kolmapäev, 7. september 2016

Minu karude kollektsioon, vaata pilte!Sattusin hoogu ja reastasin karud pildi tegemiseks üles. See oli väga raske, sest Roosike tassis kogu aeg karusid eest ära ning nii jäi lõpuks ritta ainult 12 karu, ülejäänud olid üle põranda laiali. Aga noh, pole häda. Vast annab seegi mingi ülevaate.

Kõige rohkem karusid on ostetud Ameerikas, kus me käisime 2008. aasta kevadel ja sõitsime siis Atlandi ookeani rannikult Vaikse ookeani rannikuni ning tagasi. Konkurentsitult minu elu kõige vahvam reis, mille ajal sai käidud nii Texases kui Las Vegases ning paljudes muudes kohtades, millest olin seni vaid unistanud. Põnevamatest kohtadest sai kaasa ostetud ka karuke.

Siin dealer karu, mis soetatud Las Vegasest, ühe sealse hotelli ja ühtlasi kasiino suveniiripoest:Ja siin NASA-karu, mis ostetud Houstonist, NASA muuseumist:Kusagilt Ameerikast sai ostetud ka selline äge revolutsionääri mundris karu:Ja selline Ameerika lippu peos hoidev karu, mida asus kohe uurima Roosi :)Ka lennufirmade õhupoodidest saab karu osta. Selline on EasyJet'i karu:Ja selline Air Baltic'u oma (ostetud teel Lissaboni):Belgias oleme käinud kõige rohkem, seetõttu on ka Belgia karusid kõige rohkem:


Selline karulugu siis. Kuid mis ma avastasin - mul ei ole ühtki Portugali karu! Ununes osta, aga ilmselt seepärast, et reis kujunes rohkem seal elamiseks. Noh, kevadel siis :). Järgmisel kevadel saab Roosike endale Portugali karu!

11 kommentaari:

Üllar Saar, ehitustööd Eestis, Soomes, tippkvaliteet ütles ...

Ilusad karud, jah.

Vahelduseks ka teist teemat: Inno, kui ma teile praegu 100 € üle kannaksin - selline summa pole mulle mingi probleem, kohusetundlik töömees, kel pea ja käed otsas, teenib ehitustöödega korralikult, nii siin- kui sealpoole Soome lahte - niisiis, kui teie pangakontole (kontrollite vist seda mitu korda päevas), peaks langema sada eurot, millise oma mitmetest võlgadest tasumisele te selle summa kulutaksite?

Inno ütles ...

Korteri üüri maksaks ära.

Kana Kaks ütles ...

Korteri eest olete ka võlgu?

Kana Kaks ütles ...

Kust te kevadel planeerite Portugali sõitmiseks raha saada?

Anonüümne ütles ...

Kui suur see üür on? Sirvisin veidi kv portaale - Võru hinnad jäävad sinna 150-200€ vahele. Nt. tööturahast saaks ju suure osa maksta? Enne tööturaha ju saite samuti maksta?
Kui suur see võlg siis on? Ühe kuu oma?

mahlapress ütles ...

Miks te arvate, et mingit Portugali reisi üldse tuleb? Ei mina usu, et see raamat kevadeks valmis saab kui isegi ühe artikliga ei saanud ühele poole. Miks Inno seda artiklit valmis ei kirjutanud kui Irjast asja ei saanud? Aga noh kaua sa ikka jaksad naise eest kõiki asju ära teha.
Pakun, et korteri eest ollakse alates Portugali reisi algusest võlgu.

Anonüümne ütles ...

Puuküürnikud?

Irja ütles ...

Inno arvas, et mina kirjutan paremini.

Meie korteri üür ei ole suur - 50 eurot. Sellele lisanduvad kommunaalkulud - talvel max 90 eurot.

Praeguse seisuga on maksta ainult augusti üür.

Aga tuletan siiski meelde, et me ei vaja toetusi inimestelt, kellele me ei meeldi. Seega, Üllar Saar, kui te ainult selleks toetaksite, et pärast ülbitseda saaks, siis pange oma tengelpung taskusse tagasi.

Anonüümne ütles ...

Jah, aga kohe tuleb ju septemberiüür peale.Siis ongi juba 100 eurot.Ikkagi on juba võlgnevus olemas.

Irja ütles ...

Septembri üüri maksmise tähtaeg on meil oktoobri alguses :). Selleks ajaks on juba laekunud Inno töötutoetus ja ka toimetulekutoetus.

Anonüümne ütles ...

Ja need see kuu ei laekunud?