reede, 9. september 2016

Aga palun! Toomas Lepa maksekorraldus!Paluti Toomas Lepa maksekorraldust. Et selgitusest on ju näha, milleks raha üle kanti. Kas mingi töö tegemiseks või mitte.

Siin see maksekorraldus on. Selgituseks on märgitud: "Alus:". Ehk sõna "alus" ja koolon!

Huvitav, mida see tähendama peaks? Kas Aluse all on silmas peetud Kapo endist peadirektorit Algis Alust? Kas rahaülekanne on kuidagi temaga seotud???
'
Oskate äkki teie arvata, mida Lepp võis silmas pidada? Minule ütles Lepp igatahes seda, et Savisaar käskis raha üle kanda ja mingeid tingimusi ta mulle ei seadnud.

Kui Toomas Lepp ei oska selgitada, miks ta seda tegi, siis ma arvan, et ta peaks oma ameti maha panema. Kui ta mulle ilma "aluseta" raha üle kandis. Sest tegemist on ikkagi Tallinna maksumaksja rahaga. Ajakirjanikud võiks ka teema vastu huvi tunda.

20 kommentaari:

Alice ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
Inno ütles ...

Mina küsin, millised on tõendid, et Irja pidi saatesse minema, peale Irja enda valeliku jutu? Käige need välja, siis räägime edasi!

Alice ütles ...

Te olete lihtsalt süüdimatud inimesed. Jäätegi elu lõpuni kerjama, sest kes sellised valelikke
inimesi kuskile tööle enam tahab. Kuidas teid enam kunagi keegi tööandja usaldada saaks?Põletate enda järel kõik sillad ja järjest rohkem vajute mülkasse, aga see on teie elu ja elage seda nii väärakalt kui oskate, aga ega lõpmatuseni ei saa nii käituda ka. Ükskord saate täie rauaga ja siis ei loe ka see, et Juuli on puudega.

Inno ütles ...

Kuidas saab maksekorralduse avalikustamine olla valelik, Alice?

Alice ütles ...

Te teate ise väga täpselt selle tagamaid. Olete sellest siin kirjutanud ja kommentaare oli üle 50-ne, mis kõik ära kustutasite ja nüüd mängite siin lolli.
Valelikud olete teie paljudes asjades. Kui teid poole võrra ka uskuda, siis saaks ikka petta.

Inno ütles ...

Väga õige tähelepanek, siis polnudki ju mingit saatesse minekut! Lihtsalt Tallinna Televisioon lasi Irjale füüri, palumise peale.

Alice ütles ...

Just teie loobusite saatesse minekust pugedes jälle oma laste taha. Nii hea on alati neid ära kasutada enda huvides. Savisaar oleks pidanud teid ikka rohkem tundma, et nii palju usaldas,aga ega ükski heategu ei jää karistuseta. Ma ootan huviga kuidas see lõppeb ja loodan, et seekord saate oma palga süüdimatuse eest.

Inno ütles ...

Alice, see laste taha pugemine on ju samuti Irja valelik jutt! Alles ise ütlesite, et kui poolt tema jutust usute, saate ikka petta. :))

margus kiis ütles ...

Ma endiselt imestan et leidub inimesi, innoirjale suvaliselt raha annavad, kuigi vastutasuks saavad sageli sõimata. Kasvõi Savisaart on innoirja kordi ja kordi halvustanud ja mõnitanud, kuid ikka saavad nad temalt pappi. Savisaare suhted inimestega on muidugi väga kummalised aga ta pole ainuke.

Inno ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
Irja ütles ...

Savisaar on ilmselt minusse armunud :). Samas tahab ta mind kontrollida, aga minule kontrollimine ei meeldi. Kui ta ei oleks mind käsutama hakanud, siis ma oleks võinud talle paar oodi veel kirjutada.

eijah ütles ...

Võib olla juriidikast(ei viitsi süvenda sellesse tähismaade tõlgendusse õigusest) tulenevalt saategi selle raha endale jätta. Üldise õiglustunde (millele teatavasti põhineb kogu seadusandlus)olete siiski rikkunud ja seda ei tuleta meelde ei täitur, ei kohus, ei politsei, vaid kõik tavalised eesti inimesed.
Muideks: võib olla on kohane panna siia kusagile alla ka võimalus märkida, et ei ole savika troll. Või et on.

Inno ütles ...

Süveneda ei viitsi, aga seda teab kohe, et õiglustunnet on rikutud? Kas seepärast, et Suur-Ets pikalt saadeti? :)

Alice ütles ...

Irja miks peaks Savisaar sinusse armunud olema? Ma kindlasti ei usu seda. Peale Inno ei leia sinus ilmselt mitte ükski mees mitte midagi ja eriti kui sa oled oma keha ja hinge siia letti löönud. Usu mind Savisaarel on palju paremaid jüngreid kui sina ja isegi neid keda saab igapäevaselt usaldada. Mitte selliseid, kes süüdimatult raha läbi löövad ja kui tagasimaksmise tund tuleb, siis löövad noa selga.

Elza ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
Elza ütles ...

Miks on eemaldatud kommentaar, kus küsti Maksekorralduses lahtri Alus fotoshoppimise kohta?

Irja ütles ...

See kommentaar on autori enda eemaldatud.
Lahtrit ei ole keegi fotoshoppinud, nii ongi. ALUS:
Esitan sama dokumendi ka kohtule.

Liina Lillak ütles ...

Irja, ei ole postituse autori poolt eemaldatud, on Kohviku autori poolt eemaldatud.
Seega küsimus on endine: miks on lahtris Alus kustutuskummi kasutatud enne siia postitamist?

Kristel RR ütles ...

Ja sa sõimad Irja kommentaatoreid Keskerakonna käsilasteks. Ainsad käsilased olete küll siinsest seltskonnast teie, kes on Savisaare juures pugemas käinud.
Kas suutsite ka Portugalis kaose korraldada ja kellelegi võlgu jääda? Elektriarved jàid muidugi sõbra maksta...

Irja ütles ...

Liina Lillak - vaata videot, seal on näha, et pole mingit kustutuskummi kasutatud.

Elektriarve on sõbrale makstud :).