esmaspäev, 22. august 2016

Me oleks ka Irja ja lastega äärepealt lennujaama elama läinud

Väljavõte Daily Maili veebist.

Daily Mail kirjutab, kuidas Briti sõjaveteran ja endine David Beckhami turvamees elab juba kuu aega Londoni lennujaamas pärast seda, kui tema äri kokku kukkus. Mees võtab eeskuju filmist Terminal, mille peaosas oli Tom Hanks ja kus üks mees elas lennujaamas terve aasta.

Me oleks Irjaga samuti äärepealt Portugalis lennujaama elama jäänud, kui jäime lastega kuuma kätte ja ei suutnud endale tagasi tulekuks kiiresti lennupiletit hankida. Siis saadeti meid Eesti saatkonnas pikalt ja öeldi, et peame end ise aitama õppima. Siis mõtlesin küll, et võiks minna lennujaama lastega, ikka parem kui kusagil tänaval olla. Ja oleks olnud lootus, et mõni teine riik või lennufirma aitab meid sealt tulema. Õnneks saime annetajate abiga raha kokku ja me ei pidanud hakkama lennujaama pingil magama.

Siin lastega juba kodule lähemal, Helsingi lennujaamas:


21 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Loll jutt suhu tagasi. Raha oli teil nii palju, et saite nädal aega erinevates Lissaboni hotellides vedelda, Tallinnas läksite esimese asjana Radissoni.

Anonüümne ütles ...

Teile saadeti mitu korda tagasisõidu raha.Seda on avalikkuse ees nüüd mitmed korrad räägitud ja kirjutatud. Kas teil mõlemil on peaga pahasti või mõtlete, et lugejad on seniilsed? Ma olen harjunud, et te kogu aeg oma sõnu vassite ja tagasi ajate, aga kui nii mitu korda on asi juba läbi nämmutatud, siis võiks teil endil ka juba see raha asi meelde jääda.Kaua siis võib?

Anonüümne ütles ...

ilma vassimata ei saa ju lollidelt raha.

Anonüümne ütles ...

Kaja Kallaselt küsis Irja raha kui kursusekaaslaselt ja emalt ja blääblääblää. Kaja kandiski suure osa küsitud summast üle, teadmata midagi sellest, et samal ajal on avaldatud ka avalik kerjamisüleskutse (ja olemata ka kursis Tähismaade muude "vägitegudega"). Hiljem, kui Kallas asjadega natuke rohkem kurssi sai, avaldas ta sotsiaalmeedias kahetsust, et n-ö õnge läks - just selles mõtte kahetses, et "tänu" sellistele "abivajajatele" jääb tulevikus ehk nii mõnigi tõeline hädaline abita. Kaja sissekanne oli korraks ka Tähismaade blogis üleval, aga kadus sealt imekiiresti. ja hiljem kinnitas Irja, et pole kunagi Kallaselt raha saanud - ammuks veel küsinud. Tüüpiline Tähismaade vale ja vassimine.

Inno ütles ...

Barack Obama kandis ka kogu summa üle ja korraks oli isegi tema sissekanne sotsiaalmeedias üleval, aga siis sai Facebook täis ja see kadus sealt imekiiresti.

Anonüümne ütles ...

Inno vastus 14.43-le on umbes sama nagu need, kui tal enam muud öelda ei olnud ja siis tuli hakata kommentaatorit rahuldamatuks sõimama. Tase nagu kutil 6b-st.

Irja ütles ...

No aga mida siis öelda täieliku lolluse peale? Kui teil on Kaja Kallase kiri esitada, siis lööge see letti. Kui ei ole, siis olete ise vassijad. Mulle jääb ainult arusaamatuks, miks sellist asja kokku valetada. Kas selleks, et tema isa presidendikampaaniale varju heita?

Anonüümne ütles ...

https://rameshwar.wordpress.com/2016/06/18/nb-moelge-kellele-te-raha-annate/

Inno ütles ...

See on nagu tule eile meile! Keegi on midagi võõra nime all kokku soperdanud ja seda võetakse tõe pähe! Umbes nagu minu elatise asjaga, et mult varastati jalgratas ja varas kukub kisama, et hoopis mina olen jalgratta sisse vehkinud! Kuna ma juhtumisi tõestada ei suuda, et see just minu ratas oli, siis mõistetakse mind varguses süüdi. Tüüpiline pättide käitumisviis. Võtke teadmiseks: isegi kui Kallas oleks Irjat toetanud, ei lasku ta kunagi nii madalale, et hakkab kusagil nurga taga midagi õiendama. Selle teksti koostaja vaimne võimekus ei küüni kahjuks ei Kallase ega Irja tasemele ja sellega reetis end ära.

Anonüümne ütles ...

Siinkohal on paslik meenutada näiteks Mihkel Kärmase lugu:

"Mina olen üks viiest inimesest, kes tegid Andmekaitseinspektsiooni avalduse, et meie kohta avaldatud laim ja valed kustutataks. Viimati ilmus Inno ja Irja Kohvikus (I&I) läinud laupäeval postitus plaasterdatud kulmu kohta, millega "Pealtnägijas" esinesin. "Uskumatu lugu juhtus Mihkel Kärmasega, kes, nagu nägid mitmed tunnistajad, liputas Tallinna kesklinnas 21. kooli juures palja noksi väel. Ja väidetavalt lõi Mihkli kulmu sisse ühe väikse koolipoisi isa, kes seda pealt nägi."

