kolmapäev, 15. juuni 2016

Esimene raha laekunud! Aitäh!

Tänase hommiku seisuga on minu arvele laekunud 30 eurot, nii et aktsioon „Portugalist ära!”, mille eesmärgiks on koguda meie pere neljale inimesele (mina, Inno, Juuli ja Roosi) tagasilennupiletite raha Portugalist Eestisse, on käivitunud. Sügav kummardus ja suur tänu!

Kes soovib aidata, saab seda teha, kandes omapoolse toetuse minu ehk Irja Tähismaa arveldusarvele Swedbank'is, arve number on: IBAN: EE112200001100329486. Välismaalt üle kandes panga BIC kood: HABAEE2X. Kes teeb vähemasti 25 euro suuruse annetuse ja soovib vastukingiks minu Portugalis ilmuvat inglisekeelset raamatut „Commander Joao G”, märkigu selgituseks „Raamat”, kes mitte, kirjutagu lihtsalt „Toetus”. Suur-suur aitäh teile!

Siin üks pilt Roosist meie praeguses elukohas, 10. sajandil ehitatud rüütlilossis:

9 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Edu kerjamisel!

Irja ütles ...

Aitäh!

Anonüümne ütles ...

aga küsige televisioonist abi äkki mõni kanal taob kinni, teevad teist reality?

Irja ütles ...

No vaatame ;). Esialgu vaatame, palju meie enda kampaaniaga kogume. Põhimõtteliselt on meil vaja ju ainult 600-1000 eurot.

Anonüümne ütles ...

Kui "ainult", miks oma sugulasi/lähedasi ei pommi? Äkki sellepärast, et kóigile ja kõigele on kaarega pähe ku*tud? Piinlik!!

Anonüümne ütles ...

Aga miks te siis nüüd Eestisse tagasi kipute, kui Eesti kohe sõdima hakkab, nagu te siin hõiskate? Tasuks ehk hoopis kaugemale hoida.
Ja miks kerjata võõrastelt inimestelt piletiraha? Irjal pärandus laiaks löödud?
Hämar see värk...

Anonüümne ütles ...

See teie rahavärk on ikka üle mõistuse! Kui mõelda, mis teil kõik pihus oli - ja seda teame me teie enda omaaegse kilkamise ja laiamise järgi, muidu ei hakkaks ju teie kunagises rahakotis sorima. Ameerika pärandus (mis see Irja jutu järgi oligi kroonides mitu miljonit), Tartu maja, veel mingi Pärnumaa talu, osa Rakvere majast... noh, mingi aeg tegi vähemalt Inno ju tööd ka Võru lehes, palgake jooksis, aa... ja siis veel Savisaar viskas teile mingi summa paskvilli eest. Ja nüüd, kui teil on vastutus kahe lapse ees, peate sõna otseses mõttes raha kerjama - vabandust väljenduse pärast, aga nii see ju on. Nimetage ise seda sponsorluseks või toetamiseks või milleks tahate, ega see asja sisu muuda. Ma võin annetada loomade varjupaigale või haigetele või kellele iganes, aga kahele süüdimatule täiskasvanule, kellel käed-jalad küljes ja kes samas sisustavad oma elu ainult lebotamise ja lolli jutu ajamisega - never!!!! Nagunii järkub teie elukene Soome abirahade toel, kui kodumaa kastemärjas rohus korraks jalad märjaks tehtud ja ving üleval, et maa külmand ja kärss kärnas. Jõudu siis seal Irja "esivanemate maal" toidusabas seismiseks, küll usinad tööinimesed soomlased jaksavad veel paari muiduleivasööjat üleval pidada!

Inno ütles ...

See oli lihtsalt abipalve.

Anonüümne ütles ...

"/.../ ja kes samas sisustavad oma elu ainult lebotamise ja lolli jutu ajamisega - never!!!!"

Huvitav-huvitav, mis imetabane vägi küll toob siia selliseid oma arvates kõiketeadjaid, kõikepaikapanevaid, ennast kõrgeimaks kohtuinstantsiks pidavaid inimesi seda lolli juttu nii õhinal lugema!? :)