esmaspäev, 17. oktoober 2016

Jumala õnn, et ma ei lasknud eksil end lõikuda lasta

Väljavõte Daily Maili veebist.

Venemaal Omskis hüppas 33-aastane pereema koos süles magava 8-aastase pojaga kõrge kortermaja aknast surnuks pärast seda, kui oli käinud iluoperatsioonil, mis viis abielu lagunemiseni, vahendab Daily Mail.

Ma mõtlesin kohe sellele, et mu eks tahtis ka end igalt poolt lõikuda lasta, aga ma laitsin selle mõtte maha. Õudne, millega see oleks võinud lõppeda. Paljud naised on oma välimuse lõikusega untsu keeranud. Kaasa arvatud see vene naine, kes oli iluoperatsiooniga oma nina nii ära rikkunud, et see meenutas sea kärssa. Pärast iluoperatsiooni tahtis mees lahutust ja naine kartis, et jääb ilma oma poja hooldusõigusest. Naine oli enne seda oma sõpradele kurtnud, et rikkus oma välimuse ära ja tahtis end ära tappa.

10 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Pealkirja lugedes arvasin, et Inks tahtis sind lõikuda. Oot tahtiski sulle iluoppi teha, munni küljest rebida. Kas oli nii?

Anonüümne ütles ...

...lasknud lõikuda lasta. See kõlab nüüd küll nii, et keegi tahtis sind lõikuda ja küsis selleks Ingridilt luba ja sina ei lasknud tal seda anda (sellele kellelegi). Kes see nurjatu seal teie köögis peale Ingridi veel möllas ja sind lõikuda tahtis ja mille eest?

Inno ütles ...

Ma ei saa tõesti aru, mis värk naistel selle lõikumisega on. :)

Anonüümne ütles ...

Hei ajakirjanik,pane ikka aruaadavam pealkiri !

LPR ütles ...

Hea et sa enda kärssa ei rikkunud. :-)

Marina ütles ...

Hea? Minu meelest oleks sul rõõm, kui eksi poleks enam?

Anonüümne ütles ...

jah, kui tänamatud naised olla võivad - sina ei lasknud tal end lõikuda ja päästsid enesetapust, tema aga, selle asemel et sulle elu lõpuni tänulik olla ja sind alandlikult ümmardada, lõi hoopis noa selga (elatisnõue ja varajagamine), võttis lapsed ära ja sada muud häda...

Anonüümne ütles ...

End Marko Tasase-laadseks lõikuda tahtnud Inno leidis miljonipärandusega Irja, kuigi pärast selgus et ta entusiastlikult kärnkonna koinis. Jumal tänatud, et oppideks raha ei antud !!!

Anonüümne ütles ...

Sina ei lasknud tal oppe teha? Sa ju väitnud, et sul polnud MINGIT sõnaöigust seal suhtes?!

Võrukas ütles ...

Jumala õnn jah, et sa ei lasknud eksil ennast lõikuda. Äkki oleks sulle inimese näo pähe lõikunud.