laupäev, 13. mai 2017

Tuleb välja, et Oudekki Loone on ise üks suuremat sorti natsOudekki Loone ütles, et kustutas minu kommentaarid oma Facebooki kommentaariumist selleks, et seal „puhtust pidada.” Väga huvitav lähenemine sõnavabadusele - liigitada sinuga mitte nõustuvad arvamused ebapuhasteks!

Vaidlesin talle peaasjalikult vastu selle kohta, et 9. mai võiks ka eestlaste jaoks pidupäev olla, ning üritasin selgitada, et saksa armees sõdinud mehed ei olnud natsid. Oudekki ütles, et teen natsipropagandat. Kui ma siis ütlesin, et kuidas saab natsipropaganda olla see, kui sa justnimelt selgitad, et eesti mehed ei olnud natsid, veel enam, mõistsid ka ise natsismi hukka, siis teatas Oudekki mulle kõrgilt, et HALVASTI SELETASID.

Ohoh. Ma poleks elus uskunud, et Riigikogu asendusliige võib NII ülbeks minna :(

Oudekki meenutab mulle järjest enam natsi. Ka natsid rääkisid rassipuhtusest. Nemad arvasid, et kõik, kes ei ole rassiliselt puhtad ehk on neist erinevad, tuleb hävitada või orjastada. Täpselt sama tegi Oudekki nüüd minuga, kui hävitas minu tema arvamusest erinevad - ehk tema silmis ebapuhtad - arvamused oma kommentaariumist.

Tuleb välja, et Oudekki, kes natse hukka mõistab, on ise üks suuremat sorti nats. Ja ühe natsi juttu sõnavabadusest on väga naljakas kuulata.

Pildil Oudekki Loone - väljast punane, seest nats. Kujutis Wikipediast.

6 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Ise te ka kustutate kommentaare, mida teie kohvikusse kirjutatakse. Pada sõimab katelt

Anonüümne ütles ...

minuarust oli juba 10 a tagasi loonest juttu teie blogis kui purupunasest ja juunikommunistist, aga sa ikka ekraanipauke tegid Irja? Loone on ennegi hiilanud kustutamisega ta on ka feministliku grupeeringu VVSEK admin facebookis.https://et.wikipedia.org/wiki/Leida_Loone https://www.geni.com/people/Juta-Rebane/6000000001698498296 http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?13878-P%E4evapoliitika/page2

vedas mingit 8 mai liikumist.jätab skisofreenia all kannatava isku mulje, silmad pöörlevad jutt on segane.kannatab jälitusmaania all.nagu siit näha on http://tv3play.tv3.ee/sisu/kuuuurija/833248?autostart=true

Anonüümne ütles ...

Ära liialda, Irja.
Tegu on kõigest tavalise putinoidiga.

Anonüümne ütles ...

Oudekki on tubli tüdruk.
See, et Eestis on praegu palju peavoolu meedia poolt nüristatud kontingenti - on tõsine probleem.
Isegi Irja-Inno missioon pole eriti pädev. Võinuks olla.

Irja ütles ...

Ei kustuta ühtegi kommentaari, kui inimene kõneleb oma nime all. Nt Margus Kiis siin. Anonüümseid kommentaare kustutame küll. Facebookis räägivad kõik oma nime all. Kui inimene kõneleb oma nime all ja võtab oma sõnade eest vastutuse, siis mille pärast kustutada? Ainult see kustutab, kel omal argumendid otsa saavad.

Ikka tegin screenshote :). Aga nüüd, kus ma selle kustutamise avalikustasin, Loone enam mu kommentaare ei kustuta. Lubab kommenteerida ja vaidleb minuga edasi. Pika hambaga, aga ikka. Ilmselt sai aru (Savisaar andis nõu?), et kui ta ise sõnavabadusele sülitab, siis ei võta keegi tema juttu sõnavabadusest tulevikus tõsiselt.

Anonüümne ütles ...

Putinoidil ja lääne poliitikuil pole mingit vahet. Loone on juut nagu Putingi. Rahvaid on vaja ajadaomavahel vihkama, et saaks sõdapidada, sest sõjatööstus ei saa muidu kasumit.