neljapäev, 8. september 2016

Otsin Savisaare vastu advokaati

Kuna ma Savisaare väljapressimiskatsele alluda ei kavatse, siis tuleb mul ilmselt Tallinna TVlt kohtukutset ootama hakata. Aga mul on teile ka küsimus.

Kas leiduks mõnd advokaati, kes oleks nõus mind selles asjas esindama?

Kui kohtuprotsess tuleb, siis kajastame seda ka siin Kohvikus.

Kel huvi, andku mulle palun teada, kirjutades meiliaadressil irja.tahismaa ät gmail.com.

PS. Panin ka üles küsitluse, kas Inno ja Irja peaksid Savika lõplikult perse saatma.

41 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Raha võtsid vastu kulutasid ära ja jätsid töö tegemata. Saatsid veel avalikult heasse kohta ka.Mismoodi see väljapressimine siis on kui sa oma töö tegemata jätsid, aga tasu said? Kas tõesti loodad kohtus õigust saada?praegu on õigus küll Savika poole peal

Irja ütles ...

Aga kus on tööleping? Isegi suulist lepingut ei olnud. Savikas lihtsalt lubas mulle Eestisse lendamise piletid kinni maksta. Ma ei saanud lennata, sest lapsed jäid haigeks. Okei, seriaali kutsus ka, aga võtteid edasi lükkama polnud nõus. Lepp ütles, et võin raha endale jätta. See ju ka kokkulepe - jäta raha endale. Mina olin nõus, mis mul selle vastu olla saab. Raha ülekandmiseks mingeid tingimusi ei seatud.

Anonüümne ütles ...

Kujtage ette, kui ta leiabki kedagi ennast esindama. Kunagi loeme sis blogis paskvilli jõledast juristist, kes nõuab oma palka kahe väikelapsega (üks neist puudega) vaeselt perelt.

marge ütles ...

Irja, aga kuidas sa tõestad endapoolset versiooni? Kas see on kirjalikult fikseeritud (kirjavahetus) või rääkisite telefoni teel? Sest suulist juttu sa tõestada ei saa ja seega pole see usaldusväärne. Nii võiks ju iga varas või ärandaja väita et "aga omanik ütles, et ma võin selle võtta ja endale jätta". Kuidas sa kavatsed kohtus võita?

Irja ütles ...

Mul on kirjavahetus Toomas Lepaga.

marge ütles ...

Siis on teil ehk isegi mingi võimalus võita.. Aga miks sa ise ei esinda ennast? Isegi Inno ju lahutusasjades esindas ennast ise? Ja sina peaksid ju õigusteaduses asjatundja olema?

Irja ütles ...

Iseennast ei ole hea esindada.

Anonüümne ütles ...

Otsige mõni II või III kursuse Tartu Ülikooli juuratudeng - need on eriti verejanulised ja mida iganes nõus tegema ja case vastu võtma, et oma oskusi testida ja end näidata..eks muidugi õnneasi ole, kelle otsa komistate, aga soovitan vähemalt nendele mitte võlgu jääda...

Anonüümne ütles ...

No aga siis pakumegi sulle suulist ja visuaalset advokaati. Pakub sulle teenust, mida pole olemas.
Palju õnne, vargaplika!

Anonüümne ütles ...

Noh, ise sa oled kaevand endale oma blogis haua, rääkides "kõik ausalt ära", kuidas asjad olid. Et raha lubati TÖÖ (algul "näitlemise", siis ariklite) eest, et teie lubasite teha, siis ei teinud, siis lubasite jälle, venitasite, lubasite jne. Kõik on kenasti kontrollitav. Ah et tegite nalja - hahahaa! Mitte et mul oleks Savisaarest või Lepast kahju, aga antud juhul on küll nemad need, kes viimasena naeravad. Ammu oleks teil aeg endale vesi peale tõmmata, lollakad! Pole kahtlustki, et 99% teie blogi lugajatest peavad teid hälvikuteks, nad käivad siin lihtsalt jälgimas mingit väärastunud sotsiaalset eksperimenti, seda, kui madalale võivad mõned inimesed langeda.
P.S. ja ei, ma ei ole Savisaare "palgaline kommentaator". Ka mitte mitte-palgaline.

Inno ütles ...

Sa 16:19 ano oled lihtsalt muidu loll. :)))

Inno ütles ...

Ano on nagu ona. :) Ma võrdleks anonüümset kommenteerimist onaneerimisega- ajab asja ära, aga sita maik om man. Aga mis teha, kui päris asjaks mõistust ja julgust napib. :)))

Anonüümne ütles ...

