teisipäev, 23. august 2016

Tähelepanu, tähelepanu! Kohvikusse on ilmunud kanad

Annan igaks juhuks teada, et kohvikulaudade vahel jalutavad kanad. Tegemist on ilmselt Titeblogist üle tulnud kaagutajatega. Üritasin küll seletada, et tegemist on kohviku, mitte kanalaga, aga ju siis kanad inimkeelt ei mõista.

Kui mõni kohvikuline on juhtumisi oma kana kaasa võtnud või on kana talle lihtsalt järele jalutanud, siis ärge lahkudes munejat maha unustage, vaid haarake ta ikka kaenlasse ja viige koju ära. Kanade koht on siiski kanalas.

Kohvikupidajad ise üritavad kanadele mitte peale astuda ning nende kaagutamisele mitte tähelepanu pöörata. Ära neid esialgu ei aja, sest kanadest võib ka kasu olla. Äkki mõni poetab muna, saame hommikul kohvikulistele pannkooke pakkuda.

9 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Mida juttu????? Booring

Anonüümne ütles ...

Kanadest on teile kogu aeg kasu, või neist, keda teie kanadeks nimetate. Ilma nendeta poleks teid olemas. Pole nagu märgata, et teil mõni sõber oleks, kes teid siin takka kiitmas käiks. Te lihtsalt ei meeldi inimestele, mis sest et te teda tunnistada ei taha.

Irja ütles ...

Kanadest on kasu, kui nad munevad :).

Anonüümne ütles ...

Need kanad annavad siin klikke. Kas ikka tasub mõnitada kanu, kes teile kuldmune munevad? Liiga palju valusat tõtt kuuleb nende kanade noka vahelt või?

Linnuvabrik ütles ...

Ah ära kaaguta Irja, näita parem tissi.

Irja ütles ...

Mina ei ole siin ühtki kuldmuna näinud, täitsa tavalised kodused munad.

Anonüümne ütles ...

Teie kahekesi esikaagutajad ju siin blogis. Ingrid ja ÜKT jne. Andke raha meil on nii raske ikka. Kaak kaaak kaaaaak...

Anonüümne ütles ...

Jah, Irjakene, sellist kuldmuna munejat nagu Kaja Kallas, kes saatis teile suure osa sinu palutud summast Portugalist tagasisõiduks (ja ära hakka jälle kaagutama, et midagi selist pole olnud, oli-oli!), satub siia harva. Ja teised, kes teie jutu järgi teile vahepeal mõne kahekümneviieke läkitasid küll kleidikeseks, küll saiarahaks, ei paista ka enam olevat. Munapesa tühi, kurb küll. Lasterahad ka veel saabumata, kas naabritädikesed ikka aitavad hinge sees hoida korilusega? Kagaaaaa!!!!

Anonüümne ütles ...

Igaks juhuks hoiatan, tutvusringkonnas on liituma kutsutud viimasel ajal Kairos püramiidskeemiga, kui keegi teile sellist teenimisvõimalust pakub hoidke kaarega eemale siin näide reklaamist https://www.youtube.com/watch?v=1W_qsakt0Gg