kolmapäev, 22. veebruar 2017

Tartu Ülikooli ahistaja-professor. Kes ta on?

Kohvikulised tundsid huvi, kes võiks olla see Tartu Ülikooli ahistajast professor. Palusid Kohvikul välja uurida. Mind ka hakkas huvitama. Kas keegi teab, kellega tegu?

Õigusteaduskonna omi ma ei kahtlusta. Vähemasti oma tudengipõlvest ei mäleta, et ükski meie professoritest oleks ühtegi tudengit ahistada püüdnud. Tõsi, üks sõbranna rääkis, et ühe professori eksamitele tasus sügava dekolteega minna, siis sai parema hinde, ja too professor olevat siis alati sinna dekolteesse maia pilguga vaadanud. Aga see oli pigem selline naljakas lugu, mitte mingi tõsine ahistamine.

Niisiis, kes on kursis? Detailid??

Kuid jumal! Millised sõnad selle naisdoktorandi poolt!! „Ma lõikan ära su m*nni ja topin ta sulle kurku. Ja usu mind, need ei ole tühjad sõnad. Võib-olla m*nni puudumine õpetab sulle midagi selles elus. Arvesta tulevikuks, see saab olema minu esimene kirurgiline kastreerimine, nii et tüsistused on garanteeritud.”  

Appi!!! Tuleb meelde üks teine sarnane juhus...

14 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Küsige doktor Inno käest.

Irja ütles ...

Et siis arstiteaduskonnast? Dr Inno kolleeg? Ma ei saa praegu küsida, ta on lõikusel :).

margus kiis ütles ...

Pigem reaalala (füüsika, keemia, bioloogia jms) , kus doktorandid ja juhendajad on palju koos -labori, uurimistöödel jms, kus sellised suhted on kerged tekkima. Humanitaaraladel näevad doktorandid ja juhendajad heal juhul aastas korra.

Irja ütles ...

Nõus. Päris põnev suhtedraama tundub olevat.

Anonüümne ütles ...

Tere

Ma ei tea kas ainult minul on see probleem, kuid enam ei õnnestu teie blogi lugeda mobiili kaudu..Näitab ainult pilte, kuid mitte teksti

Anonüümne ütles ...

lauris

Anonüümne ütles ...

Suured ja targad uurijad, nagu te olete, miks siis küsite teiste käest, et kes ja mis? Minge kohapeale ja uurige, rääkige iimestega, või tuhlake internetis, kasutade oma halle ajurakke - aga mitte nii, et teie tehke kõik selgeks ja meie siis raporteerime oma blogis, et kurinahk on tuvastatud. Teie enda taset näitab muidugi sügavmõtteline järeldus, et "juurateaduskonnast nad ei ole" - allo-allo, millal enne juuras on laborikatseid jms tehtud kuude ja aastate kaupa?! Või ei vaevund seni ilmunud asrtikleid läbigi lugema, kohe ikka rinnaga peale!

olge ise ka tublid ütles ...

Psühhopaadist pervoprofessori nimi (Mart Loog) on ju käinud korduvalt läbi kommentaaridest kas otse või vihjamisi.

Ahistamises süüdistatava TÜ professori endine alluv tunnistab: ta ahistas ka mind

Teema: Ahistajaprofessor

Perekooli teemast selgub, et ahistamine on Tartu Ülikoolis üsna massiliselt levinud, eriti just psühholoogia instituudis.

Irja ütles ...

Hmm, põnevaks läheb ;)

Anonüümne ütles ...

"Ma ei saa praegu küsida, ta on lõikusel :). "
Ärgu päris maha lõigaku aga kotile võiks sõlme sisse siduda. Et meelde jääks.

Anonüümne ütles ...

https://www.etis.ee/Portal/Persons/Display/d367bd3b-6c54-487c-8625-b5bb6565b4e3
http://looglab.com/

Anonüümne ütles ...

Aga kes on see vulgaarne naisdoktorant? Ma tahaksin teada, tundub päris huvitav paja ja katla teema.

Suhtedetektiiv ütles ...

Mart Loog ja Anna Iofik. Ei ole keeruline seda järeldada, kui võtta eelduseks, et vähemalt ühe artikli kaasautorid nad olid ning see pidi ilmuma ajavahemikus 2006-2013.

Anonüümne ütles ...

Anna ähvardas salaja filmitud seksilindi avaldada, kui juhendaja teda ühe teadusartikli esimeseks autoriks ei pane. Teadupärast on doktorikraadi omandamiseks vaja teatud arv teadustööde esimene autor olla, muidu doktorikraadi ei saa. Seega see naine lootis doktorikraadi ära osta, teenuste eest.
Ma ei taha midagi halba eestlaste kohta kirjutada, aga avara silmaringiga inimesena olen täheldanud, et osadel eestlastel on salajane vimm venelaste ja slaavlaste vastu. Ka see professor ilmselt kandis vimma selle väga temperamentse ja nn üleoleva naisdoktorandi suhtes, aga ta ei andnud järele. Ei lubanud slaavi naisel endale pähe istuda. Sealt see tuline konflikt tekkiski: rahvuste ja huvide konflikt. Teisel juhul oleksid nad endiselt salaarmukesed ja saladuses. Nagu mitmed teised professor-doktorant paarid.