Kesse veel oskab paremini rääkida onaneerimisest kui Issi Inno. Kes on ilmselt ka sitamaiku tundnud, mis siisi et penise pärakusse toppimine päris hästi välja ei kukkunud - kahjuks oli penis Ingridiga elades 6 cm lühem ega ulatnud sinnamaani. Spermat seevastu suutsid endale suhu lasta küll.
Allikas: I&I blogi.

Anonüümne ütles ...

Kellegi "lihtsalt lolliks" nimetamine sisulise vastamise asemel tuleb siis, kui argumendid on otsas. Vene ajal öeldi ka Ameerika kohta, kui midagi halba momendil enam öelda ei osatud: aga teil tapetakse neegreid. Sama tase Innol.

Anonüümne ütles ...

IRJA, kas Sul vahel natukenegi häbi või piinlik on oma tegude pärast?

Liispett

Irja ütles ...

Kribage aga kribage, savisaarlased :)

Anonüümne ütles ...

Mida külvad, seda lõikad.

Anonüümne ütles ...

Ma usun, et enamik siin ei ole Savisaare pooldajaid, aga see kuidas teie käitute on lihtsalt vastik, ülbe ja süüdimatu. Ma tõesti ei saa aru kas te olete nii juhmakad, et ootasite siin kommentaaare, et küll see Savisaar on ikka paha ja halb ja tahab oma raha tagasi. Meil on ju väikesed lapsed ja nemad tahavad nämm, nämm ja tööd me teha ei viitsi ja meil on nii palju võlgasid.Täiesti arulage paar olete ikka ja järjest hullemaks lähete. Teie mõistus on ikka päris otsa saanud ja enam üldse ei saa aru mida te kirjutate ja nõuate. Irja tõesti mida sa ülikoolis õppisid?

Anonüümne ütles ...

Mismoodi te sellele advokaadile maksta kavatsete?

* palgaline klaköör küsis

Anonüümne ütles ...

Mulle hakkas Savisaar isegi meeldima esimest korda elus. Mis te kiusate puudega meest.

Anonüümne ütles ...

Ära muretse, Irja - NENDE raamatupidamises kajastub nii summa, saaja, põhjus kui ka see, mida selle raha eest tegema pidi. Lisaks teie endi ülestunnistus blogis (jajaa, võite selle ju kustutada, aga koopiaid liikus nii Perekoolis kuis sotsiaalmeedias ja netist "kustutatud" info väljakaevamine pole ainult väljavalitutele jõukohane).
Mõtle nüüd oma nipsakale vastusele "Võtame seda kui kingitust. Täname!"

Vaesed lapsed :( Isa-ema mõlemad kerjustest kriminaalid, milliseid nende lapsepõlve jooks irvitati ja kes järjest piinlikema väljaastumistega ennast lollimaks tegid.

Anonüümne ütles ...

Unista edasi, et siin Savika pooldajatega tegu, ei kannata seda meest silmaotsaski. Aga teie olete veel madalamad parasiidid. Piinlik :D KUI häbi Roosil teie pärast olema saab, oh my...

Ann ütles ...

Mida veel. Tõesti lootsite, et kegi kingib poriga loopimise eest 2000€? Naiivitarid. Innol juba niigi suured võlad ja nüüd Irjal ka. Ettevõtte võlad ka Irja kaelas. Aga tööle minek teeb õnnetuks.

Anonüümne ütles ...

Kunagi ammustel aegadel ajasid tühismaad kellegi ülitundliku kodaniku oma avalike tippidioodtsustega nii endast välja ja suurele meeleheitele, et kodanik läks ja toppis tühismaade rakvere kodu postkasti ehtsat värsket väljaheidet, kas enda või kellegi teise oma, ega vist suurt vahet ei ole. Sitt on sitt.

Kana Kaks ütles ...

Ma arvan, et Roosi vahetab ka kohe täisealiseks saades oma nime ära.

Anonüümne ütles ...

Kas mitte Tartu maja postkasti seda sitta ei pandud? Aga võib-olla pandi mitmesse kohta, õige kah!

Anonüümne ütles ...

:)

lõpp on algus ütles ...

mida te mõlemad oskate ülihästi ja vingelt teha?
nii hästi, et suvaline inimene tänavalt teeb "wow" ja annab raha.

Anonüümne ütles ...

Millega te advokaadile maksta kavatsete? Hakkate taas raha kerjama?

Inno ütles ...

Ma ka vaatan, et Savika pooldajad lahti lastud. :)))

Inno ütles ...

