neljapäev, 8. september 2016

Kes võiks saada Keskerakonna uueks esimeheks?Tahan avaldada tunnustust Jaanus Karilaiule, kes on nüüd nii söakalt Savisaare vastu astunud. Tubli, Jaanus! Karilaiu jutt Aktuaalses Kaameras oli tark ja asjalik ning ma arvan, et see on Keskerakonnale suur kaotus, kui ta EKREsse läheb.

Karilaid sobib minu meelest kõige paremini Keskerakonna uueks esimeheks, nii et kui teil seal Keskis vähegi oidu on, siis ärge laske seda meest ära. Aitab sellest Savisaare hirmuvalitsusest. Mailis Reps juba näitas, mida ta suudab. Ka teistel on aeg Savisaare varjust välja astuda. Las istub Hundisilmal ja kirjutab memuaare või peab jäneseid. Tema aeg on läbi.

4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Kui sa Irjake vaid teaksid,kui alatu Karilaid ja tema naine Pealinna peatoimetaja Arujärv on ning millised despoodid ja ahistajad.Savikal on just õige aeg sellistele kahenäolistele koht kätte näidata.

ann ütles ...

rotid lahkuvad uppuvalt laevaaaaalt :) :)

Irja ütles ...

Esimene anonüümne - mida sa täpselt silmas pead? On sul tuua näiteks konkreetseid episoode?

margus kiis ütles ...

Igal juhul kukub KE keskmiseks parteiks, kuhugi VE kanti, kui keegi teine peale ESi juhtima hakkab. Peamine lootus oleks Yana Toom aga temal pole vastavaid võimeid liiga palju.