reede, 13. november 2020

SELGUB, ET AMEERIKA VÄRSKELT VALITUD PRESIDENT ON... TRUMP!

Valgest majast öeldi just, et minnakse edasi Trumpi administratsiooniga. Ja et pole üldse tähtis, mida Biden millestki arvab. Nii et meil tuleb kähku oma õnnitlused tagasi võtta, kui on eesmärk Trumpiga hästi läbi saada. Kuidas see Kaja Kallas ütleski? Ameerika on meie tähtsaim julgeolekupartner ning värskelt valitud presidenti tuleb suhtuda lugupidavalt.

Selgub, et värskelt valitud president on... Trump. Või noh, vähemasti nende arvates, kes hetkel majas sees on. Ja neil pole vähimatki kavatsust välja kolida.
Biden loomulikult sellega nõus ei ole, aga kes sees, see sees ning kes väljas, see väljas. Selline uus reaalsus. Ja kuna sõjalist abi saab meile osutada ikkagi ainult see, kes sees, mitte see, kes väljas, olgu ta kuitahes kõva mees oma arust, siis tasub kõik enneaegsed õnnitlused kähku tagasi võtta ning öelda, et need sai tehtud meeltesegadushoos :D Või midagi sarnast. Pagan, huvitavad ajad on :D

3 kommentaari:

sophia löv ütles ...

Uskumatu eriteenistus kustutas minu arvutist need lingid maha. Vaadaku, kellel on see võimalus, See ise hoopleb sellega, et võltsis valimised:

https://youtu.be/WGRnhBmHYN0

Teine trukkis koos Barack Obamaga

https://twitter.com/i/status/1314898517463388160

Anonüümne ütles ...

kas te kuuurijat nägite? kas see hooldekodu ohver oli boriss takk? https://uueduudised.ee/varia/in-memoriam-boris-takk-1925-2020/ https://kuuuurija.postimees.ee/7111537/mis-toimub-viljandimaa-hooldekodus

Irja ütles ...

Ei juuhtunud nägema, uurin.