Onanistidest Savika toetajatele: Minge kindlasti Eedikule toetust avaldama prokuratuuri või kohtumaja juurde ja ärge oma plakateid maha unustage!

Lõpp on algusele: me Irjaga ses mõttes oleme veidi erilised, et meid ei paelu millegi sellise tegemine, mille peale suvaline inimene tänavalt teeb wow ja annab raha.

Me teeme asju, mis meeldib, mitte seepärast, et raha makstakse. Seetõttu võib jääda mulje, et me ei taha teha tööd, kuna tööd tehakse valdavalt raha pärast ja kui raha ei saa, siis järelikult tööd ei tee. Ent on palju selliseid tegevusi, mille eest raha ei maksta, ent mis pakuvad väga palju hingele ja meelele, kasvõi näiteks lastega tegelemine või blogimine. Heategevus on selline asi, inimeste aitamine. Pakub palju hingele, aga raha ei saa.

Rahaga on see paha asi, et selle nimel pead sageli müüma oma hinge ning raha eest või raha saamiseks tuleb teha asju, mis ei paku midagi hingele, mis on suisa vastumeelsed. Ainuüksi raha ise muudab töö vastumeelseks, kuna raha tekitab konflikte, kadedust ja muidu halbu emotsioone. Suur osa ärist põhineb inimeste teadmatuse ärakasutamisel, inimeste petmisel, inimeste röövimisel ja inimestele halba tegemisel. Valdaval osal ärist on seetõttu väga tugev negatiivne aura.

Anonüümne ütles ...

Inno, sa kordad ennast pidevalt. Aga keegi nagunii ei usu teid. Teie ja heategijad... hei-hoo, hei-hhoo!!!! (kukub naerust laua alla). Ja mida rohkem jaurad, seda vähem usutakse. Kusjuures asja eest.
Muide, pakun sulle hea idee (täiesti tasuta!), mille taga on teie alles hiljutised sõbrad-leivaisad Keskerakonnast. Kui ajalehes Kesknädal, kuhu sa alles innukalt kaastööd tegid (ju siis oli meeldiv tegevus, mitte sellepärast et raha maksti, eksju) kirjutatakse neile ebasobivaid kommentaare, siis sõimatakse nende kirjutajaid reformikutsikateks. Võtke kasutusele, kesikukutsikad kõlab ju nii hästi. Teile ebameeldivate kommentaatorite Kanadeks kutsumine on teil nagunii unarusse jäänud.
P.S. katsuge ikka lastele vahel midagi hamba alla leida!

Kana Kaks ütles ...

Kas SEE blogi pakub palju teie hingele ja meelele? Mis täpsemalt? Olete masohhistid?
Lastega tegelemisest: oled ise öelnud, et Juuliga tegelemine on hirmsam kui vangla. Julm.

Kana Kaks ütles ...

Ja onanistidest Savika toetajateks nimetab meid mees, kes aeg-ajalt endale rusika pärakusse topib ja esimese asjana peale 10-kuust Portugali-reisi kohe Hundisilmale Savika jalgu lakkuma kihutas?

Kana Kaks ütles ...

Edit: jalga mitte jalgu.

Inno ütles ...

Me läksime Hundisilmale, et Savikast koos lastega pilti teha. :)

Kana Kaks ütles ...

Ja milleks see lastele hea pidi olema?
Tegelikult läksite ju võimalikku koostööd arutama ja teda isiklikult tänanma, et ta käskis oma alluvatel teile teie autorimaka Viru keskuse parklast tasuta kätte anda.

Anonüümne ütles ...

Asja duum ei jõua ikka sinuni Inno. Sa ei saa üldse aru millega te olete jälle hakkama saaanud. Asi pole Savika toetuses vaid teie mõtlemises. Mulle ei läheks ASavikas üldse korda, aga süüdimatult 2000 kingituseks võtta, töö tegemata jätta ja siis veel imestada, et asi läheb kohtusse ja teie olete ometigi ju süütud kannatajad.Kuidas te suudate oma lollustega kogu aeg üllatada. Peaksite ju ometigi täiskasvanud inimesed olema, aga mitte ajukääbikud.Tõesti, tõesti.Kas te siis ise ei saa aru, et olete ammu juba üle piiri läinud?

Anonüümne ütles ...

Pentsik, et seda hinge laastavat raha 2000 euroses koguses kõlbab justkui vastu võtta, tööd mis hinge justkui ei laastavat ei saa aga teha. See loogika käib juba nii taevastes sfäärides, et pole vist lootustki sellest aru saada.

margus kiis ütles ...

Miks mu mõistliku kommentaari kustutasite?

Inno ütles ...

Kirjuta uuesti!