teisipäev, 16. mai 2017

Miks Ingrid Hannest ründab?Küllap imestavad nii paljudki, miks Eesti Päevalehe ajakirjanik Ingrid Veidenberg Hannes Võrnot ründab ja seda veel nii mastaapselt.

Asjale on väga lihtne selgitus, kirjutasin sellest ka Hannes Võrnole. Ja nimelt - Ingrid on vihast sinine, sest ei saa enam Innole haiget teha. Kuidagi meie perekonda rünnata.

Aga see sees pakitsev kiivus on ju vaja välja elada ja nii ta valiski endale uue ohvri. Hannes Võrno. Kes ei ole tegelikult süüdi muus, kui selles, et valis endale sobimatu elukaaslase. Täpselt samas on süüdi ka tema eks ja poegade ema, Häli Veskaru. Lugesin nende loo läbi ja mingit vägivalda ma seal ei tuvastanud. Kui mitte lugeda vägivallaks seda, et üks tahtis koos teisega süüa või telekat vaadata. Kuid seda vägivallaks nimetada on ju narrus. Siis on enamik abieludest vägivaldsed. Vägivald on see, kui teisele tullakse kätega kallale. Nagu Ingrid Innole.

Innole Ingrid aga enam kätega kallale tulla ei saa. Kuigi tahaks. Ja seepärast sai nüüd Hannes, teine mees, nii, mis tolmas. Vägivaldse naise raev.

Ülal Ingrid Veidenberg 2016. aastal, kurja irvega näol. Kujutis Wikipediast.

12 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

See Ingridi pilt siin on veel väga nunnu. Vaadake LP lehes olevat pilti - seal on naise julmus lausa näkku kirjutatud.

Irja ütles ...

Tõesti, brrr.

Anonüümne ütles ...

Ei midagi isiklikku Ingridi vastu, aga seda fotot ei suutnud mina vaadata, ei suutnud inimesele otsa vaadata nagu raisakotkas pildil.

Lugesin ka mina Häli ja Hannese loo läbi, üks õrn hiireke pudrukeetja Häli ja Hannes suur, intensiivne TIBU, kes tuli koju, sõi liiga palju putru ja võttis liiga palju ruumi, seega nõustun ka mina, kokku sattus sobimatu paar, kellest kumbki ei ole halb, nad lihtsalt ei sobinud, juhul muidugi, kui Häli midagi rääkimata ei jätud a'la füüsiline vägivald vms.
Vaimne vägivald toimub kõigis abieludes mingil määral, tähtis on vaid see, millise protsendi ulatuses skaalal 1-10-ni ja kuhu maani see talutav on. Abielu ongi üks suur enesesalgamine, arvestamine, pealesurumine või allaheitmine. Kord Piibeleht peal ja Westmann all ja teistpidi tagasi. Päriselt kokku sobivaid paare eksisteerib kõigi abielupaaride seas heal juhul 7%.

Anonüümne ütles ...

Häli läks juba peale nädalast tutvumist Hannese juurde elama ja kohe oli ka laps tehtud. Kuna LP artiklis Häli väidab et Hannes olevat terve nende kooselu olnud selline, siis mind paneb imestama miks siis kohe lahku ei mindud vaid tehti kohe ka teine laps juurde ning osteti lausa ühine elamine. See vabandus et laste pärast elas Võrnoga koos on väga silmakirjalik, sest selle hinnaks oli ju ta enda kaksikelu - armastava naise näitlemine, millest hiljem tekkis depressioon ja käte värisemine. Raamatus Võrno kahtleb mitmeid kordi, kas ta pole kodus vaid tühi koht. Eks oma jagu andis tema süngetele mõtisklustele elust ja surmast juurde ka äsja lahkunud isa ning pidevalt maanduvad haavatuid täis helikopterid. Võrno tegi koostööd Postimehega, kuid Päevalehte, kes seal neil Afganistanus külas käis, suhtus ta irooniaga, sest Tuulikesele koos grupiga ei meeldinud vist nende nii kesised ja kasised ööbimistingimused. Alguses elas ka Võrno ise telgis, kus oli öösiti meeltult külm, kuid hiljem sai kolida mingisse punkrisse. Sellest siis ka Ingridi viha ja ilmselt tal õnnestus depressioonis Häli nõusse saada, kes siis puistas talle südant ja oligi nupuke valmis treitud. Usun et head inimesed aitasid Võrnot see raha kokku saada, kuid lodetavasti on ta ka nii tark et teeb mingi juriidilise paberi sinna juurde et ei tekiks tulevikus uut probleemi - pole fakti ega paberit et raha tagastasid, seega anna uuesti!

Irja ütles ...

Aamen.

Anonüümne ütles ...

MIna näen pildil säravat ja õnnelikku ja hoolitsetud naist. Teie olete pundunud, paistes, kahvatud ja kibestunud. Ilu on vaataja silmades...

Anonüümne ütles ...

Millegipärast on sellel säraval, õnnelikul ja hoolitsetud naisel oma LP artikli juures huulekesed kibestunult kriipsu tõmmatud. Ilusüstide taha ei saa tõelist palet peita.

Anonüümne ütles ...

Pildil on väga ilus naine.

Irja, sa võid Ingridi rahule jätta- ta ei taha ju su karvapall-Innot tagasi nagunii.

Anonüümne ütles ...

Ingridile meeldivad karvapallide asemel kaalikad.

Anonüümne ütles ...

Mulle ka meeldivad iga kell trimmis ja mehelikud kaalikad mitte lödisevad-halisevad karvapallid.

Triin ütles ...

Peale füüsiline vägivalla on ka ,muideks, vaimne vägivald.

Anonüümne ütles ...

Siis küsiks kas Hannes Võrno ründamine meedia poolt on ka vaimne vägivald teades et Võrno ei lasku kunagi nii madalale et hakkaks kollase meediaga suhtlema.