kolmapäev, 7. september 2016

Roosi uus trend: toas peab olema peas mütsRoosil on praegu mütside periood. Talle meeldib käia iga natukese aja tagant riidekapi juures ja seal endale mõni müts pähe panna. Siis jookseb ta vallatult kihistades meie juurde ja näitab oma uut peakatet. Roosi arvates on praegu nii, et müts peab toas igal juhul peas olema, olgu teiste riietega, kuidas on :).

6 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Roosi teil kohe kaks täis, kas tal juttu ka tuleb?

Irja ütles ...

Kogu aeg :). Juba on ka lauseid tulema hakanud, näiteks „Anna süüa” ja „Uuli tudu” (Juuli tudub). Peangi Roosi jutustamisest eraldi sissekande kirjutama.

Anonüümne ütles ...

Päris kesiselt siis.

Anonüümne ütles ...

To 18:32
Oh seda õelust!

Irja ütles ...

Õelusega on sedasi, et mitte keegi ei tunne ennast hästi, kui on teisele inimesele halvasti öelnud. Tean seda omast kogemusest. Pärast on väga halb tunne. Nii et mina ei pea mitte ühegi halvasti ütleja peale viha. Nende oma südametunnistus kordab neile niikuinii kõike sada korda järele ja südametunnistus piinab. Seega ei ole mõtet õelutsejate peale vihastada - neil on isegi raske.

Anonüümne ütles ...

Kas sul Irja on juba halb tunne? Toomas Lepa kirjale õigustust otsides ja enda vigu mitte tunnistades?Ma arvan, et sa peaksid lausa unetu juba olema. Loe oma viimaseid lauseid ja mõtle kas sinu südametunnistus on ikka nii puhas. Ärge käige minu sõnade järgi vaid minu tegude järgi.