laupäev, 10. september 2016

Kohviku uuriv toimetus avaldab video internetipangast, kus selgub Tallinna Televisiooni ülekanneUhh, oleme tagasi juurte juures - uuriv ajakirjandus. Siin on siis kinnitus selle kohta, kuidas Tallinna Televisioon SA tegi Edgar Savisaare korraldusel rahaülekande Irjale. Ehk siis Savisaar lasi Tallinna TV kaudu füüri. Must-valgel ära tõestatud.

Lihtsalt ülekanne, ilma mingi selgituseta.

7 kommentaari:

Unknown ütles ...

Nii loll ei saa ometi olla, et loota, et pääsete vaid sellepärast, et ülekandes ei ole alust selgitatud. Kohus teeb lihtsalt kindlaks, et teie vahel oli kokkulepe, mille jätsite täitmata. Ongi kõik. Peagi Irjakese konto ka kohtutäituri haardes.

Irja ütles ...

Mille alusel? Mulle ütles Lepp ainult seda, et Savisaar palus mulle raha üle kanda. Kohtuveskid jahvatavad aeglaselt, ilmselt satub protsessi ajaks aeg enne kohalikke valimisi. Savisaarel on ilmselt kindel kava mitte uuesti võimule saada.

paraleelelud ütles ...

Teie endi blogisissekannetest said nad juba infot piisavalt.
Varas varastab varga tagant. See ei tähenda, et üks neist on mingilgi moel teisest parem, närused vargad olete mõlemad, nii Tähismaa-paariad kui Savisaare maffia.
Mõtle kui vahva, kui Inno ja Edgar tulevikus kongi peaksid jagama!

margus kiis ütles ...

Minu meelest pole vahet kas asi läheb kohtusse või mitte. Mina pean 2000 teenimiseks mitu kuud tööd tegema. Mõned aga arvavad, et võivad lihtsalt suvalt raha taskusse toppida, mis neile kindlal eesmärgil saadetud ja siis vinguvad, et seda raha tagasi küsitakse.
Savisaarest muidugi ääretult loll InnoIrjat poputada läbi aastate, kummaliselt masohhistlik käitumine.

Irja ütles ...

Ma ütlen - Savisaar on minusse armunud :). Keskerakonda kutsus ta ka ainult mind, Innot ei tahtnud.

Chätryyn Männamaa ütles ...

Kindlasti on, Irja!
Ja raske on üles loetleda mehi, kes ei oleks!

Aga ikkagi, kui suur on su rindade kaaluvahe? No pikkusevahe sobib ka.
Seda me juba teame, et Innol on neli senti pikem.

Alice ütles ...

Irja nii rumal Savisaar nüüd küll ei ole. Tal ilusaid naisi jalaga segada kelle peale loota võib.Sind ei taha küll peale Ino mitte keegi. :D aga unistada ju võib.