neljapäev, 24. mai 2018

Ilm on ikka täitsa kreisiks läinud! Hispaanias täna 19 kraadi ja sajab, Võrus 23 ja päike paistab!!Mul pidid täna ilmaportaali vaadates silmad peast kukkuma! Selles Hispaania külakeses, kus me nädal aega veetsime, on täna 19 kraadi ja sajab! Võrus aga 23 kraadi ja päike paistab!

Hispaania külas on homme jälle 19 kraadi ja sajab, laupäeval 22 ja sajab, pühapäeval 23 ja sajab ning esmaspäeval 21 ja natuke näitab päikest. Võrus aga homme 23, laupäeval 25, pühapäeval 26, esmaspäeval 24 ning teisipäeval juba 28!!! Hispaanias teisipäeval jätkuvalt ainult 21.

Täitsa kreisi. Inno ütleb, et ta seepärast Võrru tagasi kibeleski, et seal on soe. Erinevalt Hispaaniast. See aasta on tõepoolest nii Hispaanias kui Portugalis erakordselt külm olnud, mu sõbrad on seal juba hullumas.

„Ok,” ütlesin ma Innole, „aga ainult sel tingimusel, et hakkame ka Eestis siestat pidama.” Mis tähendab seda, et pärast kella kaht ja enne viit välja ei lähe. Siis pikutatatakse, puhatakse ja süüakse midagi head. Inno oli nõus. No ja teise konditsioneeri peame endale ilmselt ka ostma.

Aga muidu on mõnus!

Pildil Roosi kaks aastat tagasi Portugalis, Expol. Sellisest ilmast võib seal nüüd ainult unistada.