neljapäev, 25. august 2016

Head ööd! Ja hommikul kõik Lõunalehte ostma!Nonii, kallid kohvikulised. Tänaseks kõik. Meie läheme ära magama, aga teie võite siia veel sumisema jääda. Meie kohvik on ju lahti 24/7. Ärge ainult kakelge ja konjakiga pidage ka piiri.

Hommikul kohtume. Homme tasub kõikidel osta värske Lõunaleht, kes seda juba täna ära ei ostnud, sest selle sees on meie reisikirja järgmine osa. Sellest, kuidas me Portugalist Eestisse tulime. Head lugemist!

21 kommentaari:

Kana Kaks ütles ...

Mida uut me sealt reisikirjast loeksime? Titeblogis sai seda teie reisi juba piisavalt nämmutatud. Või tulete jälle mõne uue teooriaga lagedale?

Inno ütles ...

Seal on infot, mida kusagil mujal pole.

Kana Kaks ütles ...

Ahah. Mingi uus vale siis jälle. No meite kandis seda lehte õnneks ei müüda.

Anonüümne ütles ...

No killukest juba anti ju nuusutada:
"...probleem- pood oli kinni. Külarahvas seletas, et pood on ammu juba remondis."
Ehk siis saaga, kuidas poode polnud ja kohvikus olid saiad kõvad.

Anonüümne ütles ...

Kas Lõunalehes tuleb juttu ka teie VT saaga lõpust?

Anonüümne ütles ...

Ega vist ei tahakski lugeda. Seal on kindlasti jälle see hala kuidas irjal ja lastel palav hakkas ja kojusõidu jaoks raha polnud ja saatkond käskis ise ennast aidata. Kas te ikka seda ka kirjutatu, et Kaja rahad läbi lõite ja sellest 2000 ka ja, et mõlemad lapsed tuulerõugetesse jäid ja jälle sõita ei saanud. Pange täpilisi pilte ka fotoshopiga saate teha.

Inno ütles ...

Aga me vähemalt jõudsime tagasi, terve pere, koos 1- ja 4-aastase raske puudega lapsega. Ma just lugesin, et Afgaani tõlgile, täisjõus noorele mehele on tervelt 3 korda Eestisse sõidu raha saadetud, viisa on olemas, aga mees pole ikka kohale jõudnud. Ja ta on üksi! Miks? Sest nii kaugelt tulla pole mingi labane mürgi pritsimine kusagil blogis, vaid tõsine ettevõtmine.

Anonüümne ütles ...

no kui sa oma pere sinna viisid, siis tuleb ju arvestada, et peate tagasi ka tulema. ja pole tarvis kogu aeg rõhutada, et 1 teist on puudega minu meelest on lausa 3 teist puudega.Alles sa kiitsid siin, et see portugali reis oli teraapiaks juulile ja just tervise huvides olite nii kaua seal.ja muidugi oli raske tagasi tulla, sest pidite veel enne tagasi jõudmist annetajate rahadega erinevaid hotelle testima ja siis neid siin eksponeerima. minu meelest pole teil ei südametunnistust ega häbi raasugi. mõni võib-olla saatis suurest haledusest teile oma viimase raha enne pensipäeva, et üks teist on raske ppuudega ja teie lihtsalt prassite selle maha ja näitate veel kõike avalikult.

autoriks võib panna ükskõik milline kana.mina olen kõik öelnud. :D

Inno ütles ...

9:29 anole: Et me oleks pidanud siis lastega ööbima kuskil kuuse all või? Siis oleksite kohe kaagutanud, et näe, lastest ei hooli absoluutselt. Pealegi on heades hotellides lapsed, hommikusöök jms hinna sees, odavates tuleb laste ja beebivoodite eest eraldi maksta. Kokkuvõttes tuleb sama hind. Aga ma saan aru, et teile ei meeldi mitte midagi, ometi käite siin päevast päeva, lõug uudishimust ilane. :)

Anonüümne ütles ...

aga miks pidite nädal aega hotelle testima.olite ju Lissabonis terve see aeg mitte ei sõitnud kodu poole. Jälle üks järjekordne enda õigustus millel pole mingit loogilist seletust.

Anonüümne ütles ...

Inno mitte uudishimust lõug ilane vaid imestusest silmad suured, et nii rumalaid inimesi üldse eksisteerib ja seda ei anna kuidagi ravida vaid see järjest süveneb. isegi teie üks ja peaaegu ainuke kommenteerija, kes oli siiamaani väga viisakas ja delikaatne on lõpuks aru saanud milliste inimestega on tegu.

Inno ütles ...

Viimastele anodele: Me teeme seda blogi ikka eelkõige endale, mitte teistele. Juba praegu on hea vaadata, mis 10 aastat tagasi toimus. Tulevikus samuti hea, sest teist sellist ausat teksti Eestis pole, kõik muu on ilustatud jura, ja maailmas on selliseid samuti üksikuid.
Mis Portugali puutub, siis me ei saanud lihtsalt tulema nii kiiresti. Pidime pileti varem ära ostma, sest lennupiletite hinnad kerkisid iga päevaga. Samas ei saanud enam vanasse kohta paigale jääda, sest seal läks väga kuumaks. Vahetasime hotelle, sest nii oli kõige odavam, nõnda saigi sellest omamoodi testimine.

Kana Kaks ütles ...

Pidite ju ausad olema, aga siin ajab jälle üks vale teist taga. No ja eriti oli teil vaja kohe peale Helsingist Tallinnasse lendamist (lend kestab 20 minutit minu teada) kohe hotellivoodis maanduda. Selle raha eest oleksite mitu kuud saanud saiakesi ha kilusuppi pugida.

Anonüümne ütles ...

kogu aeg üks vabandus teise otsa ja aina teile tehakse liiga.

Inno ütles ...

Ma olin Tallinnas üsna väsinud ja tahtsin puhata. Väsinuna pole hea autoga sõitma hakata.

Anonüümne ütles ...

No muidugi jälle on põhjus olemas. 5 ööd lissaboni hotellides ja siis Tallinnas ja nüüd jälle andke raha.Millest sa väsinud olid? 10 kuud puhkasite Portugalis ja kogu aeg väsinud.

Anonüümne ütles ...

Ähh, lähen jooksen parem vasikaga võidu!

Kana Kaks ütles ...

Innokene, nii palju valetades enam ise ka ei mäleta, eks :). Titeblogis kirjutasite, et lapsekesed olid väsinud. Nüüd selgub, et hoopis sina.
Keegi siin just väitis, et kõige olulisem on olla aus.

marge ütles ...

Selline küsimus: kui te teete seda blogi iseenda, mitte lugejate jaoks, siis miks seda avalikuna hoida? Ja kui te reklaamite seda kohvikuna, siis miks te oma "klientidega" tihtipeale väga ebaviisakalt suhtlete?

Irja ütles ...

See on selline omapärane kohvik :).

marge ütles ...

Saad seda, mida tellid-kohvik..? ;)