juhendaja peenise amputeerida, selle talle kurku suruda, ta ära tappa, ei vääri doktorikraadi. Ja ta ähvardas salaja filmitud seksistseeni avaldada, kui juhendaja tema nime teadustöösse esimeseks ei pane.
Doktorikraadi saagu vaimselt stabiilsed inimesed, kellel on juhendajate ja teiste inimestega normaalsed suhted. Vaid nii säilitatakse doktorikraadi au :)

Anonüümne ütles ...

Ega doktorikraad ei ole EV auraha, mis eetilistele inimestele antakse. Doktorikraad on akadeemiline kraad. Seda antakse spühhodele ka, kui need on targad ja töökad.

Knotiin ütles ...

No ta peab ootama kahekordse (vist, kui mitte kauem, ei viitsi õppekorralduseeskirja vaadata) õppe nominaalaja, et uuesti tasuta õppesse kandideerida.

Anonüümne ütles ...

Tõsi, liigagi. Aga lootus sureb viimasena, äkki kunagi kaovad psühhod ära.

Anonüümne ütles ...

infoks 25. veebruar 2017 01:48 le kolmekordse nominaalaja möödumist ikka, 2006 astus sisse, siis 2018 saab uuesti doktorisse minna. Aga kuna tal nii palju tehtud oli siis oleks saanud ka üle minna kuna doktorisse ei pea astuma 0 ist võib ka poole pealt minna.saab vahetada ka töö teemat, kui hakkama ei saa jne.