laupäev, 10. september 2016

Kohvikut rünnatakse, vajame toiduabi!

Meie väikest, aga vaprat kohvikut on asutud ründama, sedakorda täiesti ootamatult Tallinna linnavalitsusest ja Tallinna televisioonist. On saadetud otseseid ähvardusi, et kui me blogimist ei lõpeta, siis läheb meil halvasti. Põhjusel, et Irja ei allunud Edgar Savisaare käsule. Alustatud on Kohviku vastast sõda, mistõttu peame valmistuma pikaajaliseks vastupanuks.

Me ei tahaks ähvardustele alluda ja blogimist lõpetada. Usume, et avalikustamine aitab ühiskonda puhastada ja elu edasi viia. Ent oleme haavatavad ja meil oleks hädasti vaja abi.

Toitu jääb igapäevaselt palju üle kauplustes ja asutustes, samas on palju inimesi, kes vajaksid igapäevaselt toiduabi. Kõige parem on ülejäävat toitu jagada Eesti Toidupanga kaudu, seal on igas maakonnas ametis vastavad vabatahtlikud töötajad. Ent toidupank suudab abi anda vaid paaril korral kuus, häda ei anna häbeneda, sestap pöördun kõigi kohvikuliste poole palvega, kel toitu üle jääb, või soovib annetada abivajajatele, siis võtta ühendust meie perega: irja.tahismaa ät gmail.com. Pakkuda võib igasugust toitu, me pole toidu suhtes pirtsutajad. Võib pakkuda toorainet: piima, liha, puu- ja juurvilju. Ja kui meile ei sobi, edastame info toidupangale, nii et see jõuab igal juhul abivajajateni.

Kui saame süüa, peame survele vastu. Oleme tänulikud rahaliste annetuste üle, info leiate paremast veerust.

Tänan ka kõiki neid kümneid inimesi, kes meid on juba toetanud. Iga euro on abiks.

Alandlikult,
teie Inno.

30 kommentaari:

Alice ütles ...

Minge parem ravile ja tunnistage ükskordki, et te ei käitunud õigesti. Raha võtsite vastu, lõite läbi, töö jätsite tegemata ja saatsite perse ka veel ning nüüd jälle kerjate. Ausõna te olete ikka täiesti süüdimatud ja ei saa mitte muhvigi mitte milleski aru. Kas te tõesti arvate, et kurjategijatele tuleks almust anda? Nüüd on alandlik Inno, aga kui on vaja sõimata ja taga rääkida, siis pole seda alandlikku Innot küll mitte kuskil. Siin pole peaaegu enam mitte kedagi,kes teile teie elulaadi pärast kaasa tunneks ja ikka te veel loodate midagi. Ainuke keda veel haletsetakse on teie lapsed, kes ei saa endale vanemaid avlida.

Irja ütles ...

Sina, Savisaare sabarakk, ole üldse vait. Kindlasti kirjutasid ka kõik anonüümsed kommentaarid.

Liina Lillak ütles ...

Bravo, Irja! Tublisti paned!

Ann ütles ...

Enne töö, siis palk. Pakkuda põllutööd, näiteks kivikorjajad on ajahädas.

Inno ütles ...

Meie töö on blogimine.

Liina Lillak ütles ...

Kas see on üükatee-laadis töö?
Või heategevusaktsioon?

Ann ütles ...

Näha on, et see töö teid ära ei toida.

Alias ütles ...

Nagu näete, tõmbub silmus teie ümber järjest koomale...

Inno ütles ...

Küll ta ükskord toidab ka. Ja ega me suurt muud midagi teha ei oska ka.

marge ütles ...

Aga sa Inno just alles kuksil viimastes postitustes oled maininud, et oskad ehitust ja elektritöid ja..? Miks sa siis sellesarnast tööd enda ja oma pere äraelatamiseks ei tee?

Alias ütles ...

Õigusemõistmine on alanud.

Kristel RR ütles ...

