pühapäev, 11. september 2016

Mehed, mul on teie pärast häbi!

WTF????????? TV3 veebist.

Appi, kuhu on Eestis meeste piitsutamisega jõutud. Mees ei tohi enam olla mees, vaid peab olema mingi gay iluideaal, piitspeenike ja sööma ainult porgandit ja lillkapsast. Häbenema oma välimust, võtma end paljaks ja tegema kogu eesti rahva ees naerualuseks.

Kamoon, mehed, mul on teie pärast häbi! Ausalt.

Irja igatahes ütles, et talle meeldivad need seal saates sellisena nagu nad on. Ja mis neil õigupoolest viga on? Mehed ongi sellised! Mõni üksik lisakilo, kelle asi? Pealegi, mees teab, mis mees teeb. Need seal aga on mingid kelgunöörid, kes lasevad end lükata ja tõmmata.

Vaadake palun naisi seal kõrval (Daily Maily veebist):


Püünel kõndivad naised on veel paksemad kui mehed, neid ei aja keegi kuhugi, nad on austusega sellised, plus size. Kas naisi ajab keegi näljutama? Või treppidest üles-alla jooksma? Nalja teete, eksole! See oleks sensatsioon! Naiste ahistamine! Naistel on õigus olla plus size. See on viimasel ajal moes. Ja minu meelest vägagi erutav. Vähemalt on midagi katsuda. Ma ei kujuta ette, et peaksin elama koos mingi lihaselise piitspeenikese trennihulluga - ausalt, see poleks enam naine.

Kas kujutate ette, et mõnes sellises saates öeldakse naistele, et nad on paksud ja aetakse metsa? Loomulikult mitte, eksole! Naistele ostetaks kallid riided selga, pandaks ilusad hambad suhu ja lõigataks vinge soeng. Aga kui naistele võib, miks siis meestele ei või sama teha? Ma arvan, et kui need mehed korralikult riidesse panna, näeks nad väga šefid välja. Just sellistena, nagu nad on.

Mehi aetakse end piitsutama jutuga, et nõnda elavad nad kauem. Vale puha! Kas naisi aetakse sporti tegema jutuga, et nii elavad nad kauem?! Ometi elavad nad kauem. Miks? Sest nad ei lase end piitsutada. Just enda piitsutamine ajab mehe varakult hauda, mitte ülekaal või suitsetamine. Viimasel ajal on just trennihullud järgemööda infarkti saanud.

Mehed, olge sellised nagu olete ja ärge laske end lollitada! See on teie õigus. Ja kohus ka, oma laste ees.

Irja  täiendus: nõus. Kusjuures minu meelest on just selline mees seksikas, kes ei lase kellelgi endale öelda, mida ta tegema peab. Selles saates on aga võetud viis seksikat eesti meest ja tehtud neist pupujukud. Mehed, ärge laske seda endaga teha! Väike kõht on just seksikas!!! Minu meelest oli täielikult ebaseksikas hoopis teie treener Rauno. Lõpetage see pull ära ja otsige endale selline naine, kellele te meeldite sellistena nagu olete. 

7 kommentaari:

Alice ütles ...

Kas sa otsid siin nüüd õigustust oma voodis lamamisele ja laisklemisele?
Sporti tehakse ka mõnuga ja nauditakse seda koos perega. Mulle küll meeldib ja alati on pärast palju energiat ja hea tuju, aga mis ma teile sellest räägin. :D

Irja ütles ...

Minu isa armastas ka voodis pikutada, sageli terve õhtu pikutas. Ja elas kaheksakümneaastaseks. Vanaisa armastas samuti pikutada ja elas 86-aastaseks.

Alice ütles ...

Pikutamisel ja laiskusel on vahe. Ma usun, et su isa ja vanaisa tegid ka päeval tööd, mis nad ära väsitas.
Minu vanaisa elas 98 aastaseks, aga tegi ikka tööd ja puhkas kui oli väsinud. Suitsetas nii, et vahel oli ta väike tuba suitsust hall ja vahel võttis pitsi kangemat ka.
Igaüks elab just nii kaua nagu talle on antud elupäevi.

ann ütles ...

Mul on olnud võimalus 2x omal nahal järgi proovida, kuidas on elu oma tavalise, saleda ja sportliku koguga ja võrdluseks oma tavalisest saledast kogust veidi (+ 10 kg) kogukamana. Seda kogukamat olekut olen saanud proovida peale sünnitusi - kaal pole kohe alla läinud, nii ongi tulnud elada-olla veidi raskema ja kõhukamana alguses.

Enda põhjal ütleksin, et lõdvem ja kogukam olemises ma ei näe mingit plussi. Sale ja sportlik on siiski parem olla. Kuidagi mugavam. Praegu on pärast pea 9 kuud imetamist lisakaal "ära sulanud" ja mul on küll ainult hea meel.

Nii et mina saan küll, miks inimene ei taha kõhukest, vaid tahab olla paremas vormis. Minu meelest täiesti mõistetav eesmärk.

Irja ütles ...

Puudega last kasvataval vanemal pole aegagi laisk olla, kallis inimene. Suur osa päevast kulub sellistele tegevustele, mida tavalast kasvatav inimene endale ettegi ei kujuta. Vahel tahad tõesti hetkeks pikali visata - kasvõi juba seepärast, et oled öösel näiteks kolm korda üles tõusnud, et äkitselt röökima pistnud nelja-aastast rahustada. Samuti võtab väga suure osa ajast sellise lapse söömise jälgimine - et ta endale midagi kurku ei tõmbaks - ja pärast ta söögist puhtaks kraamimine või õigemini kogu tema ümbruse söögist puhtaks kraamimine. Lapse pidevast tõstmisest ma ei räägigi.

See on suur asi, kui jõuad puudega lapse kõrvalt veel midagi töö-alast ära teha.

Alice ütles ...

Te olete ju kahekesi terve päev ainult laste päralt ja kodutööd saab kenasti ära jagada.
aga see, et Juuli ei käi ja teda tõsta tuleb meeldib ju Innole. Kui ma kirjutasin siin, et äkki aitaks teraapia tal kiiremini käima hakata ja siis läheks kergemaks Inno just väitis, et siis on hoopis raskem, et tuleb tal hakata kogu aeg järgi jooksma.
Igal pool Toidupangas ja asutustes kus antakse midagi saate küll käia kahekesi ja siis pole häda midagi, et Juuliga on nii raske.

Irja ütles ...

Kui Juuli öösel mitu korda üles ärkab, siis magamata oleme ju ka kahekesi :).
Juuli lähebki sügisel teraapiasse ja ka rehabilitatsiooniasutus on talle juba valmis vaadatud. Täna lähen sotsiaalkindlustusametisse suunamiskirja saama.