kolmapäev, 28. september 2016

Miks tulevane president oma perel peatuda ei taha?

Väljavõte Delfi veebist.

Kersti Kaljulaid ütleb intervjuus Päevalehele, et oma perel ta peatuda ei taha. Mida värki?! Kas jälle ostetakse nö põrsas kotis, nagu Ilvesega oli?! Kas keegi teab, miks tulevane president Kersti Kaljulaid oma perel peatuda ei taha?

Kui genist vaadata, siis selgub, et Kaljulaiu kahe lapse perenimi on Talvik ja kahe nimi Tammik. Päevalehe loos on märgitud mehe nimeks Rene, kas see on siis keegi kolmas juba?

Kui eeldada, et Rene on siiski nooremate laste isa, peaks ta olema Rene Tammik. Aga Rene Tammiku kohta eriti midagi veebis pole, ainult üks Vene suhtlussaidi Odnoklassniki profiil, kus on märgitud, et mees on Kohtla-Järvelt:


Ja siis on Kerstil poolvennad Mark Kaljulaid ja Raimond Kaljulaid. Esimene on ehitusettevõtja ja tsiklimees, viimane on samuti poliitik, Savisaare sabarakk. Kersti kannab siiani oma neiupõlvenime.

Isa on Jaak Kaljulaid ja ema Lindu Kaljulaid. Isa Jaak suri 51-aastaselt 1998. aastal.

Kersti Kaljulaid kuulub naiskorporatsiooni Filiae Patriae, samas korbis on ka Mart Laari abikaasa Katrin. Ilmselt haakis Laar sealt Kersti omale kunagi nõunikuks ning sellest sai alguse naise tähelend poliitikas, Isamaaliidus.

Kaljulaid tegeles Eesti geenivaramu projektiga, aga see jäi kummaliselt soiku. Enne Euroopa kontrollikotta saatmist juhatas ta Iru elektrijaama.

30 kommentaari:

Horros ütles ...

President peab ikka olema suurt kasvu, mingil Keit Rosimannusel oleks vist ametikett põvedeni.
Olgu, tegelikult just sinna kohani, kus on ta alumine tutike.
Nii ju ei lähe kohe mitte.
:D:D:D
.
On omad nüannsid sobiliku kadidadi puhuks, kõike ei saa alati kirja panna.
.
Brüsselis on neid kolle rohkemgi, kes võiks tulla lapsi ehmatama, tuleb olla tänulik, et niigi hästi läheb, naishingel on siiski selline kena süüdimatu kommitädi silmavaade.
Loodetavalt oskab ka kääre kasutada. (lintide lõikamine)
.
Igaljuhul parem variant, kui hoiukassade süsteemist üks vunt või Eesti ema, kuuevarbaliste lastega.

Anonüümne ütles ...

Inno, sul endal on ka lapsed mitme naisega ja väga hull pilk. Nett on teie kohta täis igasugust infot, oled kohtulikult karistatud (varsti Irja ka loodetavasti) ja tööalaselt oled tühi null. Kust võtab sinusugune õiguse teisi inimesi arvustada?

Ann ütles ...

Ja kui ei ole abielus ja ongi eri meestega lapsed, mis siis? See rt ta oma eraelu jätab meedia eest varju, see ei anna kohe põhjust teda halvustada. Pigem ta kaitsebki pere Inno suguste eest.

Anonüümne ütles ...

Erakondadel on kange tahtmine endale ikkagi nö. mugavuspresident ära valida, et ollakse valmis jumal teab keda võtma, järjekordne veenev tõestus, et presidendi valimine tuleks rahva kätte usaldada..

Anonüümne ütles ...

Tänapäeval ei ole enam mõtet perenimede põhjal mingeid erilisi järeldusi teha. Tean peresid, kus ei ole naine abielludes oma nime vahetanud ja ka lapsed on üks ühe ja teine teise perenimega. Isegi Tuuli Roosmaal on pojad eri perenimedega. Sellest võiks siis ka teha meelevaldseid järeldusi, et lapsed mitme mehega.

marge ütles ...

Mind huvitaks küll, milline siis see tulevane "esileedi" saab olema.. :D

Anonüümne ütles ...

Inno hull pilk on selle tibi teene, keda ta ''ühiskondlikult kaduliku töö'' taha peitu pugedes Võru vahel kargutamas käib. Mäletate, natuke aega tagasi kurtis vaene Adonis, et kohustuslikud tööpäevad võtavad rohkem kui normikohased kolm päeva?

Alias ütles ...

Kindlasti ei ole tema mees Inno taoline töll, kes päevad läbi vaid mögiseb ja iga nurga alt oma naise vildakaid udaraid pildistab.

Anonüümne ütles ...

Innole peaks just meeldima, et pr K on viimastel aastatel nii palju palka saanud, et tema mees on saanud lastega kodune olla. Nii on paljudes Euroopa liidu juhtorganites töötavate naiste perekondades.

Anonüümne ütles ...

Nii, ja miks see oluline peaks olema? Peaks ta samasugust häbiväärset pereelu elama? Et saaksite samastuda?? Tegemist on väärika ja tubli naisega.
Inno, mine tööle! Sinu-suguste pärast ongi siin riigis piinlik elada!
Samamoodi saab ka su tytardel tulevikus sinu pärast piinlik olema!

Tibi naaber ütles ...

Kusjuures Inno on praegugi seda Võru poolearulist tibi kargutamas. Eile käis ka. Eks ta varsti siis kirjutab :).

