reede, 9. september 2016

Suur tänu, head inimesed, kes te annetate toidupangale!

Meie perele on raskel ajal olnud toidupangast suur abi. Ma ausalt öeldes ei kujutagi ette, mis me teeksime ilma toidupangata.

Ma ise olen varem samuti toidupangale annetanud, aga nüüd, kui võimalused seda taas lubavad, siis teen seda suurema entusiasmiga, sest ma tean, et on olukordi ja inimesi, kes sealset abi väga vajavad. Sest iga inimene võib oma elus raskustesse, kus on olukord, kus pole isegi söögiraha. Täna on sellises olukorras meie pere, homme võib sellises olukorras olla mõni teine pere.

Tavaliselt on arusaam, et toidupangas käivad asotsiaalsed pered, kus vanemad joovad söögiraha maha. Aga see pole üldse nii. See võib olla täiesti tavaline pere, kus üks või mõlemad vanemad on kaotanud töö, kus peres on mitu väikest last ning toidu ostmiseks napib raha.

Veelkord, tänan teid meie pere poolt, kallid toidupanga annetajad. Suur kalli!

6 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Kas teie peate ennast täiesti tavaliseks pereks, kus vanemad on kaotanud töö?

Anonüümne ütles ...

Nüüd on selgunud, et Toidupangas käivad ka laisad ja lohakad inimesed, kes ei viitsi tööd teha ja pigem kerjavad ning elavad toetustest kui tööle lähevad.

Anonüümne ütles ...

Kahju, teisesuguste pärast ma enam Toidupangale ei anneta. Arvasin, et see abi läheb tõelistele abivajajatele, nüüd aga selgub, et hoopis laiskadele ja petistest kurjategijatele...

Ann ütles ...

Te olete kaotanud töö? Irjal ju töökoht alles. Mingu tööle. AAA... ei saa, siis teie pere laguneb.
Igatahes mina ei anneta enam toidupangale mitte manna tera ka. Laiskus ei ole põhjus seal käimiseks.

Anonüümne ütles ...

Loodate järgmine kord suuremat makaronipakikest saada, et siin ninnunännut etendate? Muide, toidupangas käivad inimesed vabatahtlikult abiks, kas perekonnakaitsja Inno pole seda varianti kaalunud, selle eest paks veel natuke lisa antama. aaa... liigne vaev, antakse ju niigi "ajutistes raskustes noorele perele". Tegelikult on muidugi karjuv ülekohus, et teile produkte koju ei tooda, nüüd peate ennast voodist välja rullima ja puha.

Anonüümne ütles ...

Puudub vaid, et vendadest Tühismaadest saavad Toidupanga reklaaminäod !!!