kolmapäev, 7. september 2016

Vend Vello on väga Irja sarnane

Väljavõte Delfi veebist.

Irja vend Vello tegi ära suure asja ja käis ära USA talendisaates. Vello rääkis, et pani saates osalisemiseks mängu kogu oma raha. Ses mõttes on vend väga Irja sarnane - Irja on ka selline, et unistuste täitmiseks pole tal millestki kahju. Mistõttu vahel juhtub, et raha lihtsalt ei ole. Aga sellest pole midagi, raha ikka tuleb ja läheb, elamused jäävad. Ja milleks see raha siis mõeldud on, kui mitte unistuste täitmiseks.

Minu meelest väga ilus omadus - tahta ja julgeda teha oma unistused teoks. Väga hea eeskuju lastele!

17 kommentaari:

Üllar Saar, Tallinn ütles ...

Inno,
Mul kaheks nädalaks abilist vaja. Tänavakivide laialivedu objektil, segu kandmine jm. Harjumaal. Tööpäev 7-18, lõuna 45 min. Öömaja leiab kohalikus majapidamises kuuris.
Maksan miinimumpalka.
Olete huvitatud?

Inno ütles ...

Ei ole. :)

Anonüümne ütles ...

Et Vellol kah näpud põhjas ? Ta ikka sai ju oma kolmandiku suurest Ameerika pärandusest, mida ettevõtlik onu Ruudi eluaeg oli kogunud ? Kuhu see raha siis kadus ?

Kuid kahtlemata on paras sigadus, et suur Ameerika telekompanii ei maksa oma shows osalevatele inimestele korralikke esinejatasusid.Saade teenib raha, muidu seda ei näidatakski .

Horros ütles ...

Oot, et katus siis sõidab juba täiega?
.
Esmalt on USA üks kõige inimvaenulikum riik kogu sellel maakeral.
.
Teiseks sinna minna laada tsirkust tegema on selge ilme vaimsest puudulikusest.
.
Kolmandaks, kui juba nii arvatakse, siis ütlen välja, et lugedes teie tähtede ridasid, torkab silma, et Irja oskab küll kirjutada aga sisu ja mõtted on vägagi kasinad.
Inno ei oska kirjutada aga vahel on tal siiski mõni huvitav arvamus.


Nüüd aga selgub, et inimene on sama juhm, kui ta abikaasa.
.
Tundub midagi sarnast, kus koer ja koeraomanik lähevad ühte nägu.
.
Nii juhm olla on muidugi omamoidi oskus.
.
See oli mulle nüüd teie värgis küll liig.
Päikeselist sügist.

Anonüümne ütles ...

Nalja teed? Inno näitab ju vabatahtlikult, et eelistab kinni minna enne kui oma rasvase ja laisa kere tööle veab. Minu arust peaks kohtuametnikudbseda siin lugema praegu. Tal pole ju mingit plaanigi kunagi elatise võlga tagasi maksma hakata. Sellise isa üle on iga poeg uhke. Sa oled lihtsalt tülgastav.

Anonüümne ütles ...

Suurel Ameerikamaal ongi asjad teistmoodi, vastasel juhul ta poleks Ameerika - seal pole mingit sotsialismi, vaid igaüks ise on oma saatuse kujundaja ja vastutab otsuste eest, arvatavasti olid esinejatasud ja maksetingimused lepingutega ette nähtud ja kui oli kirjas, et ainult saaste võitja saab raha, siis nii ka on, vastasel juhul kaob ära see võistlusmoment, keegi ei sunni sind alla kirjutama ega osa võtma...vaba maa ja vaba tahe, riskid kannad ise, ja üldiselt eeldatakse, et kui oled piisavalt talendikas ja oskad saates silma jääda, siis pole probleem ka mõned esinejalepingud sõlmida, kui oskad end piisavalt müüa..

Anonüümne ütles ...

