esmaspäev, 18. august 2014

Õige arvamuse festival?

Üks kommentaar Postimehe veebist Paide nn arvamusfestivalil osalenult:

Pressiteade: Paide Arvamusfestivalil kõrvaldatakse eriarvamused- vägivaldselt.

Paide Arvamusfestivalil 15. augustil jagas Jaan Hatto lendlehte oma arvamusega. Keegi noor naisterahvas ütles end olevat korraldaja ja teatas et festivalil võib esitada ainult korraldajate poolt lubatud arvamusi. Oma nime keeldus ta avaldamast ja lahkus koheselt selle küsimuse peale. Turvatöötajad: Jaak Kaarepere ja Imre Kütt tungisid Jaan Hattole vägivaldselt kallale rebisid tema käest ära lendlehti ja rebisid katki tema särgi, seejärel konvoeerisid Jaan Hatto väljapääsuni.

Jaan Hatto: 51 903 374

6 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Ehk siis täpsemalt,läks võõrasse pühakotta oma usku kuulutama.

Anonüümne ütles ...

Auuu! Ajakirjanikepaar - kas te enam polegi naksid nagu traksid: http://lifenews.ru/news/138800

Anonüümne ütles ...

No mida veel,ohutum on ikka Savisaart kottida

Anonüümne ütles ...

Tere Irja! Ma ikka loen Teie kohvikus ja aeg-ajalt saan naerda. Aga seekord on mul nutuvõru ümber suu. Kogu ajakirjandusele on vist suukorv pähe pandud ja isegi Teie blogist ei kuule tegelikku tõde- mis juhtus siis meie esileediga...asjalikke kommentaare on vist palgatud sadu ja sadu kätepaare tsensuurima, sest niikohe, kui keegi midagi usutavat ütleb- kaob see ka kiirelt eetrist. Mis toimub? Virginia Woolfi kogu arutelu kustutati, sest keegi oli ähvardanud kohtuga. Siiani ei anta seletust, mis täpselt ja kellele seal miski asi vastukarva käis. Miks? Kas me elame nõuka-aja tsnsuuritud ja suukorvistatud rahva ajastus jälle?

Terv,

Anonüümne ütles ...

Eelmisele: esileedi igatseb lihtsalt ehtsaid tundeid, mittepuritaanlikku suhtumist ja head seksi! Muud ei oska esialgu arvata.
Ühesõnaga Diana'ga sarnane keiss. Karistus saab vabamüürlaste poolt olema muidugi ränk!

Anonüümne ütles ...

Poisikesena,kui karjas käisin,oli karjas samuti esilehm Leedi.Igavene väänikas,vahel tõstis saba püsti ja pani ajama,kogu kari järel ja mina siis kõige lõpus.Aga sügamist ja kõhvitsemist armastas,vahel tuli juurde ja lasi pea alla,ootas,et sügataks sarvede vahelt.