Oh jummel! Mina olen ka kirjutanud palju anonüümseid kommentaare, Keskerakond pole üldse teema. Kommenteerin pigem selleks, et teile mõista anda, blogimine ei hakka raha sisse tooma, teikt pole midagi eeskujuks võtta või õppida. Avastate pidevalt jalgratast, sest elate oma suletud ühiskonnas. Lastekasvatuse osas on üks tark ütlemine- last kasvatab kogu küla. Te tahate nagu vastupidist tõestada, aga jooksete peaga vastu kiviseina.
Annetust ei tee, kui oleksin Eestis,võiksin lastel väljaspool teie kodu kõhu täis sööta.
Kui te endale ei tunnista, et olete varga kombel käitunud, siis võivad asjal olla kurvad tagajärjed. Ja see pole hoiatus ega kippumine teie elu kallale.
Hoiatus, et teil puuduvad toetajad ja te olete ise meeleheitlikult käituma hakanud.
Võin anda ka nõu, kui te oma lastetoetuse kätte saada, mida kappi osta,et kuu aega ära elada ja retsepte võin jagada. Seda teeks ka vaid nälgivate laste pärast.

Alice ütles ...

Kahjuks Irja pole ma kunagi Savisaare sabarakk olnud, aga esimest korda elus hoian talle pöialt, et ta võidaks ja õigus saaks jalule. Kui kaua te ometigi süüdimatuid ja lolle mängite. Ma olen kogu aeg oma nime all kommenteerinud ja ka Titeblogis sest see on minu arvamus ja miks ma peaksin seda varjama. Anonüümselt pole kunagi, aga mida ma teile seletan. Te ei mõista niikuinii.

Alice ütles ...

Veebikolumnist Irja ütles ...
Õelusega on sedasi, et mitte keegi ei tunne ennast hästi, kui on teisele inimesele halvasti öelnud. Tean seda omast kogemusest. Pärast on väga halb tunne.Nende oma südametunnistus kordab neile niikuinii kõike sada korda järele ja südametunnistus piinab. Seega ei ole mõtet vihastada - neil on isegi raske.
Kas sa alles mõni aeg tagasi nii ise ei kirjutanud?On sul juba piisavalt halb tunne kõige pärast?

Irja ütles ...

Aga sul, sina oled siin erilise õelusega silma paistnud.

Savisaare sabarakkudel ongi tavaks kõva häälega kinnitada, et nemad küll Savisaare sabarakud ei ole.

LPR ütles ...

Viimane vaatus saab räige olema.

Inga Paat ütles ...

Mis siis saab, kui kohtutäitur nüüd Irja konto ka arestib? Iga laekumine läheb võla katteks. Mida te siis sööte?

Inga Paat ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
Chätryyn Männamaa ütles ...

Nojah, nüüd ainult toiduabile saabki lootma jääda, sest ka Irja konto pannakse ametivõimude poolt kinni võla tasumiseni.

Seega - kes tahab Irja poolt varastatud raha omanikule tagasi maksta aidata, see saab kasutada blogis leiduvat "Anna raha!" nuppu.

Alice ütles ...

Irja Sul polegi muud kirjutada kui sabarakk ja sabarakk, aga vaata nüüd peeglisse ja mõtle kas sa tegid ikka õigesti. Minu puhul pole siin õelust kuskil, sest mina ei suudaks kunagi nii käituda.Vahet pole kas see on Savisaar või keegi teine ma oleksin täpselt samamoodi sulle kirjutanud. Antud juhul pole üldse tähtis kellele sa külma tegid vaid asi on sinu süüdimatus teos.

Kristel RR ütles ...

Kelmid ja petturid olete nagu Liis Haavel. Mitte millegi poolest ei erine.
Miks peaks Keskerakond mingi peenraha pärast teie boogis aega ja energiat raiskama. Neil raga jätkub, et kohtusse minna.

lõpp on algus ütles ...

te olete omaenda kodus vangis?
arvatavasti jah.

eijah ütles ...

Alustuseks: keskerakonda suhtun nagu oktoobri kuusse - üldiselt vastik. Aga teie kahe puhul on mu poolehoid just selle keskerakona pool. Võib olla saate väita, et
raha tuli teile kuidagi tagasimaksmist välistaval moel, ok. Ja võib olla te pääsete selle 2000´euro tagastamisest. Paraku saavad ju kõik aru, et tegu oli heauskse ülekandega. Vähemalt moraalses võtmes jääte sulideks-kelmideks.

