laupäev, 13. mai 2017

Härra Toomepuu paneb Oudekki Loone ilusasti paika. Loe Jüri Toomepuu avalikku kirja Yana Toomile, Olga Ivanovale ja Oudekki Loonele!

Kohvik avaldab Jüri Toomepuu avaliku kirja Yana Toomile, Olga Ivanovale ja Oudekki Loonele.Paremini ei saaks öelda. Siin see on:

Avalik kiri Yana Toomile, Olga Ivanovale ja Oudekki Loonele

Eestlaste jaoks tähendab 9. mai kahtlemata ränga okupatsiooni jätkumist nagu tõdes peaminister Jüri Ratas. Okupantide järglastel pole õigust nõuda eestlaste orjapõlve taastamise pühitsemist. 


Kui Stalini röövliväed Eesti okupeerisid järgnes sellele veresaun ja genotsiid mille kõrval kahvatavad isegi Hitleri ja Mao Zetongi kuriteod. Stalini kommunistlik hirmuvalitsus hukkas või küüditas kaheksa endist Eesti vabariigi riigipead, 38 ministrit, paljud ülikooli õppejõud ja teadlased, kaitsejõudude ohvitserid ja jõukamale järjele jõudnud ärimehed, töösturid ja taluperemehed, koos nende perekondadega. Ainuüksi ajavahemikus 1940-1946 kahanes eestlaste arv umbes 240 000 võrra. Paljud hukkunutest läbisid Pagari tänava piinakambrid enne kui nad hukati või surid nälga Siberi orjalaagrites.


Saksa okupatsioon leevendas tunduvalt, aga ajutiselt, olukorda okupeeritud Eestis. Mida arvas eesti rahvas vene okupantidest ja Stalini terrorivalitsusest seda näitasid kõige selgemalt 70 000 Eesti parimat poega, 70 000 Eesti vabadusvõitlejat, kes astusid relvaga vastu Stalini röövlivägedele. Legendaarse Eesti Leegioni vähesed järelejäänud võitlejad olid need kes andsid Sinimägedes suurima panuse kahekümne kahe diviisi suuruse röövliväe sissetungi peatamisel. Selle tohutu suure väe ülema, punaarmee marssal Žukovi häbiks hävitas väike kuid kangelaslikku vastupanu osutav relvavendade grupp 11 punaarmee diviisi. Žukovil ei jäänud muud üle kui oma armee ümber keerata ja rünnata ümber Peipsi järve, kus tal õnnestus läbi murda kahest-kolmest sakslastega mehitatud diviisist.

Te peaksite ka aru saama, et kuigi teid on valinud Euroopa ja Eesti Vabariigi parlamenti teie Eestisse asustatud vene rahvuskaaslased, peaksite te siiski austama oma ametivannet ja kaitsma Eesti Vabariigi, mitte Putini huve, nagu te olete senini eranditult teinud. 

Kõik teie senised tegemised ja ütlemised tõestavad, et te soovite koos Putiniga taastada Eestis vene okupatsiooni ja venelaste ülemvõimu. Eesti vabadusvõitlejate kangelasteod ja eestlaste kindel tahe jääda peremeesteks oma põlisel kodumaal tõestavad, et see Putinil ega teil ei õnnestu.

3 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Toomepuu on endine roheline barett, Vietnami sõja "sangar".
Saan aru, et ta soovis meile jätkuvat sõda selle asemel et Eesti jälle korda saaks.
Räägi, Irja - kudas Sind nõuka ajal represseeriti?
Innot represseeris Ingrid aga Nõukogude Võim enam ei khtinud sel ajal.

Anonüümne ütles ...

Toomepuu, Loone, ka Mart Niklus - kõik nad teenivad sioniste, nii irooniliselt kui see ka ei paista: koogutavad USA ees ja saavad selle eest head raha. Sionistide kavalus selles seisnebki, et nad loovad ise nii koalitsioonid kui opositsioonid ja see oli pikaajaline protsess, mis algas aastakümnete eest, mil juudid paigutati igasse riiki ja paljud neist muutsid oma nime. Juutidele on antud roheline tee igal elualal, kuid seda fakti on kaua suudetud varjata. Massid usuvad suurimat valet, et Hitler töötas juutide vastu. Ausate juutide loengutes tuleb välja, miks hävitasid juudid ka juute, kes polnud nõus maailmarevolutsiooniga ja rahvusriikide kadumisega. http://ru-an.info/новости/гитлер-был-чёрным-масоном/

vaatleja ütles ...

Laias laastus nõustun samuti Toomepuu seisukohtadega, kuid ma ei paneks ühte patta Nõukogude võimu ja Venemaad. Eesti Vabariik sirgus eelkõige Vene Tsaaririigi rüpest sel segasel ajajärgul, kui Tsaar oli kukutatud ja Nõukogude võim veel nõrk oli. Tundub, et kaks propagandat kemplevad siin omavahel ja eestlusel ja Eesti riiklusel ei ole sellega midagi ühist. Praegu valitseb meid taas võõras ideoloogia ja riiki imbuvad taas tasapisi võõrväed. Toimumas on pehme küüditamine, kus kümned (vbl isegi sajad) tuhanded eestlased on sunnitud lahkuma või juba lahkunud oma isamaalt.