teisipäev, 19. juuli 2016

Toeta blogi, saad parema blogi!Lootsite, et kerjamine sai läbi? Noh, siis on mul teist kahju. See oli alles kerjamise peaproov, suurem kerjamine alles algab!

Kui tõsiselt rääkida, siis meie peame seda, mida me siin igapäevaselt teeme, tööks. Ja kuna me oleme mõlemad perfektsionistid, siis me tahame teha seda – ehk blogipidamist – võimalikult hästi. Tahame pakkuda teile parimat, mida Eesti blogimaastikult leida võib. Seda, et oleme õigel teel, näitab blogide edetabel blog.tr.ee – meie Titeblogi on seal tõusnud juba teisele kohale ja Kohvik hoiab 8-9 kohta. Seda tänu teile, kallid lugejad!

Meile on räägitud, et peaksime tegema oma blogi tasuliseks. Mulle see mõte ei meeldi. Igaühel on elus aegu, kus rahaga on kitsas. Teame omast käest. Ma ei tahaks, et keegi jääks meie blogi lugudest ilma ainuüksi seepärast, et tal ei ole hetkel raha. Ei, see mõte ei lähe. Minu kommunistlik hing ja süda protesteerivad selle vastu raevukalt.

Mul on parem mõte. Toetab see, kes tahab, ja millal tahab. Ehk: kui sa loed postituse läbi ja see sulle meeldib või tahad meid lihtsalt toetada, siis kanna üle 5-10 eurot. Aga muidugi võid kanda ka rohkem või vähem. Just nii palju kui sulle hea ja aus tundub.

Kui sind huvitab mingi teema ja sa tahad, et me sellest kirjutaks (näiteks Inno ja Irja hotellide vms edetabel, mida Inno ja Irja arvavad mingist asjast), siis kanna üle 25 eurot ja me kirjutame sinu soovitud teemal nii pea kui võimalik.

Ja kui sa oled korraldamas mingit vahvat üritust või soovid, et me tutvustaks mõnd vahvat asja või elamust ehk teeks sellele reklaami, siis võta meiega kõigepealt ühendust ja lepime tasus kokku. Saad seda teha, kirjutades meiliaadressil irja.tahismaa ät gmail.com.

Põhiline point – kutsume teid, kallid lugejad, blogi tegemises ja paremaks tegemises aktiivselt kaasa lööma.

Meie eesmärk on keskenduda blogipidamisele ja panna see raha teenima, et me ei peaks selle kõrvalt veel mingit lisatööd tegema. Sest iga töö nõuab pühendumist ja kui me Võrumaa Teatajas töötasime, siis jäi blogi jaoks väga vähe aega. Inimene lihtsalt ei jõua kaht vankrit korraga vedada, kuskilt ikka käriseb. Meie aga tunneme, et meie oskame just blogipidamist kõige paremini ja inimene peaks tegema just seda, mida ta elus kõige paremini oskab.

Seega – toetab see, kes tahab, ja just sellise summaga, mida arvab hea ja aus olevat. Arvenumber, kuhu saad blogi toetuseks raha üle kanda, hakkab nüüdsest olema postituste lõpus.

Aitäh, et te olemas olete, maailma kõige armsamad lugejad!

Inno ja Irja Juuli-Roosiga

Blogi toetava ülekande saad teha minu ehk Irja Tähismaa arveldusarvele Swedbankis, mille number on: IBAN: EE112200001100329486. Välismaalt üle kandes panga BIC kood: HABAEE2X.

16 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Inimesed - kurjategijale raha ei anta!

Anonüümne ütles ...

Kurjategijad on valitsuses ja pankades ning neid te toetate iseenesestmõistetavalt!

Anonüümne ütles ...

Kuidas oleks, kui õige läheks PÄRIS tööle?

Anonüümne ütles ...

Puhta põrunud!

Anonüümne ütles ...

Teie toetamise asemel võib igaüks ise TASUTA blogi teha ja seal kirjutada, millest ja mida tahab.

Anonüümne ütles ...

Lollimaja puhvet mitte kohvik

Anonüümne ütles ...

Mina olen I&I kohvikust saanud palju häid mõtteid ja huvitavaid fakte, mis peameedias puuduvad. Toetan!

Anonüümne ütles ...

PÄRIS töö leidmine on EL-toetusrahadest hingitsevas Eestis raske!
Priskelt elavad vaid pugevad poliitikud, nende agitaatorid ja IT-spetsid.

Anonüümne ütles ...

Väga hea kommentaar 9:44

a.

Anonüümne ütles ...

No nii, hakkab juba keskerakonna kiiluvees loksuvaid kiunuja-kommentaatoreid ligi tõmbama see blogi - õige, kallikesed, Eestis sureb elu kohe välja, kõik põgenevad siit ja kes veel on järele jäänud, need otsivad toitu prügikastidest, kuhu seda viskavad "pugevad poliitikud, nende agitaatorid ja IT-spetsid". Elagu Edgar Savisaar ja tema truud sõbrad Tähismaad, kes viivad Jeedikule lapsi näha, et Jeedik saaks nende päid silitada ja ilmarahvas piltide pealt näha, kui hea inimene on Jeedik.

Anonüümne ütles ...

Savikalt siis ei saagi enam pappi või? Naljakas on see, et kui need kaks kord kerjamise maigu suhu said, siis enam teistmoodi ei oskagi...

Anonüümne ütles ...

Küll ei tee küllale liiga. Kaja Kallaselt said ka suure osa reisirahast, mida küsisid, pärast muidugi valetasid nii et suu suitses, et pole saanud. Kallas ei hakka kellelegi tõestama, et ta pole kaamel ehk et andis tõesti raha hea inimese poolest, kuigi tunnistas, et oli ikka loll küll, et õnge läks. Aga selle väitis Irja ka võltsinguks.
Savisaar omakorda kerjab "ärimeestest sõpradelt" jälle mõne ratastooli ostmiseks ja kui kuri kapo seda kohe jälle ära ei võta, pudiseb ka Tähismaadele mõni veering.
Vana tõde, et lollidelt tulebki raha ära võtta, onu Sid oli selles ka kindel. Nii et kes tahab olla onu Ernie Eesti moodi, saatke aga Tähismaadele raha, küll nemad teavad, millises hotellis selle eest hullata.

Inno ütles ...

Et Kallas tunnistas, et on loll või? Hea nali.

Corpus Glam ütles ...

Kui suure summaga?

Corpus Glam ütles ...

Pole midagi häbiväärset oma vigade tunnistamises. Eriti sellise, kus oled heauskselt tuttava (valelikku) abipalvet kuulda võtnud.

Irja ütles ...

See nn kiri oligi võltsing, sest mitte keegi ei suutnud tõestada, et selle oli kirjutanud Kaja Kallas. Oleks see tõesti nii olnud, siis oleks kohe toodud link, kus selline väide oli. Aga ei mingit linki, lihtsalt kellegi kokkukäkerdatud kiri. Kui te järgmine kord selliseid kirju kokku käkerdate, siis katsuge väidetava autori stiili paremini matkida ja ärge tehke nii palju vigu :).