Tõesti tasub pingutada unistuse nimel elada remontimata üürikorteris, ühes toas kõvasti (voodi)ruumi enda alla võtva laiskloom-mehe ja kahe väikelapsega (tsiteerides Irjat: neist üks raske puudega). Selle unistuse täitmise nimel tasub tõepoolest lennukite äriklassside ja 5*hotellidega tõsiselt vaeva näha, et saaks võimalikult kiiresti lahti kogu kellegi teise eluaeg kogutud ja siis unistajale lihtsalt sülle kukkunud rahast, sest see ju segab elada unistuste elu, mille vältimatuks koostisosaks on toidupangast toidu ja blogis raha kerjamine. Õige, Inno, unistuse nimel tasub tööd teha. (Muide, elamusi on kogunud teisedki, kes näiteks piisavalt reisinud, olles aga enne selle nimel kõvasti tööd teinud)

Kana Kaks ütles ...

Ma elan kogu aeg oma unistuste elu, aga selle pärast nälgima küll pole pidanud. Ja ei kavatse ka, pigem lükkan mõne suurema unistuse teostamist pisut edasi, aga oma peret üürikasse ja makarone sööma ei sunni. See oleks lihtsalt alatu, kui lapsed ema unistuse nimel kuidagi kannatama peavad. Iga vanema kohus on tagada eelkõige oma lastele turvaline elu.

Irja ütles ...

Vello investeeris kinnisvarasse, aga siis tuli masu ja... Kõik me kaotasime selle kriisiga oma miljonid. Kuid see pole üldse tähtis, sest nagu Vello näide tõestab - rahapuudus ei ole unistuste teoks tegemisel takistuseks. Tuleb lihtsalt endasse uskuda.

Vello on juba noorest peale oma asja ajanud ja nüüd ka maailmaareenile jõudnud. See näitab, et kes ajab söakalt oma asja, jõuab lõpuks ka tippu. See võib küll aega võtta - Vello on 52 - , aga lõpuks see juhtub :).

Anonüümne ütles ...

Ah nüüd kõlbab järsku Velloga uhkustada? Enne oli ta ju paha-paha, ahne ja issukese haudaajaja?

Irja ütles ...

Sellest on nüüd juba nii palju aega möödas. Kõik me teeme vigu, mina ka.

Anonüümne ütles ...

Aitan täpsustada ei otsi abilist vaid orja, 100 h teha kahe nädala jooksul ning tasuks miinimumpalk ja elu kuuris, ....otsige lolle siin Eestis tõesti!

Ja ma ei ole Inno, olen Avatar

Anonüümne ütles ...

Ingrid tegi ka vigu või kuidas? Sellisel juhul?

Ann ütles ...

Oma suure pärandusega oleks võinud lastele natuke rohkem elamisruumi osta, aga see selleks. Kõik ta lapsed on väga tublid ja seda ema-isa eeskujul. Nad saavad, suudavad ja püüavad. Tal oli seljaga muresid, aga ei jäänud riigiabile lootes koju voodisse. Läks, püüdis ja sai parasjagu kuulsust ja kindlasti nii mõndagi veel.

Kana Kaks ütles ...

Epu ja Ingridi asjast on ka väga palju aega möödas, aga nende sisikonna kallal nokite, raisakotkad, surmani? Kus siin loogika on?

Irja ütles ...

Ann - Vello pere on kogu aeg väikse pinna peal elanud ja selles on oma võlu, sest kõik on mõnusalt koos. Üksvahe elati viiekesi ühes toas. Oi, Vello on ka päris palju teiste abile lootnud. Kui ta lapsed väiksed olid, siis saatis tädi Endla nende perele palju raha ja riideid ka. See ei ole miski häbiasi.

Anonüümne ütles ...

Vello ja Irja sarnased? Hahahahahha! Mida veel! Üks on laisk masajalgne mutt kuskil musta pesuga voodis aelemas, teine on inimene, kes ei kurda vaid teeb tööd oma unistuste nimel. Igat pidi erinevad inimesed.