pühapäev, 11. september 2016

Roosi tahtis täna minna Katariina kohvikusse

Roosi Võrus Katariina kohviku ukse juures.

Roosi on käinud mõned korrad Võrus Katariina kohvikus ja talle on see tee juba nii tuttavaks saanud, et nüüd veab ise oma ema ja isa selle kohviku juurde. Täna tahtis ta jälle kohvikusse minna, aga kohviku uksed olid suletud.

Aga homme on kohvik taas lahti!

4 kommentaari:

Ann ütles ...

Lapsel on nälg ja teab, et sealt saab süüa. Nii vana laps ei saa ammu enam RP kõhtu täis.
Mine parem poodi ja osta toorained ja tee lapsele süüa. Miks te raiskate lasterahad kohviku peale, kui kodus saaks odavamalt ja kauem selle raha eest? Nädala lõpus on teil taas taskud tühjad ja kerjate ja halate kui halb on toidupanga toit ja kui harva seda saab.
Homme ostate jälle saiakesi mis väidetavalt teid sügelema ajavad, teeb kõhud lahti ja väsitab teid.

Inno ütles ...

Oluline on, et laps mitmekülgselt toituks. Kõike on vaja - nii lillkapsast, porgandit kui saiakesi. Täna käisimegi poes ja ostsime tooraineid. Toidupanga toidu kohta pole ühtegi halba sõna, see on väga hea, aga seda saab harva.

Alice ütles ...

Tule taevas appi. Kas tahaksid siis ülepäeva saada?2 korda kuus on ju juba päris suur abi. Midagi peaks ikka ise ka suutma muretseda.

Irja ütles ...

Roosi jookseb Katariinasse ka siis, kui on just söönud. Talle meeldib seal, sest kohviku perenaised alati räägivad temaga. Tal on kombeks tool võtta ja selle peale ronida, et neid paremini näha. Samuti armastab ta joosta leti taha ja seal ringi vaadata.

Rinnapiim on Roosile lisatoit, põhitoit on ikka värske eestimaine juur- ja puuvili ning liha ja kala :).