neljapäev, 8. september 2016

Savisaar asus minult raha välja pressima

Sain täna Toomas Lepalt (Savisaare lakeilt) sellise kirja:

Tere,

On endiselt lahendamata 2000 euro saatus, mille Tallinna TV Teile saatis.

Olete loobunud Tallinna TV ettepanekust osaleda Savisaare protsessi kajastavas telesaates, mis andnuks võimaluse selle võla kustutada.


Anname teile kümme päeva aega, et oma otsuse üle järele mõelda.

Kui te siiski telesaates osalemisest loobute, on Tallinna TV sunnitud kohtusse pöörduma, et teilt see 200 eurot välja nõuda. 

Lisanduvad kohtukulud.

Andke palun oma otsusest kiiremas korras teada.

Terv.

Toomas Lepp


Et siis nõnda. Kõige suuremad rahva tagant varastajad on asunud nüüd siis ka väljapressimise teele. Minu vastus on järgmine: enne käin kasvõi kogu järelejäänud elu Toidupangas, aga sellisele väljapressimisele ei allu. Minu pärast algatage kasvõi kakskümmend kohtuasja.

Üha enam tundub mulle, et Savisaare suhtes on menetlust alustatud asja pärast. Ja ma saan nüüd täielikult aru Kadri Simsonist, Mailis Repsist ja Jüri Ratasest, kes Keskerakonda meeleheitlikult päästa püüavad. Jõudu neile!

PS. Alles nüüd märkasin,  et kirja ühes lõigus räägib Lepp 2000st ja teises 200st eurost :).

PPS. Kes ei tea, millest jutt, siis lugu lühidalt järgmine - selle aasta veebruaris, kui veel Portugalis olime, helistas mulle Keskerakonna esimees Edgar Savisaar ja rääkis, et Tallinna TV ehk tema tahab teha seriaali Savisaare protsessist ja et mina võiksin seal mängida prokuröri. Kas ma olen nõus. Ütlesin, et kaalun asja, aga meil ei ole raha, et Eestisse lendamise pileteid osta. Savisaar ütles, et räägib Lepaga, aga piletid on sama hästi kui olemas.

Seejärel võttis minuga ühendust Lepp, kes ütles, et Savisaar tahab seriaali teha ja käskis mulle saata 2000 eurot. Mingit lepingut ma temaga ei sõlminud, ka ei seadnud ta raha ülekandmiseks mingeid tingimusi. Mõne päeva pärast laekus mu arvele 2000 eurot. Keskerakond on meid ka varem rahaliselt toetanud ja palju suuremate summadega, nii võtsime selle raha rõõmuga vastu.

Kuna lapsed jäid lendamise eelsel päeval haigeks, siis otsustasime mitte lennata. Andsin sellest ka Tallinna TVle teada ja küsisin, kas filmimist oleks võimalik edasi lükata. Vastati ei. Lepp ütles, et võin raha endale jätta. Tagasi nõudma asus ta seda siis, kui jätsin Juuli haiguse ajal Savisaarele Kesknädalasse kaks artiklit kirjutamata. Mis näitab minu meelest väga hästi, kelle eest Savisaare juhitud Keskerakond tegelikult seisab - ainult Savisaare enda huvide eest. Ilmselt on Savisaarel näpud põhjas, Pettai nõuab ju nüüd ka lubadustest kinni pidamist, ja ka väljapressimine tundub nüüd igati okei tegevus. Mõistagi ei tee ta seda ise, vaid andis käsu oma lakeile Toomas Lepale.

61 kommentaari:

margus kiis ütles ...

Mis väljapressimine? 2000 euro eest saab kaks pooletunnist saadet. See pole mingi naljaasi. Te saite raha teatud ülesande lahendamiseks, te seda ülesannet ei täitnud, vaid pistsite lihtsalt oma tasku.

Irja ütles ...

Kui lapsed haigeks jäid, siis ma andsin Tallinna TVle teada, et ma ei saa tulla ja palusin võtteid edasi lükata. Selle peale vastati, et võtteid edasi lükata ei saa ja ma võin raha endale jätta. Kui seda raha taheti, siis tulnuks see välja nõuda KOHE, aga mitte öelda, et võid endale jätta ja hakata seda välja nõudma alles siis, kui ma jätsin ülesande täitmata.

Anonüümne ütles ...

Antud asjas olen inno ja irjaga nõus, kui pole mingit lepingut, siis sõitku seenele. Savipätsil ikka oli seda raha, mida pritsida.

Anonüümne ütles ...

Portugali staarluulutaja tahab vist koos Innotiga ÜKT-d teha,

Irja ütles ...

Enne teen ÜKTd, aga väljapressimisele ei allu.

Kana Kaks ütles ...

Minge vangi Innoga mõlemad! See paneb teid ehk natukenegi mõtlema.
Kuna perevanglaid ei ole olemas, siis lapsed lähevad asendusperesse ja näevad ka lõpuks, kuidas normaalsetes peredes elu käib. Minu meelest igati win-win situation.

Irja ütles ...

Savisaar on oma lakeid kommenteerima saatnud :D

Anonüümne ütles ...

Meenub, et Inno just hiljuti tagus endale rusikaga vastu rinda, et suuline kokkulepe on ka kokkulepe.
Kuidas nüüd selline meelemuutus?
Ise lahkasite oma blogis pikalt-laialt, kuidas ja mille eest te selle raha saite ja tunnistasite, et ega teilt ikka midagi maskstud summa eest saadud küll.
Nüüd äkki on kisa lahti.
Põhjus- tagajärg. Olete kuulnud?

Gana ütles ...

Ärge nüüd selle postituse peale leili ka minge! Siin jätab Irja pooled asjad kirjutamata, mis ta varemalt selle loo kohta avaldanud on.
Ja hoolimata sellest - ka suuline leping on leping!

Aga kui tühismaad tahavad seda võtta teistmoodi, siis itegelikult võiks ka Inno tööandja ajalht Inno vastu kohtusse minna - Inno võttis firmalt raha vastu!ù Lepingut ju pole, ilmselt kirjutas igavusest ja nuumas ennast võõra firma rahadega!

Ag ategelikult - see sisse kanne on ilmselt tolmu üleskeerutamiseks ja rahva õrritamiseks, sest niiiiiiiii loll ju ka olla ei saa ....

Irja ütles ...

Savisaare palgalised kommentaatorid möllavad, aga las möllavad. Sai juba öeldud teile, et saatesse ma EI TULE.

marge ütles ...

Mina ei näe selles küll väljapressimist, kui nad tahavad tagasi saada oma raha, mille eest nad teilt kokkulepitud teenust ei saanud. Neil on täielik alus seda nõuda ju. Kui asja kohtusse annate, siis karta on, et jääte kaotajaks ja peate veel lisaks võlale enda kanda võtma ka mõlema poole kohtukulud.. Sellist raha teil aga pole ju?

Anonüümne ütles ...

Oh jummel!Normaalne inimene ei tee Savisaare ega Keskerakonnaga lepinguid. Nõuka ajal okid sellised inimesed, kes isikliku hüvede nimel, kiitsid parteid ja valitsust.
Teil samamoodi, kui raha saab, on Keskerakond tegija ja Savisaart kiusatakse. Nüüd kui näpud sahtli vahel, nüüd Savisaar paha.
Minu vaatan kõiki Keskerakonnaga sehkeldajaid kui ebaausaid inimesi.
Aga veel 1 kohtuasi kuluks teile ära küll, et aru saaksite, eg kohustusi olete endale ise kaela võtnud. Keegi pole teid vägisi sundinud raha küsima ja miks keegi peaks niisama raha andma, kui tööd vastu ei tehta?

Irja ütles ...

No aga las annavad kohtusse jumala eest! Ja las tõestavad, et meil oli selline kokkulepe. Pealegi saab kogu seda protsessi siin Kohvikus kajastada ja teil ka lõbus.

Anonüümne ütles ...

Oma tegemata jätmiste eest tuleb ükskord ometigi vastutama hakata. Ei saa omaetigi nii süüdimatud olla.Kogu aeg on põhjus kui lihtsalt ei viitsi teha ja siis on kohe väljapressimine. 2 korda jätsite töö tegemata ja ikka veel õigust ülegi.Esimest korda olen ma Savikaga nõus, et oma tegemata jätmiste eest tuleb teie puhul ikka karmimad abinõud tarvitusele võtta. pealegi on teil ju 10 päeva aega, et oma tegemata jätmisi likvideerida.
Ausalt öeldes mina küll ei usu, et laste haiguse pärast jäi lend tegemata. Tegelikult te kindlasti ei plaaninudki sest 2000 euro eest oli jälle hea Portugalis laiata.2 korda jäi laste haiguse pärast Eestisse lendamata ja ikka polnud reisikindlustust.Nii rumalad pole ju ometigi ükski lastega pere. Kui te nüüd jälle mõtlete, et inimesed teie laiskuse ja hoolimatuse eest kaasa tunnevad, siis neid on ilmselt mõni üksik.Ma ei saa aru tõesti mis inimesed te olete.

Irja ütles ...

.Esimest korda olen ma Savikaga nõus, et oma tegemata jätmiste eest tuleb teie puhul ikka karmimad abinõud tarvitusele võtta. pealegi on teil ju 10 päeva aega, et oma tegemata jätmisi likvideerida.

Tore, et Savisaare palgalised kommentaatorid Savisaarega nõus on :).

Anonüümne ütles ...

Kas sa tõesti Irja arvad, et siin on Savisaare pooldajad. Ma pole kunagi Savisaare fänn olnud, aga sina küll oled teda palju kiitnud ja artikleid avaldanud kui hea inimene ta on.Praegu on esimene kord kus ma tõesti hoian talle põialt, et igale kuriteole järgneks karistus. Nii süüdimatu ei saa ju ometigi olla. Võtad raha vastu, jatad töö tegemata ja õigust veel ülegi.

Anonüümne ütles ...

Kui loll sa ometi oled?? Ise sa kirjutasid mingi aeg tagasi väga põhjalikult sellest raha. Selle abil ei ole Keskerakonnal palju vaja ise tõestusmaterjale kuskilt otsida. Neil kõik ilmselt salvetatud. Postituse kustutamise midagi ei aita enam.
Täielikult nahhaalne inimene, õigust jääb veel ülegi :D sa oled selle jama ise kokku keeranud ja nüüd saad karistada. Sorry, kaasa ei tunne.

Kana Kaks ütles ...

Mul on suva, kas sa tänitad mind Savisaare palgaliseks kommentaatoriks või mitte. Aga ma olen alati olnud ja olen ka edaspidi arvamusel, et valelikud kelmid peavad saama karistatud.
Ootan põnevusega, kas tõesti leidub nii loll advokaat, kes end Tühismaade kaitsjaks pakub. Sisuliselt on see talle plekk küljes igaveseks ja miks peaks keegi tahtma seda tasuta teha?
Go, Tühismaad, go! Pakkuge meile verd, higi ja pisaraid! See on põnevam kui Savisaare saade!

Anonüümne ütles ...

Veebikolumnist Irja ütles ...
No aga las annavad kohtusse jumala eest!

Hea on praalida, sest tegelikult iga vähegi arukas teab, et ei surm, kohus ega ka savisaar ei saa sealt, kus midagi saada pole. Süüdim6istva kohtuotsusega v6ib ju vetsus asja ajada, kui jälle paber otsa saab.

Anonüümne ütles ...

Kas pole imelik, et siis kui teie Savisaart ja tema kambajõmme kiitsite nii et tatt pritsis kahele poole, teid siin selle eest sõimati, mitte ei kiidetud takka "Savisaare palgaliste kommijate" poolt. Oleks ju loogiline, et Savisaar oleks neile ka selle eest maksnud.
Ja veel - kas Telia ka lubas teile (suusõnaliselt!), et raha, mida neile võlgu olete, pole vaja tagasi maksta? Ja kui pole lubanud ja tahab seda endiselt, siis kas kaebate Telia ka kohtusse? Et lapsed (neist üks raske puudega) olid haiged ja Irja on lombakas ja õunu süüa ei suuda, Inno makorda laisk ja lollakas ja kõige selle pärast ei kavatsegi te neile sentigi maksta?

Anonüümne ütles ...

Esimest korda elu jooksul hoian Tallinna TV-le pöialt!

Irja ütles ...

No vot kui tore :). Ja siis hoidke veel selleks pöialt, et Edgar-Njupsikut kohtus mingil juhul süüdi ei mõistetaks ja et ta ikka järgmistel kohalikel valimistel võimule saaks ja nõnda edasi :D

Anonüümne ütles ...

Siin on ju öeldud, et iga kuriteo eest peab vastutama ja ka Edgar peab oma tegude eest vastutama, aga see ei vähenda teie süüd tema ees.Need on 2 eriasja.

Anonüümne ütles ...

No Irja! Kas Sa ei oska Lepa kirja lugeda!? Sulle pakutakse ju tööd!!!

Juba enne Lepa kirja nägemist oli mul Sulle ainult üks soovitus: paku koostööd!

Jäta oma Sõnni kangus!

Heasoovlikult, a.

Anonüümne ütles ...

Irja, pane see meil üles, kus on must-valgel kirjas, et te võite selle raha endale jätta..täispikuses, originaalis, et ei oleks kontekstist välja rebitud lause, mida annab nii ja naapidi tõlgendada..

ann ütles ...

Inetu lugu, samas naljakas ka.

Mulle tuli meelde ütlus: rotid lahkuvad uppuvalt laevalt.

-Sa näed ju - me oleme suhteid soojendanud, aga pole enam sugugi nagu vanadel headel aegadel. Koonerdamine puha, kuhu on jäänud savisaarelikult lai joon?!
Tipp on muidugi see: "Anname teile paarsada euri, mida me ikka vastu saame?!" - no pfffffff, nagu mida?! Mingi nõme artikkel on veel kaela peal, varsti jälle see tibi undab mul tagumikus, et neil leht vaja trükki saata jne. - vihkan seda!!!
- Kuivab kokku see allikas, jah. Aga - milleks siis üldse suhteid hoida? Raha on meil käes, lepingut pole - sama hästi võib nad ju kohe p.sse saata!
- Õige! Saadame kohe p.sse!!! Juheeiii, ei peagi enam seda nõmedat artiklit välja munema!

Anonüümne ütles ...

ja kuhu kadus minu kommentaar, kus ma juhtisin tähelepanu asjaolule, et vahet pole, mida Lepp kirjutas, 200 või 2000, loeb ikkagi see number, mis seisab maksekorraldusel ja pangakontol..kui te hakkate oma kaitsetaktikat üles ehitama kirjavigadele, siis avaldan kaastunnet....alusetu rikastumine on see säte, mille alusel teil munad sahtli vahele lüüakse, kui ikkagi pole ette näidata reaalset töö tulemit saadud raha katteks,

Inno ütles ...

Selle kirja põhjal võiks hoopis Tallinna TV väljapressimise eest kohtusse anda.

olge ise ka tublid ütles ...

Toomas Lepp & Banaani Olga

Sellest Eesti huumoriklassikasse kuuluvast videost pärineb ka minu kasutajanimi "olge ise ka tublid" :D

Anonüümne ütles ...

Raha pangakontole tuli niisama.

Anonüümne ütles ...

Milles seisneb väljapressimine...? raha saite..? saite..tööd tegite selle raha eest ? ei teinud..kavatsete teha..? ei kavatse...kus siin see väljapressimine o..?

Vika ütles ...

Kaks korda lapsed haiged täpselt enne lendu? Sellest kummalgi korral pole te sellest bloginud? Kaks korda järjest jätsite reisikindlustuse tegemata??? Kaks korda järjest vedasite Keskerakonda alt?? No aga kaua vöib?? Ma pole ka Savika pooldaaja aga ausalt minu meelest ka igasugusel teie nahhaalsusel on ka piirid!!!!! Teil on ainult käed pikalt ees anna anna annna aga mis te vastu annate????

Irja ütles ...

a - aitäh :). Ma oleks hea meelega Savisaarega koostööd teinud ja Tallinna TVga ka, aga mind häirib, kui mulle survet avaldama hakatakse.

Anonüümne ütles ...

Millest need Innod-Irjad kohtukulusid ja raha tagasi maksavad, kui niigi elavad sotsiaalabi ja toidupanga peal. Võib ju süüdi mõista, aga raha maksmisega läheb nagu alati.

Alias ütles ...

Äkki tunnistatakse Irja kohtus süüdimatuks :)

Anonüümne ütles ...

Inno ka. Siis võiksid nad mõlemad taotleda ka puudetoetust vms.

Anonüümne ütles ...

Sa näed ja sa ei mürista..

Anonüümne ütles ...

Üks asi ikkagi on, et mis see survestamine siin on? Teile tuletatakse veel üsna viisakalt meelde, et te ei ole oma osa diilist täitnud ning kui te jätkuvalt sellest keeldute, siis antakse asjale ametlik käik. Saite raha mida laiaks lüüa? Nüüd on viimane aeg see välja teenida!

Anonüümne ütles ...

Teile anti ju mitu korda pikendust. Ise kirjutasite ka sellest, aga aina survestati ja survestati. Kui raha on vaja laiaks lüüa, siis pole häda midagi. Huvitav tõesti kas te öösel magada ka ikka saate?Issegi nahhaalsusel peaksid piirid olema.Julgete seda kõike siia veel kirja panna kui sellised parasiidid olete

Anonüümne ütles ...

Täitsa napakas oled Irja, no ikka täiesti haige! Siin kommenteerivad kõik need samad inimesed, kes ei kannata teie musta aluspesu ja laiska ja vinguvat elustiili. See Savisaare case on lihtsalt järjekordne näide sellest, millised ajuvabad ja süüdimatud vargad ja kerjused te olete. Not to mention - saamatud.

Anonüümne ütles ...

MIKS peaks savisaar või kes iganes lihtsalt lambist kinkima väga kahtlase taustaga tegelintskitele 2000 eurot?? Tegemist on siiski piisavalt suure summaga, et see lihtsalt süüdimatult ja ilma igasuguste süümepiinadeta irvitades vastu võtta ja laiaks lüüa. Tahaks teada vähemalt ühte põhjust miks või mlle eest te olete väärt 2000 eurost kingitust ükskõik kellelt. Isegi ilusaid silmi teil ei ole :), muust rääkimata..krt., elusees ei tahaks uskuda, et savisaaremaffia on VEEL lollimad kui teie, tähismaad. Mille eest selline kingitus? Mida te väärt olete? Vastake palun!

Anonüümne ütles ...

Tähismaadel on kaks last, neist üks raske puudega. Neid lapsi on vaja kaitsta (ei saa küll aru, kelle eest, sest midagi ohtlikumat neile kahele tibukesele nende enda vanematest ju pole). See väärtustabki Tähismaasid. Ja sellepärast tulebki neile kingitusi teha. Raha saata ja toitu annetada ja kohvikuskäimised kinni maksta, lennupiletitest rääkimata. Kes nii ei arva, on loll kana, kade kana ja Savisaare sabarakk.

Anonüümne ütles ...

Mõtlesin just siin uuemaid postitusi lugedes...Ja kuidagi niiiiiii kahju hakkas nendest kahest lapsest. Milline õnnetus kui vanemad on reaalsustaju täielikult minetanud ja ei taju enam mitte mingeid sotsiaalseid norme. Alustades rusikatest pärakus, issu sperma endale suhu laskmisest ja lõpetades puhtakujulise parasiitluse ja vargusega.

Anonüümne ütles ...

Eiei, kallis ano 18:36, las vennad vastavad :)

Anonüümne ütles ...

Nagu Kender oleks siin pooled kommentaarid kirjutanud :)

Anonüümne ütles ...

Ja ärgem unustagem, kuidas Inno Tähismaa mustvalgelt siin blogis kirjutas kuidas ta Priimäel lahti imes kuskil kardina taga Angelis. Hiljuti Inno veel väitis, et blogi on mõeldud tema lastele lugemiseks ala mälestused isast. Õudne.

Kana Kaks ütles ...

Oi krt, kust seda teksti leida võiks? Linki viitsid panna?

Anonüümne ütles ...

See tekst on vist kadunud nüüdseks, aga mäletan, et purjus Priimägi olevat ilgelt luninud vist isegi poolähvardades, et Inno suhu võtaks ja siis purjus Inno suurest kaastundest või heast südamest tegi selle teene :)

Kana Kaks ütles ...

Inno, pane see Priimägiga tekst tagasi! See on ju puhas ilukirjandus ja sel pole tegelikkusega midagi pistmist, nii et ära häbene!

Anonüümne ütles ...

Inno oma SUURES AUSUSES võiks ju ise meenutada ja detailsemalt kirjeldada :)

Anonüümne ütles ...

Te olete okka kohe mõnusalt hullud kujud, hihii :)

Anonüümne ütles ...

staarhullud

Anonüümne ütles ...

Mina mäletan sellest Priimäelt suhuvõtmise episoodist, et Inno võrdles tema peenist pliiatsiga, et oli pikk ja peenike. Ja nüüd nautige oma kasinat õhtusööki, vennad Tühismaad! Aga enne kui hambaid hakkate pesema (kui te seda muidugi üldse teete), loputage hambaharjad soolenugilistest puhtaks (nendest, mida teie meelest saadakse lasteaiast, aga minu meelest suure tõenäosusega vannist, kuhu Roosi on visanud läbisegamini hamba- ja vetsuharjad (allikas: I&I blogi).

Ann ütles ...

Tähismaad oskavad elada vaid nii, et nad on kohtus kellegi vastu. Rahulikult pereelu elada ei saa. Muidu polekski enam põhjust voodist välja tulla.

Anonüümne ütles ...
Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.
Anonüümne ütles ...

Oi, küll Roosil on kunagi siin blogis avastamist. Õpib oma emmet-issit tundma (seest sama inetud kui väljast).

Ann ütles ...

Irja 2008 jaanuar : Mulle on nimelt alati meeldinud hingega poliitikud. Mart Laar, Edgar Savisaar, Ivari Padar, isegi Tiit Madisson.

Täna meeldib homme ei meeldi. Nii Irjalik.
Ma ei ole Savisaare austaja, mulle on sSavisaar nagu Inno, suuga ajab pläma, aga teod ei tule taha. Ja kui tulevad teod, siis negatiivsed.

Virsik ütles ...

Lastest on tõsiselt kahju. Juuli ei saa õnneks mitte kunagi aimama seda, kui süüdimatud vanemad tal on, aga Roosi vaeseke saab sellest suureks saades vägagi aimu. Samuti Inno pojad. Ka neist on väga kahju.

Anonüümne ütles ...

Veel enne kui Roosi, saavad sellest kunagi kindlasti aimu tema (tulevased) koolikaaslased. Ja nii kurb kui see ka pole, kipuvad lapsed vahel üsna julmad olema. Nii et parem ärge teda mitte kunagi kodust välja laske, taotlege koduõppe võimalust, siis saate teda kurja ilma eest kaitsta igavesti. Pealegi, ega Irjal poleks ka kerge iga natukese aja tagant koolimajja imetama longata, selleks ajaks juba ehk kümnene Juuli rippumas teise rinna küljes.

Anonüümne ütles ...

Ma mõtlen sama, et lapsed on toredakesed ja Roosil saab tulevikus väga raske ja piinlik oma vanemate pärast olema.
Mis blogisse puutub, siis olen seda kui huumorinurka võtnud, mida kodust eemal lõbus lugeda. Aga täna saabus piir. Lugedes seda Irja süüdimatut teiste inimeste ärakasutamist ja selja taga ülbitsemist...
Esimene reis peale Eestisse jõudmist oli Savisaare juurde ja nüüd, olles raha taskusse pistnud, sülitatakse inimesele kõrgelt ja kauge kaarega pähe, mulisetakse ülbelt mingit jura... pole oluline, kas Savisaar või keegi teine...
Ma ei taha seda negatiivset energiat neilt läbinisti negatiivsetelt ja arrogantsetelt inimestelt, kellel puudub igasugune autunne. Lastest ka kahju iga päev mõelda.

Anonüümne ütles ...

Võlg on võõra oma ning tegemata töö eest palka ei pea maksma, palun võtke end ometi kokku ja pakkuge alternatiiv neile, mõni muu kirjutis vms.