reede, 23. juuni 2017

Kas kõik Ingridid on tõesti frigiidsed ja vajavad ravi?

Väljavõte eestinen.fi veebist.

Kuigi Eestis eksponeeritakse seksuaalsust väga palju, näiteks reklaamides on naised valdavalt seksikiisud või -jänkud, siis millegipärast räägitakse Eestis seksist endast üllatavalt vähe. Näiteks sellest, kuidas naised võiksid orgasmi saada. Levinud on saja aasta tagune Freudi teooria klitoraalsest ja vaginaalsest orgasmist ning sellest, et orgasmi mitte saavad naised on frigiidsed ja vajavad ravi.

Minu eks Ingrid oli selle teooria järgi frigiidne ja mis kõige hullem, ta ise uskus seda! Talle oli üsna võimatu selgeks teha, et iga inimene võib tunda seksist mõnu. No ja kui sa ise sellesse ei usu, ega siis pole loota ka mingeid tulemusi. Oled just selline, kes arvad, et oled.

Aga neile, kes ei mõtle nagu minu eks Ingrid, on soomlased koostanud ulatusliku seksiõpetuse, mida vahendab eestinen.fi.

Nagu soomlased ütlevad, kes jaaniõhtul rahuldust ei saa, ei saa seda terve suve jooksul.

Ilusat jaani!

4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Inno, sa oled tõesti haige!

Anonüümne ütles ...

Te Irjaga peaks rohkem masturbeerima- oleksite vähem stressis ja õelad.

Anonüümne ütles ...

Kas sellepärast su eks ongi nii vihane meeste peale?

Anonüümne ütles ...

Ingrid. Ingrid. Ingrid. Ja ikka ja jälle Ingrid. Oh, kui kõik lahutatud mehed vaid oma eksidest uneleks ja neist jahuks. Hommikust õhtuni. Ööst rääkimata. Küll oleks siis kõik eks-naised õnnelikud - näed, kuidas ta mitte kunagi MINUST üle ei saa, eks ma ikka tõesti olin palju väärt. Pane aga edasi, Inno, pane edasi!