reede, 19. august 2016

Mitte kaotatud, vaid Inno kottimise kümnend

Viimasel ajal on popp rääkida sellest, kuidas 10 viimast aastat on Eesti jaoks kaotatud. Selle teema tõstatas presidendikandidaat Allar Jõks ja kõik kiitsid takka.

Täpselt 10 aastat tagasi hakkas mind kottima minu eksabikaasa Ingrid Tähismaa, uue nimega Ingrid Veidenberg. Talle oli kottimisel jõu ja nõuga (loe: maksumaksja rahaga) abiks Eesti riik. Mingit eesmärki polnudki, sest kottimisel pole olnud ei Ingridi ega riigi jaoks mingit tulemust - lihtsat oli soov kottida. Ülisuur tahe töökal ja seaduskuulekal inimesel elu ära rikkuda.

Nüüd hädaldatakse, et see oli kaotatud kümnend. Ma olen tähele pannud, et kõigil, kes on mulle varem halba teinud, on läinud kehvasti.

11 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Seadusekuulekal?? Purjus oled w? Millisel seadusekuulekal inimesel on 50+ tuhat € võlgu?

Kas titeka blogi kinnikeeramine ja samasuguse jura kohvikusse üllitamine on kuidagi arukas tegu?

Inno ütles ...

Võlg tekkis, sest Ingrid varastas minu tagant pettuse teel pool maja. Riik mängis varga ja petisega kokku.

Anonüümne ütles ...

Kuule saa juba ükskord suureks ja ela oma elu. Praegu jääb küll selline tunne,e sa oled maani täis ja ajad järjekordselt lolli ila suust välja. See teema on juba ammu üksipulgi lahti mämmutatud ja kõik teavd mis sul tegemata on. kas sul juba piinlik ei ole?Pole ju mõtet hakata jälle otsast peale, aga ega sa ju aru ikka ei saa ka.see pole enam huvitav ja isegi mitte naljakas. Lõpeta juba ära. Saa ükskord Ingridist üle ja tuleta endale meelde,et sa elad nüüd Irjaga ja sul on temaga 2 last, kellest üks on puudega ja Ingrid kasvatas su pojad ise ilma sinu abita üles ja nad elavad tõesti selles majas, aga kuna sa pole alimente eriti maksnud ja jätsid Ingridile ka mingi osa maja laenu tasuda, siis pole sa sugugi mingi süütu kannataja vaid kõik pead enda tegemata tegude pärast ka vastutama.

Anonüümne ütles ...

Kurjategija nimetab ennast seadusekuulekaks inimeseks, kõh-kõh-kõh....

Anonüümne ütles ...

Saa juba ükskord üle oma eksist.

Anonüümne ütles ...

Sitapea oled, Inno. Rohkem polegi midagi öelda. Ja ka sina oled oma karistuse kätte saanud, sest nagu ütleb Irja, suuremat karistust kui ......... pole olemas.

Anonüümne ütles ...

Jah, Inno, sina oledki lunastaja teine tulemine, sina oled päästja.

Üllar Saar, FIE, Kristiine, Tallinn ütles ...

Ja teie, anonüümikud, olete Innole võlgu 25 € blogi lugemise eest.

Anonüümne ütles ...

Tõhusa kottimise tulemusel või siis tillist vedamise tagajärjel on Inno lont 4 cm pikem kui Ingridi ajal mõõdeti.
8 tollise tyraga on võimalik juba laiapõhjaliselt panustada taristusse.

Anonüümne ütles ...

Mille eest Innole 25 eurot maksta? Kas selle saasta eest mida ta kirjutab?See pole küll sentigi väärt ja kas teil Üllar on makstd? mõni aeg taagsi nad kelkisid titeblogis, et 25 eurot tuli arvele üle hulga aja ja said jälle kohvikus pirukaid ja kilusuppi helpida. Ilmselt tänu teile siis, sest ükski endast lugupidavav inimene neile laiskuritele küll ei anneta.

Anonüümne ütles ...

Kuna titebliógis enam kommida ei saa, siis kirjutan sulle siia.mine käi seewaldis ära ja vaata kas neil on sulle kohta .Sa oled ikka nii haige jutuga mees kui vähegi saab. kõik teised on süüdi ainult mitte sina. miks sa ei räägi sellest, et see pool maja, mis jäi Ingridile oli veel natuke riigilaenu maksta ja sinu panus sealt oma lastele peaks ju ka mingi osa olema. 10 aastat alimente mitte maksta ja põhjendada, et ema sai nii head palka.Sa oledisa suure algustähega. kogu aeg oma laste ema maha teha ja süüdistada ilma , et temal oleks võimalik ennast kaitsta on väga inetu sinu poolt.Saa ükskord Ingridist üle ja tuleta meelde, et sul on juba 10 aastat uus naine ja uued lapsed ja oma poegadest pole sa selle aja ses üldse hoolinud.