reede, 13. aprill 2018

Et siis Lääs on pannud puusse nii Hiina kui Venemaaga. Aga kas on mõni asi, mis on täppi läinud?Nüüd on küsimus, miks see demokraatia nii ebaedukas on? Võibolla seetõttu, et seda surutakse autoritaarsete meetoditega teistele peale ja sellega on ilus asi maailma ära lörtsitud?

Ja lörtsijad on paraku need, kes omale vastu rinda taovad, kui suured demokraadid nad on. Väike Eesti pole samuti puhas sellest patust.

 

 

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

see nn. demokraatia a la usa ei ole tegelikult üldse demokraatia moodi. või noh, kasvõi nagu eestiski - kui sa arvad midagi, mis parajasti võimulolevale seltskonnale ei sobi, siis ära pärast imesta millegi üle.

parem on lähtuda otsekohe alguses, a priori eeldusest et poliitik, see tähendab moraalne värdjas, munajoodik, põhulõug, poolpeeretaja ja muidu paha inimene. vähemalt enda vaimsele tervisele on selline lähenemine kasulikum. jah, me irvitame nende raiskade üle päevad läbi xD

vähemalt eesti oludes ei poolda mitte ainsatki erakonda. nii head ideed, et eesti poliitikud ei suudaks seda ära rikkuda - sellist ideed polegi olemas!