neljapäev, 20. oktoober 2016

Yana Toomi selja tagant paistavad Savisaare kõrvad?Savisaar (pildistatud  teleekraanilt, saates Teletallinn) ütles täna saates Teletallinn, et temale Yana Toomi Keskerakonna juhiks kandideerimine väga meeldib ja küllap neid kandidaate tuleb veel. Mnjah, kuna Yana Toom on tuntud savisaarlane, siis võib arvata, et Toomi selja taga paistavad Savisaare kõrvad. Kas ei tekitanud Savisaar ka eelmise mõõduvõtmise ajal Jüri Ratasega enda vastu "rohkem kui üks" kandidaati? Kes nad seal kõik olidki, Enn Eesmaa ja teised.

Eesmärgiks siis ilmselt sogane vesi tekitada ja seal sogases vees edukalt kala püüda. Noh, näis, kas see tal õnnestub. Mida teie arvate?

4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Midagi ei arva.

Anonüümne ütles ...

Tallinna Televisioonilt omastatud raha tuleb tagasi maksta.

Anonüümne ütles ...

Mida ikka arvata, Irja - Sa vaatad ju olukordadele läbi isiklikkuse prisma.
Yana on aga julge ja aus. Paraku pole kedagi (peale Savisaare ja lootustandvalt ka Oudekki Loone)talle vastu panna. Sest Eestis on massiliselt levinud mömmlus.

a.

Irja ütles ...

Mulle meeldib Yana Toom, ma leian samuti, et ta on julge. Jüri Ratasele on selgelt Keski esimehe kingad liiga suured. Yana ehk olekski hea lahendus. Tema on ka piisavalt tugev, et mitte Savisaare ees koogutada.