neljapäev, 29. september 2016

Mingi kamm on Kaljulaiul meeste ja lastega

Üks kommentaator vihjas, et presidendiks pürgival Kersti Kaljulaiul on varasemast suhtest lapsed, kes kannavad perenime Talvik. Ja praegusest suhtest Georgi-Rene Maksimovskiga kannavad pojad perenime Tammik. Mis sunnib küsima, millest tuleb nimi Tammik? Kas Kaljulaid sai uue mehega lapsed, kui vana abielu veel kehtis? Et siis nagu sohilapsed või nii? Või pandi teine nimi millegi varjamiseks? Aga miks siis mitte Kaljulaid nimeks panna? Väga segane värk.

Ning veel jääb lahtiseks, kes oli Kaljulaiu esimene mees. Talvik kes? Ja väidetavalt oli Kersti kandnud siis ka teist nime. Mis ta nimi siis oli?

Ekspress kirjutab, et Kaljulaiu mees Georgi-Rene tegi koguni mingit salajast tööd ja töötas või töötab Teabeametis. Kas tõesti teeb kodune mees laste kõrvalt sellist tööd?!

19 kommentaari:

Marina ütles ...

Ma tean, aga ei kavatse sinusugusele tatipritsile küll öelda.

Anonüümne ütles ...

Inno, ära küsi niisuguseid küsimusi.See kõik on kaetud saladuse looriga. Isegi tulevane president ise ei tea mis tööd ta abikaasa teeb, nii salajane värk.

Anonüümne ütles ...

Mingi kamm on Innol lastega.
Kõik travad, et sangarisal Inno Tähismaal on lapsed kahest abielust. Mis sunnib küsima, miks vanemad pojad ei kanna tema nime? Ega ometi pojad ei häbene oma paljulapselist (üks neist puudega) kangelasisa ?

Anonüümne ütles ...

IRL-i taustaga naistel on kõigil hulgem lapsi ja igaüks ise mehega, näiteks Liisa Pakosta.

Anonüümne ütles ...

Aga meestel? Inno on Keskerakonna taustaga, kas neil on hulgem lapsi eri naistega nagu parteijuhi eeskujul olla võikd?

Anonüümne ütles ...

Ajast olete maas, kullekesed. Delfi juba teatab: Kersti Kaljulaiu abikaasa on Georgi-Rene Maksimovski. Rahvuselt eestlane, sünnijärgne Eesti kodanik. Hariduselt sideinsener.

Töökäik:
1992-1993 – Tallinna Telefonivõrk
1993-2009 – Riigi Infokommunikatsiooni Sihtasutus (varasema nimega Valitsusside). Tema tööülesannete täitmine eeldas riigisaladuse loa olemasolu.
2009. aastal jäi Georgi-Rene vanemapuhkusele ning pärast seda on olnud palgata puhkusel. Tänavu kevadel koondati tema ametikoht RIKSis.

margus kiis ütles ...

Klassikaline IRLiga seotud isik. Suhted vastassugupoolega segasevõitu.

Anonüümne ütles ...

29. september 2016 15:18-le
Mina ei tea, et tal üle kahe lapseisa oleks!
29. september 2016 15:21-le
Mina ei tea, et Repsil üle ühe lapseisa oleks.

Anonüümne ütles ...

Kahtlane seis jah nende perekonnanimedega...Sest noorim laps on ju kuueaastane ja siis ta oli juba Maksimovskiga abielus. Ei saa aru, miks laste nimes see ei kajastu.

margus kiis ütles ...

Kas Maksimovski on ta laste isa üldse? Kas ta ei kohtunud Renega alles siis, kui viimane laps oli juba sündinud või sündimas?

Anonüümne ütles ...

Põliseestlase Maksimovi töö on nii salastatud, et isegi lapsed kirjtatakse teiste
meeste nimele. Dr Sorge , my ass .

Anonüümne ütles ...

Jeeva kolistas ka vana Ilvesega juba ringi,aga vahepeal jōudis ikka surnud mehega lapse saada.

Rõve Pekinägu ütles ...

Vahet pole, milline laps kellega. Laps on laps, peaasi et terve.
Öelge parem, millal Tähismaa- muti raamet ilmub, septembris ju pidi esitlus olema, aga pole veel korjandustki püsti pandud. Mis toimub! Kus on raamat! Rahvast on petetud ja meil on õigus teada!

Anonüümne ütles ...

Just! Veerandsajaeurtsise annetuse eest pidime seksi, verd ja vägivalda täis oleva tulevase kultusromaani autorieksemplari saama, aga nüüd istume siin ja ootame perssesaatmist nagu Savisaar kahe tonni eest sai. Kad need, kes rohkem maksavad, saavad esimeses järjekorras perse saadetud?

Anonüümne ütles ...

Oeh Inno, tegele parem iseenda lastega - õpeta näiteks pea kaheaastane Roosi potil käima või käige Juuliga teraapiates et kõndima hakkaks.
Kurdate siin küll, et Irjal Juuli tõstmisest selg haige aga võibolla olete oma hädades ise süüdi - kui te poleks nii ülbelt igasugu teraapiaid halvustanud (Las laps areneb omas tempos, kogu Eesti puuetega lapsi toetav süsteem on halb ja mõttetu), siis võibolla Juuli juba käiks ja Irjal ei oleks neid seljahädasid, mida Portugali ravima peab sõitma.

Anonüümne ütles ...

Kus siis käima saab hakata? Inno ütles, et kui Juuli ka käima ja ronima hakkab, et siis on palju raskem. Peab kahe lapse järgi jooksma hakkama.

Peeter Kilomeeter ütles ...

Ma ei tea, kust kuradi kohast te oma infot võtate, 30 sekundi Googeldamisega on leida, et mõlemad lapsed (Georg ja Kaspar) on Maksimovski nimega.

Anonüümne ütles ...

Kus teil need Tammik nimelised lapsed kogu aeg ilmuvad? Kes oli see Rene Tammik on keda talle meheks pakkusite paar päeva tagasi?
On Talvik ja on Maksimovski - rohkem pole keegi osanud leida nimesid ei meestele ega lastele.

Anonüümne ütles ...

Taavi Talvik oli esimene mees.