Anonüümne ütles ...

Oo, Innol on armuke tekkinud?! Nii tore, saavad ta kümme väikest sõpra ka natuke rahu. Ainus jama on see, et kes siis Irjale järgmised lapsed valmis teeb, kui Inno ennast linna peal realiseerib, ja kui ei tule uusi lapsi, siis ei saa ka uusi toetusi ja millest siis noor pere väikeste lastega, sh raske puudega, saia ja naisteajakirju ja ökomahla ostma peaks. Õigus, koguni suuremasse korterisse lubati ju vahepeal kolida. Aga üldiselt, Inno, anna minna! Muide, Võru peal räägitakse, et pärast seda kui Tähismaad sinna kolisid, olla mitu üksikema last registreerides isanimeks Inno öelnud. Küll juba rahvas teab, aga puhtast diskreetsusest ma siin kuulujutet ei levita, hoidku selle eest!

Tibi naaber ütles ...

Küll Inno ka Irjale need vajalikud tited teeb (iseasi, kas Irjast on õige neid tittesid Inno kinnihoidmiseks juurde teha). Innol nimelt on tahtmist oluliselt rohkem kui ta Irjalt saab (naabritibile ta nii kurdab igatahes).

Anonüümne ütles ...

Pange nüüd üles küsitlus kas Innole jätkub Irjast või on ta mehelikud võimed suuremad?
Ilmselt ta väikemees hakkas jälle kasvama ja Irjast pole enam asja. Ta ju kogu aeg imetab.

Anonüümne ütles ...

Te lihtsalt kadestate seda vaimset ja ühtehoidvat perekoda ...

Anonüümne ütles ...

Ütle vähemalt 1 põhjuski miks seda perekoda peaks kadestama?

Võrust ütles ...

Kas vastab tõele, et Inno lasi Irja juurest jalga? See tundub kahtlane küll, et teda siin blogiski pole, Irja üksi püüab natuke toimetada.

Anonüümne ütles ...

Just juba mitmendat päeva on selline sõnakehv. Tuvikesed on tülli läinud ja Inno teeb armukese juures ÜKT.
Järgmine blogipostitus on Irjalt "Miks ma Inno perse saatsin."

Anonüümne ütles ...

Kuhu ta ikka jookseb ? Koerte varjupaika või ?
Teenib veel kahe vääksu järelmaksu selga .
Ja mis saab nii armastatud ÜKT-st?

Kana Kaks ütles ...

No alimente ta loomulikult ei hakka maksma, see on ju varasemast selge. Aga eks ta teeb uued lapsed ja kohtus jälle nii ütlebki, et uued lapsed ka uus naine tahavad süüa ja ta ei saa ekslastele maksta. Inimesed ei muutu teatavasti.

Siin on üks hea nüanss ka muidugi- Irjat nüüd vähemalt vangi selle 2000 eest ei panda, saab ka tingimisi ja ÜKT.

Külaline ütles ...

Loen ja naeran teid komentaatorid 😊 hea huumorinurk siin ikka. Teie Inno ja Irja pange ainult pealkiri, seda paska mis te kriblate nagunii ei viitsi lugeda, kommentaarid on ägedad 😂

Anonüümne ütles ...

Tegelikult leidis Inno koha. Ta nüüdokõige jubuma eestlase topis ERM-is.
Irja kui poolsoomlane ei jäänud konkursil sõelale. Kaastunne ...

Anonüümne ütles ...

Kaljulaid ei taha oma perel peatuda, sest tal pole seda. Normaalse pere moodustavad abikaasad ja lapsed. Tal ei ole abikaasat on elukaaslased, lastel on erinevad isad. Inimesest, kel pole pereelu korras, on raske loota, et ta suudab juhtida riiki!

Kana Kaks ütles ...

Hea silmakirjalikkus ikka- riigis, kus inimesed massiliselt eelistavad pigem kooselu registreeritud abielule, peab järsku olema abielus president? Ei pea ju, see ongi ehe Eesti elu.

Anonüümne ütles ...

Inno ei saa lihtsalt kirjutada siia samal ajal kui teda imetatakse, mehed ei oska multitaskingut.

Anonüümne ütles ...

Siia on ikka hea rivi eesti kapihomosid Inno suguelu kadestama. Ma naersin tükk aega neid kirjutisi.

Mis puutub presidendikandidaati, siis üks asi on selge. Euroliit organiseerib Eestile halbade kommetega inimesi presidendiks! See on üks soodamakomorra, mis toimub! Mis president see on, kes vahetab elukaaslasi ja abikaasasid nagu sokke? Ajakirjandus on pooled sokid nagunii kappi peitnud!

Anonüümne ütles ...

Jajah, euroliit organiseerib ka inimesi siia kommentaare kirjutama.

Anonüümne ütles ...

Tubli Inno--müüsin õhtused teatripiletid maha!Tundub, et siin tuleb sisukam õhtu!

Anonüümne ütles ...

Mida ma just lugesin???

"Kas Kersti on üldse abielus? Ja kas lapsed on nö küla pealt kokku korjatud? Paistab siis selline litsakas naine olevat, lõdva püksikummiga, nagu sellisel puhul öeldakse. Kergelt creepy. Kerstil on kergelt hullu pilk."


Inimene, kes sellist juttu kirjutab, on ise väheke hull ilmselt!

Anonüümne ütles ...

Mis Lindu Kaljulaid? Hoopis teine inimene peaks olema. Vene ajal Pruunsild.