kolmapäev, 31. märts 2021

Kadi Viljakust


Tänases Eesti Ekspressis on siis suur lugu kunagisest seltskonnategelasest Kadu Viljakust, keda tituleeritakse puuküürnikuks, kuna ta on oma üürikorteri üürileandjale mitme aasta üüriraha võlgu.  

Seda, et Viljak üürileandjale võlgu jäi, ma ei imesta. Kunagi tegi Inno kaastööd tema portaalile Trend 24. Ka siis jättis Viljak talle lugude eest maksmata. 

Ekspressi loos on ka meid mainitud. Et avaldasime oma blogis Viljaku alastiotod. Kui te neid nüüd siia otsima tormasite (kindlasti tormasite!), siis vabandust, pidime need kohtu käsul maha võtma. Aga jah, me avaldasime nad. Pärast seda, kui Viljak ütles, et ei kavatsegi Innole lugude eest maksta (võrdle lõiku allpool, kus ta ütleb, et ei kavatsegi üüri maksta :D). Üks inimene (Viljakul oli tollal kisma teise tuntud seltskonnategelase Anna-Maria Galojaniga) saatis nad meile ning nad olid siin blogis mõnda aega üleval. 

Kõige naljakam osa Ekspressi loost on aga see, kus Viljak ütleb üürileandjale, et ei saa üüri maksta seepärast, et Ekspressi vastutav väljaandja ehk siis Hans H Luik pole talle töö eest tasunud. Luik lükkab selle info ümber ning millegipärast ma usun teda :D Olen ka ise Ekspressile kirjutanud ning mitte kunagi pole maksmata jäetud :D 

Siinl lõiguke tänasest Ekspressi loost: 

/Üür laekub vaevaliselt. Kuigi üürileping seda keelas, peab Viljak korteris suurt hundikoera. Majaelanikud käivad ringi, gaasiballoonid taskus, sest koer oli üht neist hammustanud. Samuti on Viljak korterist ära viinud omanikule kuuluva mööbli – kummuti, sohva, toolid ja riidekapi. Omanik palub Viljakul mööbli tagasi tuua, Viljak ei too. Omanik tahab teada, kus mööbel asub. Viljak ei vasta.
Küll aga ületab uudiskünnise tema koer, kui hammustab Rotermanni kvartalis turisti. Viljak sõimab kohale saabunud varjupaiga töötajatel näo täis. Röögib hüsteeriliselt mupo töötajate peale. Viimaks viiakse naine sunniviisiliselt kainenema. Kogu asjast tehakse video, mis ilmub ka Delfis. Aprilli viimasel päeval saadab korteriomanik Reinik Viljakule e-kirja, milles teatab, et üürileping on üles öeldud. Viljakule on ette nähtud kümme päeva välja kolimiseks ja korteri üleandmiseks. Viljak teatab, et omanik unistagu edasi. Tema elab korteris nagu ennegi ega kavatse enam üldse üüri maksta. Mitte sentigi./

Kommentaare ei ole: