teisipäev, 20. september 2016

Savisaare sabarakud pihtide vahel

Nonii, nüüd sai kuriteokahtlustuse ka Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid. Järgmine Savisaare sabarakk bites the dust.

Kohvikul on selle üle ainult hea meel. Järgmisena võiks pihtide vahele võtta Tallinna Televisiooni direktori Toomas Lepa, kes Tallinna Televisiooni eelarvest füüri välja laseb ja seda pärast kahtlaste afääridega kinni mätsida püüab.

Raimond Kaljulaid sai kahtlustuse omastamisele kaasaaitamises, mis puudutas linna raha eest tehtud ja poliitreklaamina välja läinud plakati tegemist 2013. aasta valimiste eel.

11 kommentaari:

Irja ütles ...

Nonii ja millised on Savisaare sabarkkude seisukohad? Mitte ühtki kiitvat kommentaari vee? Mis toimub?

Alice ütles ...

Kuidas selle karmaga oli, mida sa siin pidevalt igale poole puistad? Kas hirmu pole?Eks ükskord jõuab järg ka teieni. :D

Ann ütles ...

Kes pärast naerab, naerab paremini.

Inno ütles ...

Ähvardusi oleme ennegi saanud, aga meid see ei koti.

. ütles ...

Ähvardusel ja hoiatusel võiks ikka vahet teha.
Need, kes praegu teie kurtidesse kõrvadesse hoiatusi hõikavad veel hoolivad. Ainsad, kellel on teie laste tulevikust pohlad, olete te ise. Kõik, mida te praegu teete tuleb teie endi kaste tuleviku arvelt.

Irja ütles ...

Anonüümsed kommentaatorid ei hooli mitte kellestki. Nad on tavaliselt kurvad ja kibestunud inimesed, kes tunnevad end lohutatutena, kui saavad kellelegi teisele halvasti öelda, seejuures ise näotuks-tabamatuks jäädes. Nad elavad tavaliselt tühje elusid, pole elus midagi saavutanud ning on armastuseta. Nad arvavad, et anonüümselt vihakõneledes saavad nad kuidagi õilsamaks, aga tegelikult põrkub anonüümne vihakõne adressaadilt kui kaljult tagasi. Saadan kõik teie halvad, niiöelda hoiatavad sõnad teile tagasi, sest need ei kuulu mulle.

Alice ütles ...

Te olete ikka tõelised süüdimatud inimesed ja ei saa mitte millestki aru. Irja sa oled väga rumal naine ja ma mõistan seda päevast päeva aina rohkem ja rohkem.
Just meie elame, aga teie sammute päevast päeva paigal ühe koha peal.Hoolimata sellest, et olete palju reisinud, ei ole teie elus midagi kadestamisväärset ega kindlustunnet.Teie silmaring on nii väike, et pole mingit ettekujutust ei tänapäeva koolidest ega lasteaedadest. Elate omas mullis seal minevikusvõlakoorma all uppis ja tekitate uusi võlgu juurde oma oskamatusesga elada. Mina ei sooviks endale mitte kunagi sellist elu, aga see on teie enda valik. Palju õnne. :D

Irja ütles ...

Aitäh, tore, et Kohvikus kõlab ka juba veidi seniilseks muutuva inimese hääl. Mul on südamest kahju, et ühes lasteaias töötab sedavõrd rumal inimene nagu sina, Alice. Mul on nendest lastest niiii kahju. Enne kui Roosi lasteaeda panen, vaatan hoolega, et seal ei töötaks sellseid tegelasi nagu sina. Uhhhh, õudne!

. ütles ...

Irja, sa käitud rumalalt, õelalt ja labaselt.
Oma närused viisteist minutit kuulsust varastad sa oma laste tuleviku arvelt.
Kunagi oli Inno tasemel ajakirjanik ja sinustki oleks ehk võinud tark naine saada, nüüd olete internetipaariad, kellel pole ei sugulasi, sõpru ega tööd.
Tubli tulemus! Täiskäigul edasi!

Alice ütles ...

Mina arvan, et Roosist saaks inimene just siis kui ta meie lasteaeda tuleks ja näeks, et elus on veel palju muud peale kerjavate ja ennast paljalt eksponeerivate vanemate.Sinu rumaluses veendud ikka järjest enam ja enam. Tundub, et ma olen naelapea pihta tabanud, sest muidu sa ju ei ründaks nii. :D

Anonüümne ütles ...

Teie lasteaeda küll ei soovita,seal teibib tädi Alice suud kinni