kolmapäev, 7. september 2016

Minu karude kollektsioon, vaata pilte!Sattusin hoogu ja reastasin karud pildi tegemiseks üles. See oli väga raske, sest Roosike tassis kogu aeg karusid eest ära ning nii jäi lõpuks ritta ainult 12 karu, ülejäänud olid üle põranda laiali. Aga noh, pole häda. Vast annab seegi mingi ülevaate.

Kõige rohkem karusid on ostetud Ameerikas, kus me käisime 2008. aasta kevadel ja sõitsime siis Atlandi ookeani rannikult Vaikse ookeani rannikuni ning tagasi. Konkurentsitult minu elu kõige vahvam reis, mille ajal sai käidud nii Texases kui Las Vegases ning paljudes muudes kohtades, millest olin seni vaid unistanud. Põnevamatest kohtadest sai kaasa ostetud ka karuke.

Siin dealer karu, mis soetatud Las Vegasest, ühe sealse hotelli ja ühtlasi kasiino suveniiripoest:Ja siin NASA-karu, mis ostetud Houstonist, NASA muuseumist:Kusagilt Ameerikast sai ostetud ka selline äge revolutsionääri mundris karu:Ja selline Ameerika lippu peos hoidev karu, mida asus kohe uurima Roosi :)Ka lennufirmade õhupoodidest saab karu osta. Selline on EasyJet'i karu:Ja selline Air Baltic'u oma (ostetud teel Lissaboni):Belgias oleme käinud kõige rohkem, seetõttu on ka Belgia karusid kõige rohkem:


Selline karulugu siis. Kuid mis ma avastasin - mul ei ole ühtki Portugali karu! Ununes osta, aga ilmselt seepärast, et reis kujunes rohkem seal elamiseks. Noh, kevadel siis :). Järgmisel kevadel saab Roosike endale Portugali karu!