Haava sain korvpallitrennis ja sel õnnetusel oli 10 tunnistajat, kuid I&I-d tõde ei huvita. See on viimane ja üldse mitte kõige räigem postitus minu kohta. Alles siis, kui ma Tähismaade (või nagu mõned nende ohvrid neid nimetavad, Tühismaade) hambusse sattusin, süvenesin nende blogisse ja loetu jahmatas mind sügavalt. Kommentaarid, mis põhjustasid paljuräägitud Vjatšeslav Leedo versus Delfi kohtuasja, on selle kõrval lapselalin."

Inno ütles ...

Kärmas lendas lihtsalt oma võttest selili. Lähenesime talle tema enda meetoditega. Ta kirjutas ise mingi tellitud paskvilli meie kohta Ekspressis peale seda, kui kirjutasin, et Ekspressi väljaandja Hans H. Luik on narkomaan (mis on tõsi, olen seda oma silmaga näinud!). Kärmase kohta on paljud rääkinud, et ta lahmib ja mõtleb asju välja.

Inno ütles ...

Muide - andmekaitse ei võtnud Kärmase kaebust menetlusse! Seda ei tehtud ka Ingrid endise armukese Peep Vainu ja Ingridi sõbranna Sirle Karu kaebuse puhul.

Anonüümne ütles ...

Muide titeblogis saatsin ma Kaja Kallase lingi teile 3 korda ja 3 korda kustutasite selle ka ära. lõpuks blokkisite mu üldse ära, et ma ei saaks enam kommenteerida, aga kui see oleks vale olnud, siis te oleksite selle ju ümber lükanud, aga seda te ei teinud. Ma ei usu iialagi, et keegi oleks Kaja asemel selle kirjutanud. Valetada ja vassida te oskate suurepäraselt. Just nii nagu Inno ütles, et kõik mida teeb ikka tipptasemel. Ka valetamine on tal suure südamega ja oma viimast maksma pannes tehtud.

Irja ütles ...

See ei olnud mitte mingisugune link, vaid viide Rentsi blogile, kus oli fabritseeritud kiri, mille väideti olevat kirjutanud Kaja Kallas. Nii palju ma Kaja ikka tunnen, et tean, et ta sellises infantiilses stiilis ei kirjuta. Seega ei saavutanud te oma käpardliku võltsinguga mitte kui midagi - ei jäänud mina seda uskuma ja Kaja ka ilmselt naeris selle peale, kui seda lugema juhtus.

Irja ütles ...

Tõestage mulle ära, et selle kirja on kirjutanud Kaja Kallas. Millises sotsiaalmeedias ta seda väitis? Link, palun! Et oleks konkreetselt näha, et just tema seda kirjutas. Alles siis hakkame rääkima. Selliseid "kirju" nagu viidatud blogis võin mina ka soovi korral kasvõi kümme tekitada. Panen samamoodi valge tausta ja sätin sõnad ritta. Pärast väidan, et see väitis seda ja teine toda.

Anonüümne ütles ...

Keksige ja hüpelge ja valetage palju tahate, lootuses, et Kaja Kallas loomulikult ei lange nii madalale, et teiesugustega kemplema hakkab ja midagi tõestama. Pealegi, isegi kui ta ükskõik mida teeks või ütleks (võite olla rahulikud, ta ei tee seda), annaks teie ikka kahest rauast tuld: ei ole olnud, see pole Kaja Kallas, kõik näevad ja kuulevad valesti, tagantjärgi väljamõeldise jne.
Tähismaade tavaline.
Aga hea on see, et vähemalt 99% inimestest, kes teie blogi jälgivad või on kunagi jälginud, teavad teie mädasust läbi ja lõhki ega usu teid isegi siis enam, kui te vahel poolkogemata tõt peaksite rääkima. Sest nii läbi imbunud olete te valedest, alatustest, oma pisikeste egode upitamisest, soovist kogu ilmale näkku sülitada. Olete endale kunagi mingil arusaamatul põhjusel pähe võtnud, et teie olete targemad, paremad, ilusamad (!) jne jne jne, teile on rohkem lubatud ja ette nähtud ja üleüldse peaks kõigi ülim eemärk ja soov olema teie teenimine (ehk siis teie mõttetu lebaslemise kinnimaksmine).
ja ei viitsi nüüd varsti siit lugeda, et kõik teie sõbrad (?!) on teie poolel ja need mõned üksikud siin kommenteerijad (!) on rahuldamata naised, kellel pole kohe ülse mudu elus teha kui teie perekonda vaenata. Soovitan panna üles küsitlus, kes selel blogi jälgijatest põlgavad teid ja irvitavad teie üle, ja anda ausalt tulemustest teada.

Inno ütles ...

Ärge nüüd ärrituge, palun! Ma soovitan võtta tabletid ära enne Kohvikusse sisenemist.

Anonüümne ütles ...

Issand, need jubedad inimesed tegid siis ka Kaja Kallasele tünga, uskumatu...

Irja ütles ...

Kaja Kallas ei hakka loomulikult vaidlema Rentsi blogiga :).

Inno ütles ...

Ma lihtsalt hoiatusena tuletan meelde, et võõraste kirjade lugemine ja teiste taga nuhkimine on kuritegu!

Anonüümne ütles ...

Kurjategija siin kuritegevusest rääkimas... hahahaa. Omalt poolt tuletaks meelde, et kohus keelas sul, kurjategijal, oma ekskaasast kirjutamise. Nii et oled hoiatatud.