neljapäev, 22. september 2016

Roosi uus lemmik: Peppa!Hei lapsevanemad, mis multikas teie lastele kõige rohkem meeldib? Meie Roosi fännas Portugalis Muppet Show'd, siis tekkis tal suur armastus Muumide vastu ja nüüd nõuab ta kogu aeg Peppat. Kuna telekast tuleb päevas ainult üks Peppa, siis pidi issi Roosile Peppa multikaid internetist juurde hankima.

Pildil vaatabki Roosi õhtul enne magamaminekut oma Peppasid. Statisti rollis on ÜKTlt naasnud issi, kes on veidi väsinud ja lõõgastub oma sarja vaadates :).

6 kommentaari:

Mailit ütles ...

Tundub, et "Peppa" ongi üheaastaste lemmik, sest meil sama teema ... :) Esimene lemmikmultikas siis. Aga meil on salvestussüsteem ja eestikeelsed Peppad seega alati võtta.

Irja ütles ...

Mitu Peppat sinu laps muidu järjest ära vaadata jaksab? Roosi jaksab hirmuäratavalt palju :). Huvitav, et kui paned teise multika, siis hakkab kohe karjuma: "Pipi! Pipi! Pipi!". Ta ütleb Peppa asemel Pipi.

Ann ütles ...

Kas nii väikesel lapsel on üldse vaja nii palju Pepat vaadata? 1a ei peaks telekat vaatamagi. Kahesele lubaks/luban 1-2 multikat.
Aga te ei saa muidu ju ise puhata, terve päeva mürate lastega ehk laps vaatab multikaid :D

Mailit ütles ...

Meie ei ole talle seda peale pressinud, ta lihtsalt ükskord märkas seda multikat käimas ja muutus sõltlaseks. Ei vaata päev läbi, ikka tegeleme-asjatame koos. Meil ta seda küsida ei oska, kuid näitab pulti ja kui siis küsida, et kas Peppat, siis noogutab vilkalt ja naeratab. Siis me ikka vaatame neid Peppasid ... :) Vahel ühe, vahel mitu. Need nii lühikesed multikad ka, nii et ma küll ei usu, et see midagi hirmus paha teeks.

Irja ütles ...

Ma ka ei usu :).

Irja ütles ...

Roosi on ka sõltlane, hommikul on esimene asi öelda: „Pipi" või "Pipa” :)