neljapäev, 29. september 2016

Kaljulaiul on kodus oma Robinson?

Presidendi kandidaadi Kersti Kaljulaidi suhted meestega meenutavad ühe teise mõjuka naise, Kati Murutar-Vatmanni meeste-saagat, kus tal oli kodus teinekord päris mitu "robinsoni" ja kõik elasid seal pead-jalad koos: mehed, lapsed, muidu tuttavad. Üksvahe võeti kõvasti napsi ja käidi koguni autoga üle kaela, kus selgus, et roolis polnud mitte Kati ise, vaid üks neist robinsonidest.

Kaljulaiu elu jälgides on mulje umbes samasugune, et neid mehi tiirleb tema ümber päris mitu. Et tal on kodus oma robinsonid, kes pesu pesevad, lapsi kanseldavad ja muid kodutöid teevad. Ja põhjusega: kui naise sissetulek on ikka ühes kuus 17 tonni eurot neto, siis pole midagi imestada. Mehed lendavad kohale nagu kärbsed paberi peale. Pole ime, kui mõni neist elab vahepeal lausa puu otsas, nagu oli Murutaril.

Nii Kerstil kui Katil on raskusi, et täpselt aru saada, kui palju on neil mehi ja mis need mehed parasjagu teevad. Eks ta ole.

7 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Üü, Inno on Irja raha laiaks löönud ja vahib ripakil keelega uut rikast naist. Ei leia sa teist nii lolli, ei leia, lepi oma äravaevatud Poolteisttissiga või mine selle tirlipski juurde, keda sa ühiskondlikus korras Võru vahel rautad.

Marina ütles ...

Sinuga on selles mõttes veel eriti pahasti, et sa kantseldad kodus lapsi, pesed pesu ja teed süüa ja ei saa selle eest sentigi, kuna Irja on paljas kui püksinööp. Väga mage lugu mu meelest.

Horros ütles ...

Päris tore :)
.
Hakkab looma.
.
Irja võiks üldse klahvide tagant ära tõsta.
.
Ei saa ühepahatoitu ja õunamoosi samas pajas üheaegselt keeta. Noo ei ole Issanda poolt vaimuvalgust antud, ei ole, pingutagu kuidas pingutab.
Loomulikult on pererahu oluline, kuid äkki siiski.
.
Innol aga vaikselt idaneb. :)

Horros ütles ...

Aaaaa, selised Irja suguseid "sulesppi" on olnud ju ka varem.
.
Leningradi blokaadi ajal oli nende looming vägagi tänuväärne, sai sooja. Mida jutukam, seda soojem.
Kindlasti pääsesid nii mõnedki surnukskülmumisest.
.
KUID, ehk nüüd ikka ei peaks ootama uut blokaadi, äkki maailm on targemaks muutunud.
.
Muidugi iial ei tea.

Anonüümne ütles ...

Innu, kas nüüd saab ÜKT-d teha asotsiaalsüsteemis krokodillde koinides ?

Anonüümne ütles ...

Irja pidi ju jube uhke inimene olema (ikkagi soomlane!), aga nüüd ei viska Innot kodust välja ega midagi. Vaat mis teeb puudega laps ühe naisega- jääd mehest nii sõltuvaks, et pead suurimadki sigadused vaikselt alla neelama.

Anonüümne ütles ...

Täitsa huvitav, mis tunne küll võiks olla inimestel, kes peavad mingit blogilaadset toodet pelgalt selleks, et teised ("Savisaare kutsikad", "komnoored", "Ingrid" ja "tema sabarakud" jne jne) neid mõnitada saaks. Kas selle taga on mingi masohhismi vorm? Lihtsalt igavus? Arvamine, et mida rohkem "te" meid mõnitate, seda ilusamad, targemad ja paremad oleme? Või veel kurat teab mis hälve, mida 99,99999....% protsenti inimestest ei suudagi mitte mingi valemiga välja mõelda?