pühapäev, 1. jaanuar 2017

Nii see uus aasta tuli! Roosi natuke kartis raketteNonii, nüüd on see uus aasta siis ära tulnud. Head uut aastat teile kõigile, armsad kohvikulised!

Roosike ei saanud kuidagi magama jääda ja nii oli ta meiega üleval ning vaatas rakette. Ise jooksis iga natukese aja tagant minu juurde, tõstis oma väikesed käed üles, et ma ta sülle võtaks, ja ütles: „Kada-kada!”, mis tähendab Roosi keeles „kardan”.

Väikesest kartusest hoolimata oli Roosi ülimalt põnevil ning jälgis ilutulestikku üksisilmi, kui kardinad eest tõmbasime ja kolmekesi akna ees seisime. Neid oli meie tuppa päris hästi näha ja kestis seda ilu umbkaudu pool tundi. Juulike mängis samal ajal rahulolevalt põrandal - tema rakettite vastu huvi ei tundnud. Osasid angelmane selline müra häirib, aga Juulikest jätab täiesti ükskõikseks. Küll läheb talle korda muusika, mille taktis ta kohe rõõmsalt käsi vehkima hakkab. Eriti armastab Juulike rokkmuusikat :).

Telekas mängis meil Yle1, kus näidati Soome sajanda aastapäeva avapidustusi. Inno tegi sellest Eestineni ka uudise, sealt saab näha pilte Soome ilutulestikust.

Pärast seda väsisid pisikesed ära ja jäid praktiliselt kohe magama. Nüüd magavad norinal. Läheme meiegi ära tudule.

Ilusat uue aasta hommiku teile, sära silmadesse ja soojust südamesse!!!

Pildil annab abivalmis Roosi õekesele mänguasja kätte.

3 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Teile soovin vähem kadedust ja tigedust, rohkem avatud meelt, seadusekuulekust ja vähemalt natuke rõõmu südamesse!

Krista ütles ...

Head uut aastat! Juulile suuri edusamme, Roosile kiiret kasvamist ja teile armastust!

Irja ütles ...

Aitäh, Krista :)