neljapäev, 3. november 2016

Algab uus rahakogumiskampaania: vanale Audile talverehvid alla!

Nonii, söögiraha ja muu esmavajalikuga meil enam muret ei ole, aga on tekkinud teine mure - nimelt keeldub meie endine tööandja, Võrumaa Teataja peatoimetaja Kalev Annom tagastama meile meie Audi talverehve, mis tema garaažis hoiul.

Kuna meil uute rehvide ostmiseks praegu raha ei ole, siis oleme sunnitud sõitma suverehvidega, mis ei ole praguseid teeolusid arvesse võttes kuigi turvaline. Järgmisel nädalal on aga päris palju sõitmist - hakkame Juuliga rehabilitatsioonis käima. Oleks hea, kui rehvid saaks alla nii ruttu kui võimalik.

Kuna meil oli eelmise rahakogumiskampaaniaga väga positiive kogemus ja saime kojusõiduraha kähku kokku, siis mõtlesime, et pöördume ka seekord heade kohvikuliste poole. Kuulutame välja rahakogumiskampaania, mille eesmärgiks on saada meie kahekümne aasta vanusele Audile alla talverehvid. Vaja oleks (naast-) talverehve mõõdus 175/70 R14. Võib ka olla laiusega 165. Need rehvid maksavad 40 eurot tükk, koguda on seega vaja 160 eurot. 

NB! Aidaku ikka ainult need, kes soovivad ja kel see võimalik on ning just sellise summaga, mida endale lubada saate. Minu (Irja Tähismaa) arveldusarve Swedbankis on: IBAN: EE112200001100329486. BIC kood: HABAEE2XSelgituseks märkige palun: auto rehvide jaoks. Lubame, et kajastame üksikasjalikult ka seda, kuidas vana Audi endale uued talverehvid alla saab. Ja otse loomulikult anname jooksvalt teada, kui palju raha uute rehvide ostmiseks juba koos on ja mitu eurot meid uute rehvide ostmisest lahutab.

Suured tänud juba ette :).

Inno täiendus:
võibolla kellelgi vedelevad sellised rehvid kusagil garaažinurgas, sest see on üsna vana rehvimõõt, ma oleks ka nende üle hiilgama õnnelik.