Ann ütles ...

http://innojairja.blogspot.com.ee/2008/01/lapse-tegemine-sama-mis-sittumine.html
Päris hea lugemine. Kus on teie laste värske toit ja oma tuba? Enda sõnad, et teilt tuleb lapsed ära võtta. Teie lastel pole voodeidki, nad on pandud kitsasse kastidesse magama. Juuli vajaks eriti korralikku madratsit ja liigutamis ruumi.

Alice ütles ...

Eriti meeldivad mule sealt inno kommentaarid kui üks kommenteerija ütles, et lapse sündimine on ime.

Ah mine sa õige perse oma ime jutuga, esimene anonüümne! Sama loogika järgi on suur ime iga hiire ja jänese sünd. Mis kuradi ime?! See on looduse loomulik ringkäik.
Sinusuguste ime-jutlustajate tõttu nälgib ja vireleb maailmas miljoneid väikseid inimesi. Kes pole millegagi ära teeninud karistust sündida siia ilma piinlema. Kas see on ka ime?!
Ja ma arvan, et kõik vanemad mitte ei peaks end laskma, vaid nad tuleb VÄGISI steriliseerida, kui nad teevad lapsi, kellele ei suuda pakkuda oma tuba. Sest paljud inimesed on valdavalt nagu usbekid sõjaväes, neile rääkimisest ei piisa. Sest nad ei saa aru.


Kas sa kirjutasid need kommentaarid juba ette teades, et teie puhul oleks just seda olmnud vaja tehagi, sest just nii on läinudki teie elu. Ikka oleks pidanud sind siis steriliseerima. :D Vahel sa kirjutad midagi ikka õigesti ka, aga kahjuks jäid abinõud tarvitusel võtmata.

Irja ütles ...

Milleks ette muretseda. Kohus pakub tavaliselt sellistel puhkudel esimene asjana kokkulepet. Ja ma väga ei usu, et Savisaar tahab meiega enne kohalikke valimisi jagelema hakata.

Aeg näitab.

Chätryyn Männamaa ütles ...

Kas kokkulepped saavad olla ühepoolsed?
Nõudest loobumist ei saa ju kokkuleppeks nimetada?! Või saab?
Muidugi võib loota, et Savikas hakkab kartma, kui te ährvardate teda pasaga üle ilma pritsima hakata.

marge ütles ...

Lugesin Anni poolt antud linki.. Inno kirjutatud lause sealt: "Ja ma arvan, et kõik vanemad mitte ei peaks end laskma, vaid nad tuleb VÄGISI steriliseerida, kui nad teevad lapsi, kellele ei suuda pakkuda oma tuba."
Kas teie lastel on oma tuba ja kui ei, kas te olete lasknud juba ennast steriliseerida?

LPR ütles ...

Tsiteerime oraakli enda sõnu:
"Lapse tegemine on sama keerukas kui sittumine. Kus siis mees peab "sittuma" naise sissse veidi spermat ja naine "sittuma" lapse välja. Ongi kogu lugu.

Palju keerukam on tagada sellele lapsele elamisväärne elu. Ja kes seda ei suuda, need ei tohiks lapsi teha. Neil tuleks see ära keelata! Keelata laste tegemine. Sest laps ei vääri seda, et tal pole midagi selga panna, süüa, et tal pole oma tuba. Et ta ei saa oma andeid arendada. Sellised lapsed peaks riik vanematelt ära võtma ja andma neile, kes seda suudavad. Ja sellistel inimestel, kes ei suuda tagada oma lastele inimväärset elu, ei tohiks lasta enam lapsi juurde teha ega sünnitada.

Sellised inimesed tuleks steriliseerida, kes ei suuda tagada lastele inimväärset elu, aga sellest hoolimata lapsi teevad."

Alice ütles ...

Innol on ilmselt selline põhimõte, et ärge tehke minu sõnade järgi vaid tehke minu tegude järgi ja mida ei mäleta, seda pole olemas. :D