laupäev, 27. august 2016

Kohvikus nüüd registreeritud kommentaarid

Ma vaatasin, et Kohvikusse tekkis viimasel ajal palju anonüümseid ilkujaid, kes lihtsalt risustavad diskussiooni. See on umbes sama, kui keegi ilmub kinni kaetud näoga kohale ja situb laua kõrvale. Kohvikus kommenteerimiseks tuleb nüüd ära registreerida ehk siis oma nägu näidata. See on õiglasem nende suhtes, kes oma nimega kommenteerivad.

6 kommentaari:

marge ütles ...

Nüüd, nagu paistab, ei kommenteeritagi enam :) Ega see ka vist teile meeltmööda ei ole?

Irja ütles ...

Kui aus olla, siis mul on nüüd palju kergem hingata. Kui ilkujaid on väga palju, siis see hakkab mõtet ja sulejooksu lämmatama. Tundsin, et mattun nendega vaidlemisse ega jaksa enam blogida. Varem olid nad Perekoolis ja kolivad nüüd ilmselt sinna tagasi. siin aga pääsevad rohkem mõjule asjakohased kommentaarid. Nii et jääb nii.

Mirjam Kala ütles ...

Mina pole kunagi perekoolis olnud, aga kõik mis teile siin kirjutati oli õige, aga alati oli teil sada põhjust virisemiseks, vingumiseks ja enda õigustuseks. Inimesed on ilmselt aru saanud, et te olete laisad ja mõttetud inimesed ning teile midagi selgeks teha on sama hea kui vasikaga võidu joosta. Niikuinii ei viinud see kuhugi, sest alati on kõik teised teie hädades süüdi.

marge ütles ...

Njah, aga kui need ilkujad ilguvad nüüd edasi, lihtsalt registreerituna- mis te siis ette võtate?

Inno ütles ...

Vinguvad, aga loevad. :)

Irja ütles ...

Registreeritutele on ka lihtsam vastata - muidu on üks suur anonüümsete joru.