esmaspäev, 24. juuli 2017

Homod on sama ohtlikud kui süstivad narkomaanid?

Doonorluse juhend, väljavõte TÜ Kliinikumi veebist.

Avalikkuses püütakse viimasel ajal eriti agressiivselt selgeks teha, et homoseksuaalsed mehed on igati ontlikud kodanikud ja neile peaks loodama kõigiga võrdsed tingimused, mille hulka kuulub abiellumine kirikus ja väikeste laste lapsendamine.

Aga kas keegi oskab ära seletada asja, et kui kõik on nii ilus, siis miks ei tohi homoseksuaalsed mehed jätkuvalt olla veredoonorid? Kusjuures on ainult kaks kategooriat, kes ei tohi olla doonorid: süstivad narkomaanid ja homoseksuaalsed mehed. Ehk siis: homoseksuaalseid mehi peetakse meditsiinis sama ohtlikuks kui süstivaid narkomaane.

Miks see nii on?

2 kommentaari:

elektritsaabtasuta.blogspot.com ütles ...

Homoseksuaalsus kandub edasi vere kaudu. Kui homo kraatsib teisele naha sisse oma viiruse siis terve inimene nakatub homoseksuaalsesse viirusesse. Varsti ilmuvad symptomid,lillad huuled,perversne pardi taoline h22l,k2ed hakkavad zestikuleerima homolaadselt,tekib huultel kramp mis hoiab ees irvituse jne.

elektritsaabtasuta.blogspot.com ütles ...

P.S.
Miks homod varjavad oma viiruse olemasolu ?
Seda on keeruline seletada,eks nende olukord on midagi taolist miks naised vaikkivad kui neid on seksuaalselt ahistatud s.o. v2gistatud. V2gistatud naised tunnevad endid alandatuna ja nad ei suuda oma muret kurta. Mehed seda enam...V2gistatud meesterahvas eelistab teha enesetapu...meesterahvas kes on saanud endale homoviiruse tunneb ennast v2gistatuna...